כל ההצלחה שבעולם לראובן עטר

agent V

New member
כל ההצלחה שבעולם לראובן עטר../images/Emo70.gif

החל מיום ראשון, רובן עטר, יקיר אוהדי חיפה, יפתח בקריירה החדשה שלו כעוזר מנהל מכבי נתניה. אני בטוח שכל אחד ואחד מאוהדי חיפה היה מעדיף, שאם כבר נכפה על עטר לסיים את הקריירה שלו כשחקן, אז שלפחות יצטרף לחיפה לצוות הניהולי. אולם צריך גם להבין את נקודת מבטו של עטר. רובן היה בחיפה עד לפני כשנה כשחקן. הוא הועבר לנתניה לא מיוזמתו, אלא מיוזמת שום. חלק מאוהדי חיפה חושבים שהיתה זו טעות מכיוון שאסור לוותר בכזו קלות על סמל כמו רובן, בעוד אוהדים אחרים חושבים ששום עשה בחכמה מכיוון שכך הוא איפשר לעטר לסיים את הקריירה שלו בכבוד, עם הרבה זמן על המגרש ועם גולים מרהיבים. אני משוכנע שלעטר עדיין יש, ולעולם תהיה, פינה חמה גדולה בלב שלו לחיפה, ולאוהדיה. אין ספק בכך בכלל. אבל צריך לקחת בחשבון שהמספר חודשים האחרונים שלו בנתניה, מבחינתו, גם היו יוצאים מן הכלל: בגלל היחס האוהב של האוהדים שלהם, בגלל היחס הטוב שקיבל מהמאמן ומהשחקנים, וכמובן בגלל ההצלחה הרבה שלו בקבוצה. לכן, מכיוון שמכבי נתניה נתנה לו את הבמה לחזור לאור הזרקורים ולהצלחה, אני חושב שזה רק הוגן, שמיד עם פרישתו עטר יגמול לקבוצה בכך שיהיה עוזר המנהל שלה כבר העונה. עם זאת, אני סמוך ובטוח, ותזכרו את המילה שלי! עטר יחזור לחיפה. אולי לא העונה, אולי בעונה הבאה, אולי עוד שתי עונות...אבל דרכיהם של עטר ושל מכבי חיפה עוד יצטלבו בעתיד. עטר יחזור לחיפה, בגלל שבחיפה גדל, וחיפה עשתה אותו למעשה למה שהוא כיום. ועד שזה יקרה, לא נותר לנו, כאוהדי חיפה, אבל יותר כאוהדי רובן עטר, לאחל לו את כל ההצלחה שבעולם כעוזר מנהל של נתניה. מי ייתן ויחלים מהר מפציעתו וירווה נחת מהקבוצה. רובן, תזכור, בשבילנו תמיד תהיה 10. אוהבים אותך, מתגעגעים אליך, ומאחלים לך המון
אוהדי חיפה
.

agent V

New member
רק תיקון קטן...

כל מקום שכתבתי בו "עוזר מנהל" הכוונה כמובן ל-עוזר מאמן...

התלתלים שלנו

ראובן אתה 10 בשבלנו אני מקוה שיום יבוא ובמקום להיות כעוזר בנתניה תבוא למכבי חיפה ותאמן פה ותתן לנו את כול מה שאתה יודע על כדורגל ואתה יודע הרבה אז...... בהצלחה ראובן מאוהד הכי שרוף שלך ושל מכבי חיפה

למעלה