הזמן לסיכומים

../images/Emo41.gifהזמן לסיכומים ../images/Emo41.gif

באתר ספורט ליין מבקשים שתסכמו להם את העונה ואת התשובות תשלחו למייל שלהם קראו את מה שכתוב שם ותענו בפורום מי מתאים למה
אני יתחיל אתם תמשיכו
שחקן העונה: מיכאל זנדברג מאמן העונה: גילי לנדאו תגלית העונה: מיכאל זנדברג אכזבת העונה: דודו אוואט הקאמבק של השנה:ראובן עטר (עד הפציעה) ניבחרת העונה (שוער, 4 שחקני הגנה, 4 קשרים, שני חלוצים):ניר דבידוביץ', אדורם קייסי,אריק בנאדו,אורי אוזן,שמעון גרשון,ג'ובני רוסו,יוסי אבוקסיס, מיכאל זנדברג, ברוך דגו,יעקובו איגביני -עד העזיבה, שי הולצמן קבוצת העונה: מכבי חיפה שופט העונה:דני קורן המשחק של העונה:מכבי מחיפה-בית"ר ירושלים 4:3 לחיפה הרגע העצוב של העונה:הפסד האליפות במחזור האחרון הרגע המשמח ביותר של העונה:העליה לליגת האלופות החולצה המכוערת: מכבי ת"א מה יותר גרוע, שירים ושערים או ראשון בשער?: שירים ושערים שדר הכדורגל הטוב ביותר: אין כזה הפרשן המצטיין של העונה: אין כזה השחקן שחייב להיות בנבחרת, אבל לא מוזמן אף פעם: בנערים - ערן לוי השחקן שהכי היית רוצה לראות אצלך בקבוצה:אורי אוזן שער השנה:מבחינת יופי - ז'וטא נגד מנצ'סטר יונייטד, מבחינת השער שהכי שימח אותי - השער של קטן דקה 8 מול מנצ'סטר טעות השנה:להביא את יצחק שום לאמן את מכבי חיפה החמצת השנה: לא עקבתי עסקן השנה:גברי לוי האיצטדיון הטוב ביותר שהיית בו השנה:קרית אליעזר - אין כמו בבית
האיצטדיון הגרוע ביותר:בקופסא בנתניה

ULTRAS BOY

New member
../images/Emo41.gif סיכום העונה שלי ../images/Emo41.gif

1. שחקן העונה - ג'ובאני רוסו/ ברוך דגו 2. מאמן העונה - גילי לנדאו 3. תגלית העונה - מיכאל זנדברג 4. אכזבת העונה - דודו אוואט 5. הקאמבק של השנה - של אבי נימני 6. זר העונה - איגבני יעקובו 7. נבחרת העונה (שוער, 4 שחקני הגנה, 4 קשרים, שני חלוצים) שוער - אלימלך הגנה: 1. בנאדו 2. בן חיים 3. קייסי 4. אורי אוזן קשרים: 1. רוסו 2. ברונו הייס 3. זנדברג 4. דגו חלוצים: 1. יעקובו 2. אדו 8. קבוצת העונה - מכבי נתניה 9. שופט העונה - אלון יפת 10. המשחק של העונה - מכבי חיפה - מכבי תל אביב (איך שזילזלנו בהם אז.. בניצחון 1-0) 11. הרגע העצוב של העונה - אובדן האליפות אתמול באשדוד 12. הרגע המשמח ביותר של העונה - 5-0 דקה 30 כבר חשבתי יש אליפות 13. החולצה המכוערת - כפר סבא/ ראשון 14. מה יותר גרוע, שירים ושערים או ראשון בשער- ראשון בשער פשוט ביזיון 15. שדר הכדורגל הטוב ביותר - יורם ארבל 16. הפרשן המצטיין של העונה - שגיא כהן 17. השחקן שחייב להיות בנבחרת, אבל לא מוזמן אף פעם - אורי אוזן 18. השחקן שהכי היית רוצה לראות אצלך בקבוצה - שמעון גרשון/ אדו 19. השחקן שהקבוצה שלך חייבת להיפטר ממנו. וכמה שיותר מהר - רפי כהן 20. שער השנה (בליגה) - חרזי בשכונה/ בלילי בדרבי 21. טעות השנה - אוואט נגד ביתר 22. החמצת העונה - באדיר (פנדל נגד הפועל תל אביב דקה 94) 23. עסקן העונה - יעקב שחר 24. האיצטדיון הטוב ביותר שהיית בו השנה - קריית אליעזר 25. האיצטדיון הגרוע ביותר - אשדוד

