שנה טובה - העידכון

../images/Emo42.gif שנה טובה - העידכון ../images/Emo42.gif

שנה טובה
שנה טובה לכל גולשי פורום מכבי חיפה ולכל שחקני מכבי חיפה אמנם לא חג יהודי אבל עוד היזדמנות לחגוג
אז שנה טובה לכולכם
סיכום שנתי
שנה אזרחית חדשה באה עלינו לטובה וכמו בכל מקום גם פה הגיע הזמן לעשות סיכומים לטובים לרעים גם לפורום וגם למכבי חיפה
עונת האליפות
כזכור סיימנו את עונת האליפות כמו מלכים אמיתים
אחרי אליפות ראשונה הגיעה תורה של השניה לא נישכח את אברהם גראנט שהביא לנו את 2 האליפויות האלו וסיימנו את הענה בפיניש מדהים עם ניצחונות גדולים, הפועל ת"א שהצליחה באירופה באמת כל הכבוד לה לא הספיקה כדי לעצור את האלופה מאליפות שניה בירציפות. המלך עוזב
יצחק שום מונה למאמן שלאחר אברהם גראנט והחליט להעיף את המלך ראובן עטר שלנו מהקבוצה אסור לנו לישכוח את העובדה שלמלך היה חוזה חתום בקבוצה לעוד עונה והוא רצה לסיים את העונה במכבי חיפה בקבוצה שבה הוא גדל מאז ומתמיד עטר אמנם ראה מעט מאוד דקות משחק אצל גראנט אבל מעולם לא התלונן והיה גאה בכלל להיות במכבי חיפה מיצד שני היום הוא מצליח במכבי נתניה והוא רואה דקות משחק כך שמעוז יצא מתוק
ליגת אלופות
רבותי ה-י-ס-ט-ו-ר-י-ה הקבוצה ישראלית ראשונה ראשונה בליגת האלופות היא מכבי חיפה
בדרך לליגת האלופות עברנו את בלשינה בשתי ניצחונות אחד 4:0 והשני 1:0 לאחר מיכן הגיע המיבחן האמיתי-שטרום גראץ אם נעבור את 2 המשיחקים האלה אנחנו עושים את ההיסטוריה של הקבוצה עם ההישג הגדול ביותר שלה ואכן היה 2:0 ראו את ליגת האלופות קרובה מתמיד באותו מישחק כזכור ניפצע ניר דוידביץ´ ובימקומו הוזער שוער הפועל חיפה דודו אוואט ובגומלין עם 10 שחקנים ובפיגור 3:1 מי היה מאמין שנשווה ונעשה את ההיסטוריה הגדולה ביותר בתולדות המועדון ואז ההגרלה
אנחנו היינו האנדרדוג של בית ו עם מנצ´סטר יונייטד, בייר לברקוזן ואולימפיאקוס פיראוס למרות מה שחשבו הצלחנו בהחלט לפתיעה ובתור קבוצה מישראל שפעם ראשונה בליגת האלופות ובבית כמו זה הצלחנו להפתיעה ולנצח פעמיים 3:0 אחת את אולימפיאקוס שכזכור משחק לפני ניצחו 6:2 את לברקוזן סגנית אלופת אירופה אמנם פתחנו בהפסד 5:2 למנצ´סטר אבל כבר במשחק הראשון כעובוד 8 דקות ראו שיש מה לצפות ממכבי חיפה כמובן שמייד אחרי זה ראו שגם מנצ´סטר לא תאכזב
מכבי חיפה ניצחה גם את מנצ´סטר הגדולה הרכב חסר או לא אנחנו ניצחנו את אחת הרקבוצות החזקות באירופה וביחד עם תיקו 3:3 נגד אולימפיאקוס סיימנו עם 7 נקודות במקום שלישי ועברנו לגביא אופ"א בגביע אופ"א לעומת ליגת האלופות הייתה הרבה יותר כואבת עם הפסד כולל של 8:1 בשני המשחקים ו4 גולים הרשת של מכבי מכבי חיפה עזבה את גביע אופ"א ללא שום הישג העונה החדשה
העונה הזאת פחות מוצלחת מהעונות שבהם גראנט אימן את מכבי הרבה שערים לרשת של אוואט כמה הפסדים משפילים ויכולת גרועה אחת גדולה נסו לתרץ את זה כמה שאתם רוצים אבל דבר לא יסביר את ההפסדים והיכולת הזאת עם הפסדים לרעננה בית"ר מכבי ת"א אחי נצרת וב"ש ובכולם יכולת גרועה במיוחד אמנם אנחנו ראשונים בטבלה אבל לי זה רק מספר בואו נקווה שלאחר הפגרה שרוסו וז´וטא יחזרו הכל יראה אחרת ואז אנחנו ניראה כאלופה האמיתית
סקר
הסקר הוחלף ליכבוד השנה החדשה
רוצו הצביעו והשפיעו שאלת הסקר החדש היא: איך ניראה אחרי הפגרה? תוצאות הסקר בתמונה המצורפת אתר
למי שלא הספיק מוזמן להציץ בעיצוב החדש של האתר
www.forumaccabi.up.co.il שירשור השבוע שירשור השבוע הוא השירשור "שאלה" שפשוט היה מצחיק ליקרוא אותו
גולש השבוע
גולש השבוע הראשון של שנת 2003 היא למעשה גולשת היא תורמת רבות לגלריות ולא שוכחת אף יומולדת של השחקנים היא קרויה ע"ש אבל חן קבלו את גולשת השבוע:
O n y x
גולש השנה
אני לא ישקר לכם אני יגיד בשיא הכנות שהיה לי ממש קשה ליבחור מי היה הגולש שתרם הכי הרבה לפורום כיוון שכולכם תרמתם המון ועזרתם לעשות את הפורום הזה למה שהוא היום
הרי אין פורום ללא גולשים אז כמו שכבר ניחשתם אתם אלה שראויים לתואר גולש השנה אני רוצה לנצל היזדמנות זו ולהגיד
לכם חברי פורום מכבי חיפה שעזרתם להפוך את הפורום הזה לפורום שכיף להיכנס ולהיות בו אילמלא אתם איפה היה הפורום כיום
למרות כל זה תמיד יש כמה שהם מעל כל זה וראויים להיקרא גולשי השנה את גולש השנה אני בחרתי לפי מספר קריטריונים אבל כיוון שזה בלתי אפשרי לבחור גולש אחד כגולש השנה כיוון שכולכם ראויים לתואר שכזה אני החלטתי לירשום את הקריטריון ולצידו את הגולש שאותו קריטריון התאים לו הכי הרבה:
אופי -
בהביבו תרומה לפורום - TakTik נאמנות לפורום - אפרסקסית קצה הישתתפות בפורום - פרנק ב פרקר תרומה לדיונים - B-BALL (חלקכם בודאי לא זוכרים איך היו הדיונים בתקופה לפני שהמנהל הקודם חסם אותו)
צרו קשר
ערן (פלאפון ירוק 2) מסנגר +מייל 1 - [email protected] מייל 2 - [email protected]

