שרשור היכרות

R E k

New member
משרשר

שם: רועי גיל: 19 עיר מגורים: כרמיאל אוהד מכבי חיפה משנת: לא זוכר, בערך 95..עד בערך שנתו הראשונה של רוני לוי..מאז אני סתם עוקב..כדורגל כבר לא ממש מעניין אותי..זאת תקופת הגנה ומאמנים שמפחדים על מקום העבודה..לא כיף
איך הגעתם לפורום מכבי חיפה? גיליתי שפורומים זה נחמד, אז חיפשתי פורום שמעניין אותי וזה מה שמצאתי

נִיסוֹ

New member
יאללה

שם: ניר גיל: 27 גר ב... רמת גן הגעתי לפורום דרך ידידה טובה שלי שכבר לא כותבת היום בפורום אוהד את מכבי חיפה מעונת 88\89

למרות שאני בעיקר קורא...

שם: איתן גיל: 27 עיר מגורים: איזור הקריות אוהד מכבי חיפה משנת: מסוף שנות ה-80. איך הגעתם לפורום מכבי חיפה? חיפוש בתפוז.

ט ל ו ש1

New member
שרשור היכרות?

טוב שנזכרתם
קוראים לי טל אני בת 17 מחיפה..אוהדת את מכבי חיפה מגיל 9 פחות או יותר, וחיפשתי פה פורום של מכבי חיפה ומצאתי

lemmacantor

New member
אני

שם: אלכס גיל: אוטוטו 24 מגורים: בדרום אוהד את הקבוצה מה- 5:0 על מכבי ת''א בפברואר 1994 הגעתי לפורום: דרך גלישה בםורומים של תפוז

GuyN2

New member
אני בעיקר קורא

שם: גיא גיל: 17 עיר מגורים: קרית ביאליק אוהד מכבי חיפה משנת: מאז ומתמיד איך הגעתם לפורום מכבי חיפה? חיפוש בתפוז

יאללה אניי

שם: ספיר גיל: 16 עיר מגורים: חולון אוהד מכבי חיפה משנת: וואאייי מגיל 5 ככה איך הגעתם לפורום מכבי חיפה? לא זוכרת איך הגעתי לפה מי זוכר עברו שנתיים וחצי כמעט מאז =] למרות שאני לא כותבת הרבה או בתדירות אני פה בכל יום..

איתן 990

New member
קוראים לי איתן

אני בן 42 גר בנשר אוהד את הירוקים משנת 1971 לפורום הגעתי דרך חבר שגם הוא דם ירוק זורם בעורקיו. כל הכבוד לך על היוזמה. שיהיה בהצלחה מול הרומנים {לא הייתי מתנגד שחיפה יגנבו להם כמה שערים}

nosferatu zodd

New member
יאללה, נעשה את זה קצר

שם:ברק גיל:20 עיר מגורים: נתניה אוהד מכבי חיפה משנת: 1994

greengirl4ever

New member
היי...

שם: ריקל RIKAL :) גיל: זקנה.. כבר 23 עיר: טבריה אוהדת משנת 1993!!! (כיתה ג')

למעלה