לא ראיתי שהיה גם זר העונה ../images/Emo9.gif

כמובן יעקובו איגביני ולא ראיתי גם את "השחקן שהקבוצה שלך חייבת להיפטר ממנו" הייתי עונה אואט אבל הוא גם ככה עוזב הייתי עונה את יצחק שום אבל הוא לא שחקן אבל עדיין שיעוף אז התשובה שלי היא אריק אג'יפור

TakTik

New member
אני התבססתי על השאלות בתשובות שלך

אבל אני מסכים איתך ב100 אחוז על השאלות האלא

patito ƒeo

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo107.gif

כתבתי עכשיו הכלללל ומשו קרה לנט המטומטם, והכל נמחק לי!!
בעע.. נעשה עוד פעם.. בלי הדגשים, אין לי כוח!!.. שחקן העונה: ג'ובאני רוסו מאמן העונה: גילי לנדאו תגלית העונה: אפשר קבוצה?.. מכבי נתניה אכזבת העונה: דודו אוואט, כמובן הקאמבק של השנה: הממ.. ניר?
נבחרת העונה: שלך זה טוף
קבוצת העונה: מכבי חיפה כמובן, למרות ש.. שופט העונה: אממ לודעת המשחק של העונה: כמובןןןןןןן שהמשחק מול בית"ר!!.. אני כל כך אוהבת לראות ת'שלושער של רפי (תרגש אותי
..) ^___^ הרגע העצוב של העונה: כמובן, המשחק האחרון במחזור האחרון :/ הרגע המשמח ביותר של העונה: העליה לליגת האלופות
.. (תאכלו ת'לב יא בני זונות, יש לנו ליגת א-ל-ו-פ-ו-ת-!) החולצה המכוערת: הפועל ת"א. גרוווווס. מה יותר גרוע, שירים ושערים או ראשון בשער?: שירים ושערים!!.. ראשון בשער לשלתום (Cשניצע) שדר הכדורגל הטוב ביותר: איך קוראים לווו.. נוו.. יורם ארבל?.. אממ נראה לי שזה הוא..! הפרשן המצטיין של העונה: מופו לי?
השחקן שחייב להיות בנבחרת: ג'ובאני
השחקן שהכי היית רוצה לראות אצלך בקבוצה: אממ.. אני הולכת להסקל, אבל.. אבי נמני *בורחת* טוב, מלעשות שהוא שחקן טוב.. ואפשרות שנייה- יוסי אבוקסיס.. אפשרות שלישית- עומרי אפק.. אפשרות רביעית- ברוך דגו :/ שער השנה: יש הרבה יפים טעות השנה: יצחק שום ודודו אוואט
החמצת השנה: השחקן הזה מבני יהודה שהיה *נגדנו* מול שער ריק ופספס
עסקן השנה: שטו?! ובקשר לאיצבלה בלה, לא הייתי במשחקים השנה.. שנה הבאה- אהיה וגם אהיה!!.. אבלל ברוררררררררר שאני אוהבת הכי את קרית אליעזר..!!

O n y X

New member
חחחחח....

"רפי תרגש אותי" אם הייתי רואה את המשחק הזה-הייתי בוחרת בו....

patito ƒeo

New member
לא הבנתי ../images/Emo12.gif (../images/Emo68.gif) ../images/Emo107.gif

אהה, עכשיו הבנתי!! תורידי מהצבא הירוק
(|גביע ז"ל|)

