שרשור היכרות

ירוקה מהכרמל

Well-known member
לא התעצבנתי בכלל...../images/Emo13.gif../images/Emo203.gif

וחוץ מזה כבר לא כ"כ חדשה- מחודש מאי (אני חושבת...) וכן...שמחתי ש"בחרת בי"!

O n y X

New member
הנה...

שם: יוליה גיל: 22 עיר מגורים: מגדל העמק אוהד מכבי חיפה משנת: 94 או משהו.. איך הגעתם לפורום מכבי חיפה? באוטובוס
סתם...חיפשתי בתפוז

Liroy999

New member
אם אנחנו כבר בשירשור אוף...

זה יש שאלה שקשורה ולא קשורה. אבל קודם כל והכי חשוב בהצלחה רבה לליאור על התפקיד חדש, אני בטוח שתעשה אותו מצויין. שם: לירן. גיל: עוד פחות משבוע 23 מתי התחלתי לאהוד: האמת לא זכור. עכשיו בנוגע לשאלה- לפי מיטב הבנתי השידור של המשחק יהיה בספורט 1, אבל עד כמה שאני הערוץ סגור (לפחות אצלי) אז אני שואל היא האם מחירי התשלום השתנו? ולאיזו תקופה משלמים? תודה לעונים, יום טוב!

emperor28

New member
אני

שם:אבישי גיל:18 עיר מגורים:גבעתיים אוהד מכבי חיפה משנת:95 איך הגעתם לפורום מכבי חיפה? ראיתי משחק והתאהבתי :)

emperor28

New member
אופס

איך הגעתם לפורום מכבי חיפה - הייתי בתפוז מזמן אז מצאתי גם פורום מכבי חיפה והתחלתי לקרוא ולכתוב בו חח

eran 89

New member
אוקיי

שם: ערן גיל: 18 עיר מגורים: צורן (חור בשרון) אוהד מכבי חיפה מעונת: 95-96. איך הגעתם לפורום מכבי חיפה? וואלה לא זוכר...

P a z i T 2

New member
עונה

שם: פזית גיל: עוד מעט 19
עיר מגורים: חדרה אוהד מכבי חיפה משנת: כיתה ד', אין לי כוח לחשב
איך הגעתם לפורום מכבי חיפה? הייתי בפורום כדורגל ואז קלטתי שבטח יש גם לחיפה פורום, חיפשתי, מצאתי, התאהבתי, נשארתי.

אז ככה

שם:מני גיל:19 מקום מגורים:במקור נתניה אבל כרגע בת``א אוהד משנת:01/02 ממש לא הרבה זמן הגעתי לפורום:דרך תפוז

ממ

שם:דודי גיל:14 עיר מגורים:פ"ת אוהד מכבי חיפה משנת:כיתה ד/ג איך הגעתם לפורום מכבי חיפה?אני בתפוז מגיל 11...אז החלטתי להצטרף לפורום:]

Benn Is Kane

New member
עונה...

שם: בן ג'יני גיל: 18.9 עיר מגורים: חיפה אוהד מכבי חיפה משנת: 92/3 (מנוי לחיפה משנת 95/6 ועד היום) איך הגעתם לפורום מכבי חיפה? הכרתי את אבישי דרך פורום היאבקות WWE, ראיתי בחתימה שלו שיש פורום מכבי חיפה, ונכנסתי...

adiryosef

New member
אני

שם:אדיר גיל:18 עיר מגורים:ב"ש אוהד מכבי חיפה משנת:מאז שאני זוכר את עצמי איך הגעתם לפורום מכבי חיפה?הייתי בכמה פורומים בתפוז ואז גיליתי את זה..

אסִי

New member
אודרוב

שם: יבגני (אלא מה). גיל: 16.5. עיר: חדרה (בקרוב לא). ממתי אוהד מכבי חיפה? מאז שחתכו לי כנראה. איך הגעתי? בטרמפים.

טוב נו... פעם שאלונים פה היו מגילות...

שם: ענבל גיל: 20.5 עיר מגורים: איזה חור בצפון אוהד מכבי חיפה משנת: מגיל 5 בערך... איך הגעתם לפורום מכבי חיפה? זה היה כ"כ מזמן.. שאני כבר לא זוכרת... ד"א.. נעים מאוד ליאור...

וואלה בכיף

שם:אלי גיל:22 עיר מגורים:גני תקווה אוהד מכבי חיפה משנת:1990,מימי עופר מזרחי העליזים איך הגעתם לפורום מכבי חיפה?היה לי משעמם בצבא,אז גלשתי באינטרנט בפלאפון והגעתי לפה..עברתי כמה כינויים עד שהגעתי לכינוי המדהים שלי

Olympic Hero

New member
זה לא יהיה רלוונטי להרבה זמן, אבל שיהיה...

שם:אבישי גיל:18 וחצי עיר מגורים:חולון אוהד מכבי חיפה משנת:מאז שאני זוכר את עצמי... איך הגעתם לפורום מכבי חיפה?ואו, זה היה לפני כמעט 5 שנים.. אני לא זוכר אפילו.

למעלה