גבירותיי ורבותיי, נמצאו האשמים ביכולתה של הקבוצה!

Benedictus3

New member
לא קשה לראות מאין זה בא

יש כנראה קבוצה של שחקנים - ולצעיר המנהיג אותם הוא לא אחר מאשר יוסי בניון - שעומדת על זכותה להמשיך לחרב את המועדון. המחאה של האוהדים לגיטימית ונכונה ולא יעזרו כל ציקצוקי הלשון. אלא שאני לא הייתי פוטר את האשם העיקרי - הלוא הוא מנהלנו המקצועי - שהביא את הסמרטוטים האלה לקבוצה. ולכן אני קורא לאוהדים לא לוותר על הביקורת ולהשמיע אותה בדרך האינטליגנטית שרוב האוהדים שלנו הולכים בה, ועם זאת לא להפסיק את המחאה נגד שחר ולדרוש בכל הזדמנות את פרישתו.

Cade Foster

New member
ואני אמשיך לקרוא להם להביע את מחאתם בדרך אחרת

פשוט אל תבואו. כל אוהד שקונה כרטיס נותן לקברניטי הקבוצה הזו את הלגיטימציה להמשיך להשתין עלינו בקשתית.

קללות לא יעזרו, בדיוק כמו שהן לא עזרו במקרה טוואטחה
שריקות בוז לא יעזרו, הן רק מגבירות את מפלס הלחץ ששחקני הקבוצה לעולם לא יהיו מספיק גברים כדי לעמוד בו
שלטים לא יעזרו, אני בספק אם הנשיא טורח בכלל לקרוא אותם

בדיוק כמו שאזרחי ישראל שבויים בידיה של חברת החשמל, שועד עובדיה צוחק עליהם וממשיך לגבות מהם כסף בו זמנית, כך שבויים אוהדי מכבי חיפה בידיו של נשיא המועדון, שיודע שאף אחד מהם לא יחליף קבוצה.

אבל לנו יש ברירה. רק פגיעה בכיס תעזור. הקבוצה הזו צריכה לשחק מול יציעים ריקים. ואז נראה עד כמה באמת הקהל הוא האשם.

Benedictus3

New member
אישית - זה מה שאני עושה

והשבת הצטרפו אלי גם הילדים שוויתרו - להפתעתי - על הנסיעה לחיפה. הבנתי שעוד כמה מנויים עשו זאת ואני חושב שאתה צודק במאה אחוז.

zubumafu

New member
השחקנים לא אשמים

אשם מי שהביא אותם, ומי שנותן להם לשחק. בניון לא אשם, בדיוק כמו שנמני לא היה האשם במצב האומלל של מכבי ת"א אז. אשם מי שאין לו את הביצים לשלוח אותו ליציע ולהגיד לו שלום ותודה רבה (בדיוק כמו במצב של קטן, אגב).

למעלה