מכבי חיפה נגד הפועל באר שבע - מחצית 1:1

אסף Day

New member
מכבי חיפה נגד הפועל באר שבע - מחצית 1:1

מישהו זוכר מתי הקבוצה נראית כל כך טוב? וצמד הקשרים שלנו עונים לכל מי שביקר את הנוער. טאלב טוואטחה לעומת זאת... בועת הייפ מפוצצת. השחקן הכי חלש היום. דגני פרט להרמות היה מעולה באגף שלו ופלט אחראי לא קטן להנעת הכדור שלנו עם היכולת שלו לשמור על הכדור עם הגוף. עטר עדיין לא במשחק, בניון עושה את העבודה פה ושם. המצטיינים שלי במחצית הזאת הם פלט, דגני, לביא ועטא. לא משנה מה תהיה התוצאה אם נמשיך לשחק כך הכיווון הוא נכון

Benedictus3

New member
לבשתי כובע, כפפות, צעיף ירוק וגטקעס ויצאתי מהבית

האמת שלא היה כל כך קר, אבל הקבוצה הצליחה לגרום לי להצטער על שיצאתי מהבית. במחצית הראשונה עוד היו פה ושם התקפות חביבות - וגם אז ההתקפות הסתיימו בכלום מאחר ואף שחקן בחלק הקדמי לא עושה תנועה, ועם כל הערכתי לפיבוט הגמלוני שיש לנו בחוד, זו שיטת משחק שמתאימה לליגה האנגלית בשנות ה 20 של המאה הקודמת. האדונים הנכבדים עטר, אוברניאק ויוסי עשו מעט מאד תנועה ללא כדור (יוסי טיפ-טיפה יותר, אבל איטי ולא מספק), שני המגינים שלנו הם בדיחה רעה (ודגני הוא פרודיה על שחקן כדורגל... הוא עלוב יותר ממשומר) ושני הקשרים הצעירים - לביא וג'אבר - באמת חיממו קצת את הלב, אבל אי אפשר לצפות מהם שיחזיקו קבוצה על הכתפיים הצעירות שלהם.
שורה תחתונה: מכבי חיפה לא יכולה לשחק 1-5-4 עם פלט מכיוון שהוא משחק רק עם הגב לשער ולא עושה תנועה פנימה. אילו היה לנו משחק אגפים סביר, הוא היה יכול להיות אפקטיבי, אבל עם שחקני קו שמתעקשים לשחק בעמידה, שום דבר טוב לא יצא מהשיטה הזאת...
זאת ועוד... יוסיפוביץ' חייב לפתוח ולגאול אותנו אחת ולתמיד מסוגיית המגן הימני. תנו לו ארבעה-חמישה משחקים וקיבלתם מגן ימני לשנים רבות (כמו שני קשרים אחוריים לשנים רבות). כך צריך לעשות עם שחקני נוער נוספים ולשחרר מהקבוצה את כל שחקני הרכש הישראלים, כולל עטר!
מכבי חיפה - אני טוען כך כבר מהעונה האחרונה של אלישע - צריכה להיבנות (במיוחד לנוכח אווילותו המשרישה של הנשיא המתנשא והנרגן שלנו!!) על הנוער הטוב בארץ ועל 5 שחקני רכש זרים... זה הכל, לא צריך שום דבר מעבר לזה. יש לנו הכל בבית, ומהטוב ביותר!!!!

Benedictus3

New member
והנה הסבר מצוין למצב המחורבן שהמועדון שרוי בו

קראו את הכתבה הזאת על פרישתו של איתמר צ'יזיק ותבינו עד כמה עמוק הבור שאנו נמצאים בו....

DRORIKO8

New member
זה לא ממש היה 4-5-1

יוסי היה יותר חלוץ שני מקשר
&nbsp
אוברניאק שחקן טוב. הוא יודע לשחרר כדור מהר, יש לו לא מעט מסירות עומק מצויינות, הבעיטה שלו טובה, הוא טכני מאד. הבעיה איתו שהוא לא יציב. הוא יכול לתת לך 20 דקות מהסרטים, ואז להיעלם ל-40.
&nbsp
טאלב הוא ביזיון ואנחנו אומרים את זה כבר כמה שנים. הבן אדם פשוט לא עושה הגנה, אני לא יודע אם הוא לא רוצה או שהוא פשוט לא יודע. בגול של באר שבע הוא היה צריך לחפות על עטר בסגירה של בן ביטון, במקום זה הוא ניהל שיחת נפש עם הקורה הימנית.....
&nbsp
לגבי הדבר האחרון שכתבת. להגיד באותו משפט קידום צעירים ורוני לוי זה אוקסימורון.

למעלה