O n y X

New member
סיכום

שחקן העונה: מיכאל זנדברג מאמן העונה: גילי לנדאו תגלית העונה: גל אלברמן/תומר חליבה/מאור מליקסון (קשה להחליט) אכזבת העונה: בית"ר הקאמבק של השנה:ניר דוידוביץ' ניבחרת העונה: אלימלך, קייסי, אוזן, יניב אלול, אריק בנאדו, ז'וטאוטאס (כשהוא טוב), אבוקסיס, רוסו, זנדברג, איגביני, ישמאעל אדו קבוצת העונה: הפועל רמת גן שופט העונה:אלון יפת המשחק של העונה:שטורם גראץ-מכבי חיפה 3-3 הרגע העצוב של העונה:אין אליפות, הפציעה של עטר וההפסד ללברקוזן הרגע המשמח ביותר של העונה:העפלה לליגת האלופות החולצה המכוערת: מכבי ת"א מה יותר גרוע, שירים ושערים או ראשון בשער?: שירים ושערים כמובן שדר הכדורגל הטוב ביותר: זוהיר בהלול (נגיד) הפרשן המצטיין של העונה: יש דבר כזה? השחקן שחייב להיות בנבחרת, אבל לא מוזמן אף פעם: יניב קטן השחקן שהכי היית רוצה לראות אצלך בקבוצה:בניון שער השנה:השער של אבוטבול מב"ש נגד מכבי ת"א 3-0. טעות השנה:לאפשר לפ"ת לארח את מכבי ת"א ברמת גן החמצת השנה: יניב קטן נגד כפ"ס שבוע שעבר והקורות של ערן לוי עסקן השנה:ההתאחדות האיצטדיון הטוב ביותר שהיית בו השנה:השנה הייתי רק בקרית אליעזר. אבל האיצטדיון הטוב ביותר שכל אוהד אחד של מכבי חיפה יכל לבקר בו השנה: אולד טראפורד האיצטדיון הגרוע ביותר:האורווה

O n y X

New member
שכחתי כמה דברים אז הנה תיקון

1. שחקן העונה: מיכאל זנדברג 2. מאמן העונה: גילי לנדאו 3. תגלית העונה: גל אלברמן/תומר חליבה/מאור מליקסון (קשה להחליט) 4. אכזבת העונה: בית"ר 5. הקאמבק של השנה:ניר דוידוביץ' 6. זר העונה: איגביני 7. ניבחרת העונה: אלימלך, קייסי, אוזן, יניב אלול, אריק בנאדו, ז'וטאוטאס (כשהוא טוב), אבוקסיס, רוסו, זנדברג, איגביני, ישמאעל אדו 8. קבוצת העונה: (חוץ ממכבי חיפה) הפועל רמת גן 9. שופט העונה:אלון יפת 10. המשחק של העונה:שטורם גראץ-מכבי חיפה 3-3 11. הרגע העצוב של העונה:אין אליפות, הפציעה של עטר וההפסד ללברקוזן 12. הרגע המשמח ביותר של העונה:העפלה לליגת האלופות 13. החולצה המכוערת: מכבי ת"א 14. מה יותר גרוע, שירים ושערים או ראשון בשער?: שירים ושערים כמובן 15. שדר הכדורגל הטוב ביותר: זוהיר בהלול (נגיד) 16. הפרשן המצטיין של העונה: יש דבר כזה? 17. השחקן שחייב להיות בנבחרת, אבל לא מוזמן אף פעם: יניב קטן 18. השחקן שהכי היית רוצה לראות אצלך בקבוצה:בניון 19. השחקן שהקבוצה שלך חייבת להיפטר ממנו. וכמה שיותר מהר: אג'יפור 20. שער השנה:השער של אבוטבול מב"ש נגד מכבי ת"א 3-0. 21. טעות השנה:לאפשר לפ"ת לארח את מכבי ת"א ברמת גן 22. החמצת השנה: יניב קטן נגד כפ"ס שבוע שעבר והקורות של ערן לוי, והכמעט גול של רוסו עם התחת נגד ראשון...והפדלים שהחמצנו 23. עסקן השנה:ההתאחדות 24. האיצטדיון הטוב ביותר שהיית בו השנה:השנה הייתי רק בקרית אליעזר. אבל האיצטדיון הטוב ביותר שכל אוהד אחד של מכבי חיפה יכל לבקר בו השנה: אולד טראפורד 25. האיצטדיון הגרוע ביותר:האורווה