בהביבו

New member
כנסו רגגע!!

אני באמת חשבתי על שירשור השבוע של האייקונים אבל מה זה "שאלה".. תביאו קישור... נ.ב. מזתאומרת שאני "אופי"????

בהביבו

New member
אהההההההההההההה!!!!

הבננתי!!חחחחחחחחחחחחחחח... באמת הייתה מצחיקה למרות שאני הייתי הוחר בשירשור האייקונים!! נ.ב. שיהיה לך מזל-טוב שנבחרת...(רק מהיום אני יודע שאת בת..סוקיי..סילחי לי..!!!!)
אתכם
~
~

O n y X

New member
סבבה...

לפחות עכשיו אתה יודע, ובאמת אני לא מבינה למה כל הזמן חושבים שאני בן... ואגב.... מה זה סוקיי? -קיצור של סורי ואו.קיי?

בהביבו

New member
חחחחחחחח

יכול ליהיות אבל במקרה שלנו היתכוונתי ל-סורי...פשוט..חחח... רוצה לדעת למה כולם חושבים שאת בן?! - אני לפחות חושב שבגלל השם! לא יודע מה אחרים...

TakTik

New member
../images/Emo51.gif../images/Emo140.gif../images/Emo9.gif

אני מאוד שמח שנבחרתי לתורם הכי הרבה בפורום וזה כיף לקבל פידבקים כאלה אבל מה שחשוב זה לא שאני תורם - אלא מה שגורם לי לרצות לתרום וזה - אתם התגובות מאוד מהנות אותי.אני יכול להגיד חד משמעית שכיף להיות בפורום הזה יש פה אנשים נפלאים שכיף לדבר/לצחוק/להתווקח איתם אבל יותר מזה אני רוצה להודות לערן,המנהל,ששינה את הפורום מקצה לקצה (ולטובה ללא ספק)

לא הבנתי....../images/Emo60.gif

מה קשור:"קצה הישתתפות בפורום"? דרך אגב אחד השירשור היותר ארוכים שיצא לי לקרוא....כול הכבוד ואני מצטרף לטאק טיק וגם אני חושבאתה מנהל מצויין(לעומת שאר הפורומים שאני נמצא)

אפר0ק0ית

New member
וואוווווווווווווווווווווווווווווווו

פעם ראשונה שאני מקבלת ח"ח כזה!! איזה יופי עכשיו אחרי שהוכחתי שאני נאמנה.... אני יכולה לעזוב!! חחחחח סתם עזבו אני חולה וכשאני חולה זה משפיע לי על השכל!! תודה רבה רבה רבה לך ערן!!

נימוק

נאמנה פירושו כיוון שאת בעבר עזבת את הפורום (ואני לא מאשים אותך באותו זמן רבים עזמו ביגלל מצבו הצולע) אבל זכרת אחרי כל-כך הרבה זמן לחזור ועכשיו את אפילו משתתפת פעילה פה זה מראה על נאמנות לפורום

מעניין שלא שמעתי אפילו תגובה אחת

על הסיכום השנתי אל תתעצלו תיקראו אותו לא לחינם כתבתי אותו

אפר0ק0ית

New member
סיכום מעולה...

טרחתי לקרוא את הכל... התלהבתי בעיקר מהקטע שקיבלתי להיות גולשת השנה באחת הקטגוריות...

למעלה