שרשור היכרות

Cade Foster

New member
../images/Emo32.gifשרשור היכרות../images/Emo70.gif

האמת היא שבזמן האחרון אני רואה פה הרבה פרצופים שלא מוכרים לי, ואני בטוח שלעוד כמה אנשים פה בפורום. ולכן, רציתי לפתוח שרשור שבו כל אחד יספר קצת על עצמו: שם: גיל: עיר מגורים: אוהד מכבי חיפה משנת: איך הגעתם לפורום מכבי חיפה? *כמובן שההשתתפות בשרשור הזה היא רשות, אף אחד לא חייב להסגיר פרטים בניגוד לרצונו. פשוט אותי אישית זה מעצבן לקרוא לאנשים "ירוקה מהכרמל" (סתם דוגמה) ולא בשמם האמיתי. אז יאללה לענות

Cade Foster

New member
יאללה אני מתחיל:

שם: ליאור גיל: 16 עיר מגורים: חיפה אוהד מכבי חיפה משנת: מעונת 98-99 איך הגעתם לפורום מכבי חיפה? דרך אתר ספורט 5

itamar 1989

New member
עונה.

שם:איתמר גיל: 17 וחצי עיר מגורים: קריות אוהד מכבי חיפה משנת: 1997 איך הגעתם לפורום מכבי חיפה? דרך גוגל

אוקיי

שם:יואל, גיל:20 , מגורים:חיפה, מתי התחלתי לאהוד:להיות ממש בענינים רק ב-5 שנים האחרונות, איך הגעתי לפורום:חפשתי בתפוז וישר מצאתי

עוף החiל

New member
אוקיי, הנה אני...

שם: משה גיל: 21 אני גר בירושלים, התחלתי לאהוד את מכבי חיפה באותה שנה שהפועל ת``א זכתה בדאבל, ואנחנו סיימנו מקום שלישי בדרמה מיוחדת במחזור האחרון (אם זכרוני לא מטעה אותי)...זאת השנה שנכנסתי לעיניינים. ואיך הגעתי לפורום? דרך תפוז...חיפשתי ומצאתי.

Cade Foster

New member
סיימנו במקום השני

לקחנו אותו מהפועל פ"ת במחזור האחרון.

עוף החiל

New member
וואלה, צודק...

הייתה לי הרגשה ששכחתי פרט קטן... זאת הייתה העונה שנכנסתי לעיניינים, אז אני לא כזה זוכר. ושוב, אם אני לא טועה, זאת הייתה העונה שדפקנו שביעיות אחד אחרי השני, להרצליה נתניה ועוד קבוצה (לא כזה זוכר)...

Cade Foster

New member
השביעיות היו מול נתניה וראשל"צ

מכבי ת"א אגב הביאה לראשל"צ 10-1 באותה עונה. נגד הרצליה הבאנו תוצאות יפות מאוד (4-2, 3-0, 5-2) אבל לא שביעייה.

עוף החiל

New member
פשש...

יפה לך על הזיכרון הזה... אתה מזכיר לי חוויות מדהימות מהכדורגל... אני לא אשכח את ה10-1, אין סיכוי שיהיו כאלה תוצאות השנה.

Cade Foster

New member
חחח מה כולם מתלהבים? חיפשתי באתר הרשמי ../images/Emo9.gif

מה אני נראה לכם אנציקלופדיה?

עוף החiל

New member
חחחח

הא, זה מסביר הכל! חחח יש עוד דבר שאני זוכר בעירפול חושים: שיחקנו נגד בני יהודה, ובניון כבש שער מגניב. באמצע הכידרור שלו, יצאה לו הנעל מהרגל והוא המשיך לרוץ, עבר שחקן אחד בלי נעל ובסוף גם כבש... אממ, מר אנציקלופדיה/tapuzforum/images/emo3.gif תוכל לבדוק ולאשר תמקרה הזה?? או שאולי הזיכרון שלי על הפנים...

eran 89

New member
לפי מה שאני זוכר, הוא החטיא את זה...

ורציני לא זכרתם מול מי היו השביעיות באותה עונה?! אני אפילו זוכר שמול נתניה בניון כבש את שלושת השערים הראשונים (היתה גם סוג של מספרת), וקלשצ'נקו את השער האחרון, בדקה ה-88 שלאחריו המשחק לא חודש.

Cade Foster

New member
האמת שכן זכרתי

מול נתניה הייתי בטוח שהבאנו 7 (אני זוכר שהשביעייה הזאת שברה לנו בצורת של הרבה מאוד זמן בלי ניצחון), מול ראשל"צ זה היה ההימור שלי אבל לא הייתי בטוח אז חיפשתי באתר הרשמי ויצא שצדקתי...

eran 89

New member
נכון... והשביעייה מול נתניה היתה מצחיקה.

היה לנו כמעט 100% ניצול מצבים באותו משחק. איזה מצחיק לדבר על שתי שביעיות בעונה אחת, כשאנחנו אחרי עונה כזו...

Cade Foster

New member
בערפול חושים אני זוכר הרבה דברים...

המקרה שלך הוא לא אחד מהם...

TheWiseGuy

New member
למרות שאני לא יותר מידי פה בזמן האחרון...

שם: אבישי גיל: 20 עיר מגורים: צה"ל אוהד מכבי חיפה משנת: 92/93 איך הגעתם לפורום מכבי חיפה? לא יודע.

עונה...

שם: אביתר גיל: 18.5 עיר מגורים: כנרת אוהד מכבי חיפה משנת: 98-99 בעונת האליפות של הפועל חיפה ז"ל איך הגעתם לפורום מכבי חיפה? חיפשתי בתפוז

green apes 02

New member
גמניי

שם: קובי גיל: תיכף 18 מגורים: חיפה אוהד את חיפה משנת: 1999 איך געתי: הייתי רשום לפורום הזה מיזמן ועכשיו החלטתי לחזור חחח

ירוקה מהכרמל

Well-known member
סתם דוגמא "ירוקה מהכרמל"?../images/Emo105.gif

טוב נו...אני אספק לכם את יצר הסקרנות, אז מי אני "ירוקה מהכרמל" ? שם- אורלי גיל- 26 עיר מגורים - כרמל,חיפה. אוהדת מכבי חיפה- מבטן ומלידה... איך הגעתי לפורום? - דרך אתר ספורט5 . קפיש?............. שתהיה לכולנו עונה טובה ומוצלחת, יאללה חיפה- ירוק זה הצבע של הקיץ! (וגם של החורף...הכרמל נשאר תמיד ירוק)

Cade Foster

New member
../images/Emo2.gif

עד כדי כך התעצבנת? לא צריך לקחת ללב... חשבתי שאפילו תשמחי שמכל החדשים בחרתי דווקא אותך

למעלה