TakTik

New member
../images/Emo41.gifסוף עונת האגסים../images/Emo41.gif

שחקן העונה: מיכאל זנדברג מאמן העונה: גילי לנדאו תגלית העונה: מיכאל זנדברג אכזבת העונה: דודו אוואט הקאמבק של השנה:ראובן עטר (עד הפציעה) ניבחרת העונה (שוער, 4 שחקני הגנה, 4 קשרים, שני חלוצים):ניר דבידוביץ', אדורם קייסי,אריק בנאדו,אורי אוזן,שמעון גרשון,ג'ובני רוסו,יוסי אבוקסיס, מיכאל זנדברג, ברוך דגו,יעקובו איגביני -עד העזיבה, ישמאל אדו קבוצת העונה: מכבי חיפה שופט העונה:דני קורן המשחק של העונה:מכבי מחיפה-בית"ר ירושלים 4:3 לחיפה הרגע העצוב של העונה:הפסד האליפות במחזור האחרון הרגע המשמח ביותר של העונה:העליה לליגת האלופות החולצה המכוערת: ראשון מה יותר גרוע, שירים ושערים או ראשון בשער?: בתחילת העונה ראשון,אחרי זה שירים ושערים שדר הכדורגל הטוב ביותר: אין כזה הפרשן המצטיין של העונה: שגיא כהן השחקן שחייב להיות בנבחרת, אבל לא מוזמן אף פעם: ערן לוי השחקן שהכי היית רוצה לראות אצלך בקבוצה:אורי אוזן שער השנה:מבחינת יופי - ז'וטא נגד מנצ'סטר יונייטד\חרזי נגד בני יהודה(?), אבל עדיין השער של קטן דקה 8 מול מנצ'סטר שימח אותי יותר
טעות השנה:להביא את יצחק שום לאמן את מכבי חיפה החמצת השנה: באדיר בפנדל מול הפועל ת"א,זאנו בפנדל מול לברקרוזן,וחזי שירזי מול מכבי חיפה והפועל ת"א במחזורים האחרונים עסקן השנה:גברי לוי האיצטדיון הטוב ביותר שהיית בו השנה:פ"ת....מה לעשות הכי קרוב
האיצטדיון הגרוע ביותר:בקופסא בנתניה

TakTik

New member
תיקון קטן

שחקן שההיתי רוצה לראות אצלי:ברוך דגו......אבל לא ההיתי מתנגד לאורי אוזן

טוב אז הנה שלי

שחקן העונה: מיכאל זנדברג מאמן העונה: גילי לנדאו תגלית העונה: תומר חליבה אכזבת העונה: דודו אוואט/אריק אג'יפור הקאמבאק של השנה: דוידוביץ'/נמני קבוצת העונה:מכבי חיפה שופט העונה: דני קורן המשחק של העונה:מכבי חיפה-שטורם גראץ 3-3 הרגע המשמח ביותר של העונה: העפלה לליגת האלופות הרגע העצוב: הפסד האליפות מה יותר גרוע שירים ושערים או ראשון בשער: ללא ספק שירים ושערים השחקן שחייב להיות בנבחרת: יניב קטן!! השחקן שהכי הייתי רוצה לראות במכבי חיפה: אורי אוזן שער השנה: הכי שימח אותי השער של קייסי 3-2 נגד שטורם גראץ טעות השנה: להחליט ששום יאמן גם שנה הבאה החמצת השנה: אתמול..ההחמצה של אדרי
/ חזי שירזי

והנה הבחירה שלי:

שחקן העונה:מיכאל זנדברג מאמן העונה:גילי לנדאו תגלית העונה:מיכאל זנדברג אכזבת העונה:דודו אוואט הקאמבק של השנה:ראובן עטר נבחרת העונה:שביט אלימלך,אדורם קייסי,אריק בנאדו,בן חיים,ג'ובאני רוסו,יוסי אבוקסיס,מיכאל זנדברג,ברוך דגו,יעקובו איגביני,שי הולצמן. שופט העונה:אלון יפת (בגלל רוברטו קרלוס
) מה יותר גרוע, שירים ושערים או ראשון בשער?: בטח שראשון בשער!!! הרגע העצוב של העונה:וואו...
,יש כמה... 1.אין אליפות
2.הפציעה של עטר
3.החמצת הפנדל נגד הפועל
(אתם קולטים שיכולנו להיות אלופים עכשיו?!!!) ועם הפנדל הזה גם כל הפנדלים! 4.ההפסד ללברקוזן!
קבוצת העונה:בשבילי
מכבי חיפה
אבל גם מכבי נתניה והפועל ר"ג אכזבת העונה:בית"ר ירושלים המשחק של העונה: יש כמה...
1. הפועל ת"א-
מכבי חיפה
1-2 בבלומפילד! 2.
מכבי חיפה
-בית"ר ירושלים 4-3 3.
מכבי חיפה
-מנצ'סטר יונייטד 3-0 הרגע המשמח ביותר של העונה: ללא ספק,העפלה לליגת האלופות,איך התרגשתי... החולצה המכוערת: מכבי ת"א
השחקן שהכי היית רוצה לראות אצלך בקבוצה:ברקוביץ השחקן שהקבוצה שלך חייבת לפטר וכמה שיותר מהר:אג'יפור אפשר גם מאמן?
שער השנה:ז'וטא וקטן נגד מנצ'סטר יונייטד-יפים ומרגשים!
טעות השנה:להביא את יצחק שום לאמן את מכבי חיפה החמצת השנה:כל הפנדלים של
מכבי חיפה
מוסיפה משהו: פורום השנה: פורום
מכבי חיפה
בתפוז

והנה הבחירה שלי:

שחקן העונה:מיכאל זנדברג מאמן העונה:גילי לנדאו תגלית העונה:מיכאל זנדברג אכזבת העונה:דודו אוואט הקאמבק של השנה:ראובן עטר נבחרת העונה:שביט אלימלך,אדורם קייסי,אריק בנאדו,בן חיים,ג'ובאני רוסו,יוסי אבוקסיס,מיכאל זנדברג,ברוך דגו,יעקובו איגביני,שי הולצמן. שופט העונה:אלון יפת (בגלל רוברטו קרלוס
) מה יותר גרוע, שירים ושערים או ראשון בשער?: בטח שראשון בשער!!! הרגע העצוב של העונה:וואו...
,יש כמה... 1.אין אליפות
2.הפציעה של עטר
3.החמצת הפנדל נגד הפועל
(אתם קולטים שיכולנו להיות אלופים עכשיו?!!!) ועם הפנדל הזה גם כל הפנדלים! 4.ההפסד ללברקוזן!
קבוצת העונה:בשבילי
מכבי חיפה
אבל גם מכבי נתניה והפועל ר"ג אכזבת העונה:בית"ר ירושלים המשחק של העונה: יש כמה...
1. הפועל ת"א-
מכבי חיפה
1-2 בבלומפילד! 2.
מכבי חיפה
-בית"ר ירושלים 4-3 3.
מכבי חיפה
-מנצ'סטר יונייטד 3-0 הרגע המשמח ביותר של העונה: ללא ספק,העפלה לליגת האלופות,איך התרגשתי... החולצה המכוערת: מכבי ת"א
השחקן שהכי היית רוצה לראות אצלך בקבוצה:ברקוביץ השחקן שהקבוצה שלך חייבת לפטר וכמה שיותר מהר:אג'יפור אפשר גם מאמן?
שער השנה:ז'וטא וקטן נגד מנצ'סטר יונייטד-יפים ומרגשים!
טעות השנה:להביא את יצחק שום לאמן את מכבי חיפה החמצת השנה:כל הפנדלים של
מכבי חיפה
מוסיפה משהו: פורום השנה: פורום
מכבי חיפה
בתפוז

