יש לי שאלה...

יש לי שאלה...../images/Emo60.gif

איך כול אחד פה התחיל לאהוד את מכבי חיפה, אבל אני מקווה שלא יענו לי סתם טרמפיסטים שבעקבות הנצחונות של מכבי חיפה התחילו לאהוד אותה

ערן-תמחוק הוא גנב לי את ה-../images/Emo60.gif

שלי! שמעון יא גנב קטן לא מתאים לך... ובגלל זה אני גם לא יספר(למרות שאתה יודע איך התחלתי)

חחחחח ../images/Emo6.gif

אממממ אני התחלתי לאהוד בגיל 6 בערך בעיקר ביגלל שבכל מקום שמעתי שמדברים מכבי חיפה מכבי חיפה אז התחלתי להתעניין ועם הזמן התאהבתי בקבוצה ואני חייב לציין שעדיין שעם הזמן עובר ככה אני יותר ויותר נימשך לקבוצה

טוב אז גם אני יגיד....../images/Emo60.gif

אני התחלתי לאהוד את מכבי חיפה מגיל 6 בערך כי אח שלי הגדול אהד אותם ואז התחלתי להתעניין בהם וראיתי ששווה לי לאהוד אותם למרות שהם רחוקים... כבר מכיתה א' כולם ידעו שאבישי אוהד את מכבי חיפה!

איה ג

New member
תשובה לשאלה../images/Emo9.gif

אצלי כולם בבית מכבי ת"א וכשהייתי קטנה אבא שלי היה לוקח אותי למשחקים עם צעיף של מכבי ת"א וכל מי ששאל אותי את מי אני אוהדת אז אמרתי את מכבי ת"א כמו אבא לאחר שגדלתי והתחלתי להבין בכדורגל החלטתי שאני אוהדת את מכבי חיפה פשוט התאהבתי בקבוצה הזו וכיום ובעזרת השם בעתיד אהיה אוהדת ירוקה וגאה בטוב וברע
בברכת ירוק עולה איה

O n y X

New member
תשובה

אצלנו בבית לא אוהבים כדורגל. אז התחלתי להיות אוהדת של מכבי חיפה בגיל די "מאוחר" 8-9 בערך בשנת 94 בשנה שבה לקחנו אליפות! אז גרתי בנשר שזה ליד חיפה והכרתי רק שתי קבוצות: מכבי חיפה והפועל חיפה. ראיתי את שתיהן משחקות והתחלתי להבין קצת בכדורגל ואהבתי איך שמכבי משחקים. והחלטתי שאני אוהדת את מכבי חיפה (למרות שעדיין יש לי פינה חמה בלב לסרדינים) ואני אוהדת מכבי חיפה עד היום!

ככה אצלי...

שהייתי בן 5 אז המשחק הראשון שראיתי הוא היה בשבדיה... וזה היה של קבוצה ירוקה(כעיקרון הם כחולים, אבל אז הן היה עם בגדי חוץ) והם ניצחו... אז באתי לישראל וחיפשתי קבוצה ירוקה... וראיתי את חיפה... ואז התחלתי לאהוד אותם

Ido4Ever

New member
אוקי הקטע שלי קצת מצחיק

בגיל 6-7 בערך הייתי עם ההורים שלי אצל חברים שלהם אז יש להם בן ושיחקנו כדורגל
אז כל אחד בחר שם של שחקן כדורגל הוא אמר "אני חיים רביבו"
אני אמרתי לו " אני חיים רביבו " אז הוא אמר " אני אייל ברקוביץ' " אז אני אמרתי לו " אני אייל ברקוביץ' "
אז הוא הסכים והוא היה רביבו ואני ברקוביץ' והתחלנו לשחק אז אחרי כמה זמן שאלתי אותו איפה הם משחקים ?......הוא ענה לי במכבי חיפה ומאז אני אוהד את מכבי חיפה......

o a k y

New member
אני בכלל אהבתי את הפועל חיפה

אבלך אחרי האליפות שיניתי את דעתי... ועוד אחרי האליפות השניה בכלל... אני אוהד מכבי חיפה בנשמה עד שאני ימות... כששיחקנו נגד מנצסטר שרפתי את כל הדגלים של הפועל.. למה אני צריך אותם? יש לי את מכבי

o a k y

New member
סתתתתתתתתתתתתתתתתתתתם

הכל בצחוק!! את מכבי התחלתי לאהוב כשעליתי לארץ.. מאז ועד היום היית באיזה 10 משחקים (המחיר וגם שיש לי בעיות נסיעה) אבל אני אוהד אותם מאד מאד. וןאני גם אוהב את Nueva Chicago כדאי להציץ...

the predator

New member
אני אוהד פחות זמן מכם...

