טוטו תמוז

zubumafu

New member
טוטו תמוז

שחקן רצוי במחוזותינו?

(כן, אני יודע, אנחנו צריכים קשר 50-50 בדחיפות, אבל גם בגזרת החלוצים המצב לא מזהיר)

DRORIKO8

New member
אני חושב שכן

אבל אתה יודע זה דיבורים באוויר. לא בטוח שהוא ישוחרר מהקבוצה הרומנית,וגם אם הוא ישוחרר מי אמר שהוא יבוא לישראל ולא לליגה אחרת באירופה, וגם מי אמר שמכבי תשים את הכסף שהוא ידרוש. הולך להיות לנו חודש מתיש של מלפפונים,נקווה שנעבור את זה בשלום.

Hatotah1

New member
לטעמי לא כל כך

הוא שחקן שיש לו תדמית קצת בעייתית ואופי שלא בטוח תואם את הDNA של מכבי חיפה. מלבד זאת, הוא סה"כ יחסית מצליח בחו"ל (אבל לא בטירוף) אבל הוא לא חלוץ אימתני שקרע רשתות בארץ וזכור לי כאחד שתמיד התנדנד והיה תלוי בתקופות ומצבי רוח.
&nbsp
אנחנו מאוד צריכים חלוץ ואני הייתי מעדיף לראות כאן את בן בסט.

DRORIKO8

New member
גם אני הייתי מעדיף לראות את בן בסט

אבל גם איתו זה דיבורים באוויר. כי 1.יכול להיות שעד ינואר הוא יהפוך ליותר דומיננטי במכבי ואולי ירצה להישאר. ו-2.אם הוא ירגיש שהוא לא יוכל יותר להישאר לדעתי הוא ירצה לחזור חזרה לצרפת. גם אם בסופו הוא ירצה לפנות צפונה לכרמל יש סעיף שחרור וכל החרא הזה.

Hatotah1

New member
לא הבנתי

איך הוא יהיה יותר דומיננטי במכבי אם הוא עדיין בכלל לא במכבי???
&nbsp
אולי התכוונת מכבי תל אביב ויש לך טעות הקלדה :)

DRORIKO8

New member
אוף....

אני עכשיו עובד על ההרגל המגונה שלי לקרוא למכבי חיפה "חיפה" במקום "מכבי" ולקרוא למכבי תל אביב "מכבי", לרוב זה עובד לי אבל לפעמים אני לא שם לב. אז תסלחו לי במחילה.

אני חושב שכל הסיפור סביב בן בסט

הוא נטו פנטזיה שבחיים לא תמומש. מכבי תל אביב לא ימכרו לנו אותו וגם אם כן אז שחר בחיים לא ישלם את הסכומים שהם דורשים.

יש רק דבר אחד שאני לא אוהב בו

זה את האמא הנדחפת שלו שלא מבינה כלום בכדורגל. והורסת לו תמיד.
אם היא תקח צעד אחורה ותמוז באמת התבגר ברומניה כמו שבוזגלו חזר מבלגיה - אנחנו יכולים מאוד להנות ממנו כי חסר לנו חלוץ קילר כמו תמוז. ומעבר לזה שחסר לנו קשר 50-50 חסר לנו באתה מידה חלוץ קילר
אולי אפילו עדיף להביא את תמוז מאשר עוד גמל שלמה כמו פרישקין..

DRORIKO8

New member
אגב חלוצים

מה דעתכם על עמאשה ואבוחצירא?
&nbsp
אני דווקא די אופטימי לגבי השניים. עמאשה נגד הפועל הראה את היכולת הרבה שנמצאת בו, ואם נרוויח 80 אחוז ממנו העונה בכלל לא נצתרך את תמוז או את בן בסט או את שכטר או כל השמות שעולים(כל אחד מהם ראוי כן? אבל זאת לא הנקודה)
לגבי אבוחצירא,כן הוא עדיין חלוץ מוגבל,אין לו חכמת משחק שאפשר להתגאות בה, אבל הוא כבר עם 3 גולים ב-439 דקות,כשאחד מהם היה במאני טיים(את מספר הדקות אגב לקחתי מדריבליסט) הוא נראה הרבה יותר טוב מבעונה שעברה כשכולם קטלו אותו(ובצדק)

Hatotah1

New member
שניהם מספיק זמן אצלינו ולא תרמו מספיק

שניהם קיבלו הזדמנויות, פה ושם כובשים אבל לטעמי הם לא ברמה באנחנו צריכים.

zubumafu

New member
עמאשה אחרי השיא, מפה והלאה זה רק ילך וידרדר

אבוחצירא הוא חלוץ מצויין לקבוצות מרכז טבלה ומטה

למעלה