Blue Eye

New member
הבחירה שלי

שחקן העונה: מיכאל זנדברג מאמן העונה: גילי לנדאו תגלית העונה:מיכאל זנדברג אכזבת העונה: דודו אוואט הקאמבק של השנה:ראובן עטר (עד הפציעה), הייתי גם מוסיפה את אבי נמני ניבחרת העונה (שוער, 4 שחקני הגנה, 4 קשרים, שני חלוצים):ניר דבידוביץ', יוסי נגר,אריק בנאדו,אורי אוזן,שמעון גרשון,עידן טל,יוסי אבוקסיס, מיכאל זנדברג, ברוך דגו,יעקובו איגביני -עד העזיבה, אפק קבוצת העונה: מכבי נתניה (ניצחה קבוצות גדולות, ולא הפסידה כמעט במשחקי בית, רק לנו) שופט העונה:דני קורן המשחק של העונה: 1-1 מכבי חיפה - הפועל תא דקה 87 קלשנקו משווה וכל הירוקים בהלם, זה קורה רק במשחקי עונה. הרגע העצוב של העונה:הפסד האליפות במחזור האחרון הרגע המשמח ביותר של העונה: העליה לליגת האלופות וגם 3-2 על מכבי תא בגביע הטוטו החולצה המכוערת: מכבי ת"א ונדגיש: את החולצה של אבי נמני!!! מה יותר גרוע, שירים ושערים או ראשון בשער? : ראשון בשער, אני שונאת לשמוע את שלמה שרף ואת אוהד הביתר הזה שדר הכדורגל הטוב ביותר: בהלולללל הפרשן המצטיין של העונה: שגיא כהן השחקן שחייב להיות בנבחרת, אבל לא מוזמן אף פעם: יניב קטן השחקן שהכי היית רוצה לראות אצלך בקבוצה: חחחחחחחח זידאן!! סתם סתם... אורי אוזן יהיה שנה הבאה, אז נלך על משהו חדש - ראובן עטר למרות שזה בחיים לא יקרה שער השנה: מבחינת יופי - ז'וטא נגד מנצ'סטר יונייטד (משחר בית), מבחינת השער שהכי שימח אותי - השער של קטן נגד מנצסטר (באולד טראפורד) טעות השנה: להביא את יצחק שום לאמן את מכבי חיפה החמצת השנה: - עסקן השנה: גברי לוי האיצטדיון הטוב ביותר שהיית בו השנה: הייתי רק בשניים: נס ציונה ואשדוד, אז נס ציונה כמובן האיצטדיון הגרוע ביותר: אשדוד, לא ראיתי כלום, כל המשחק עודדתי, האור לא היה טוב והיה הפסקה של כמה דקות, תנאים של שכונה אין לי כח עם ההדגש סדגש........ יאלללההה זיןןןןן!!!

Shadow Warrior

New member

טוב, הנה הסיכום שלי... שחקן העונה: מיכאל (הסוחב) זנדברג מאמן העונה: גילי לנדאו\לופא קדוש תגלית העונה: ערן לוי, מיכאל זנדברג אכזבת העונה: דודו אוואט! הקאמבק של השנה: ניר דווידוביץ' ניבחרת העונה: שוער- ניר דווידוביץ' הגנה- אריק בנאדו, אבישי ז'אנו, אורי אוזן, מגאמדוב קישור- ג'ובאני רוסו, מיכאל זנדברג, אלברמן, אבוקסיס חלוצים- יניב אברג'יל, סרגיי קלצ'נקו קבוצת העונה: מכבי חיפה
שופט העונה: דני קורן המשחק של העונה: מכבי חיפה - בית"ר ירושלים (3-4) הרגע העצוב של העונה: הפסד האליפות הרגע המשמח ביותר של העונה: ליגת האלופות החולצה המכוערת: כפר סבא מה יותר גרוע, שירים ושערים או ראשון בשער?: שירים ושערים שדר הכדורגל הטוב ביותר: יורם ארבל הפרשן המצטיין של העונה: אין השחקן שחייב להיות בנבחרת, אבל לא מוזמן אף פעם: יניב קטן השחקן שהכי היית רוצה לראות אצלך בקבוצה: אורי אוזן, אבי נימני שער השנה: מבחינת היופי- אלון חרזי במשחק נגד בני יהודה בשכונה הכי שימח אותי: השלושער של רפי כהן נגד בית"ר טעות השנה: דודו אוואט בשער במקום תום אלמדון החמצת השנה: הפנדלים עסקן השנה: -- האיצטדיון הטוב ביותר שהיית בו השנה: קרית אליעזר (אין כמו הבית
) האיצטדיון הגרוע ביותר: הקופסא והאיצטדיון של כפר סבא

למעלה