כשאבא שלי עלה לארץ ב76 הוא גר בחיפה, והחליט שהוא אוהד את מכבי. אני לא כל כך אהבתי כדורגל בהתחלה, אבל בערך בכיתה ז' התחלתי לאהוב, ובחרתי בברירה הטבעית - מכבי חיפה. ול-oaky , רק ריבר פלייט

ל-oaky רק אינטר...../images/Emo60.gif

אבל אני מאחל למכבי חיפה בנוער שינצחו(למרות מה שאמרתי לערן)

אני רואה שיש פה הרבה תגובות

אז גם אני ירשום מתי אני התחלתי:... קודם כול בחולון מאוד קשה למצוא אוהדים של מכבי חיפה(בגלל שהרוב שם אשכנזים אוהדי מכבי ת''א *לא למחוק למרות הערה הגזענית*). אני בכיתה א' פגשתי את אבישי ששטף לי את המוח:"מכבי חיפה מכבי חיפה" אז אמרתי מה איכפת לי גם אני אוהד של מכבי חיפה... ובאמת לאט לאט התחלתי להתאהב בקבוצה הזאות ואני הולך להרבה משחקים של הקבוצה... כמו כן אני אוהד של מילאן ולא אינטר כמו אבישי...חחחח

agent V

New member
טוב, זה הסיפור שלי: (קצת ארוך)

האהדה שלי למכבי חיפה, היא סיפור מתמשך, ששיאו במשחק גמר הגביע של עונה 97\98 מול הפועל י-ם. הרומן שלי עם מכבי חיפה התחיל ביסודי, בכיתה ג' או ד'. יום אחד, בהפסקה נכנסת לכיתה שלי המורה להתעמלות. אני קולט ביד שלה איזה פנקס עם כרטיסים. פתאום היא מודיעה: "יש לי כאן 30 כרטיסים למשחק של מכבי חיפה בכדורגל נגד הפועל ת"א! (אני חושב שזה היה נגד הפוע ת"א אבל לא כל כך זוכר), מי רוצה כרטיס?" אז עדיין לא הייתי ממש אוהד חיפה, ובכלל לא הייתי כל כך אוהד כדורגל, אבל החלטתי, יאללה, מה יכול להיות רע? אז אני וחברים שלי לקחנו כרטיסים והלכנו למשחק. במשחק עשינו ממש חיים, ונורא נהניתי. עד כמה שאני זוכר גם ניצחנו במשחק הזה, אבל שוב פעם, הזיכרון שלי לא משהו... לאחר המשחק הזה, התחלתי כבר יותר להתעניין בכדורגל, וכמובן במכבי חיפה. הסיבה לכך היא גם שטוב, אני חיפאי, וגם אחי היה אוהד מכבי חיפה והוא נורא השפיע עליי. אבל עדיין לא הייתי אוהד שרוף. ראיתי כמה משחקים בטלביזיה, וקראתי קצת במדורי הספורט על מכבי חיפה, אבל לא יותר מזה. השיא כאמור הגיע קצת יותר מאוחר בעונה 1997/98. זה היה משחק גמר גביע המדינה מכבי חיפה-הפועל י"ם. אח שלי נסע למשחק, ורציתי להראות לו שאני גם מבין בכדורגל אחרי שהוא יחזור מהמשחק, אז החלטתי לראות את המשחק מההתחלה ועד הסוף. למי שזוכר את המשחק, המשחק עצמו לא היה מהגדולים של מכבי חיפה, אבל כמה שהוא היה מותח. במשך 90 דקות ישבתי על קצה הכסא בדריכות, וזו הפעם הראשונה שבאמת הרגשתי בתוכי את הלהט הזה שיש בכולנו כשאנחנו רואים משחק של מכבי חיפה. לאחר 90 דקות לא הייתה הכרעה, ולכן הייתה הארכה. התחלתי ללכת הלוך וחזור בחדר מרוב עצבנות! המתח וההתרגשות הדהימו אותי, לא תיארתי ולא ידעתי שמשחק כדורגל של יותר מ 100 דקות יכול להיות כל כך מותח ומרגש! כשהגיעו שני הגולים של מכבי חיפה בהארכת הזמן שנתנו את הגביע לחיפה, כל כך שמחתי! קפצתי ושרתי וצעקתי, ואז למעשה קלטתי שאני אוהד אמיתי של הירוקים, ומאז הם ב
שלי.

לא רק שאני זוכר את המשחק...../images/Emo60.gif

אני הייתי הו עם אבא שלי אח שלי ובת דודה שלי(היא שרופה על חיפה) ואני הייתי כול כך שמח מהמשחק ואני גם בחיים לא ישכח אותו כי הוא היה בין המשחקים הראשונים שלי שראיתי את חיפה(במגרש) ואני גם זוכר שבסוף המשחק שברתי את הכיסא שישבתי עליו...חחחחחחח

למעלה