לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2714127,141 עוקבים אודות עסקים

פורום עזרה בלימודים ושיעורי בית

שלום לכולם!‏
אני רוצה לברך את הגולשים החדשים, שהגיעו לתפוז בכלל ולפורום הזה בפרט ולאחל ולכם גלישה ‏נעימה. אני סבור שתמצאו עניין רב בפורומים השונים בתפוז (יש יותר מ 1000!!!) ותקבלו מענה לכל שאלה ‏שתשאלו או דיון שתפתחו.‏

אם יש לכם שאלה בקשר לשיעורי בית, תרגיל קשה במתמטיקה/פיזיקה שאתם צריכים לפתור ולא הצלחתם, התלבטות בקשר למקצוע הבחירה בתיכון/באוניברסיטה, רצון לפרוק את תסכולכם על מורה מסוים שקצת עצבן אתכם, או סתם בא לכם לראות משהו ממש מעניין – אז זה המקום בשבילכם!

באותו אופן שאנשים מקדישים מזמנם החופשי לענות על שאלות של גולשים – גם אתם מוזמנים להשתתף באופן פעיל בפורום אם אתם יודעים את התשובה לשאלה מסוימת, יש לכם תובנה בקשר ללימודים בתיכון או אם אתם רוצים להביע את דעתכם באחד הדיונים על נושא שאתם מכירים ממש מקרוב...

מטרת הפורום היא לא רק קבלת/מתן מענה לשאלות בקשר לשיעורי בית – אלא מרחב לדיונים שאתם מוזמנים לפתוח על כל נושא מסוים.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עזרה בלימודים ושיעורי בית

שלום לכולם!‏
אני רוצה לברך את הגולשים החדשים, שהגיעו לתפוז בכלל ולפורום הזה בפרט ולאחל ולכם גלישה ‏נעימה. אני סבור שתמצאו עניין רב בפורומים השונים בתפוז (יש יותר מ 1000!!!) ותקבלו מענה לכל שאלה ‏שתשאלו או דיון שתפתחו.‏

אם יש לכם שאלה בקשר לשיעורי בית, תרגיל קשה במתמטיקה/פיזיקה שאתם צריכים לפתור ולא הצלחתם, התלבטות בקשר למקצוע הבחירה בתיכון/באוניברסיטה, רצון לפרוק את תסכולכם על מורה מסוים שקצת עצבן אתכם, או סתם בא לכם לראות משהו ממש מעניין – אז זה המקום בשבילכם!

באותו אופן שאנשים מקדישים מזמנם החופשי לענות על שאלות של גולשים – גם אתם מוזמנים להשתתף באופן פעיל בפורום אם אתם יודעים את התשובה לשאלה מסוימת, יש לכם תובנה בקשר ללימודים בתיכון או אם אתם רוצים להביע את דעתכם באחד הדיונים על נושא שאתם מכירים ממש מקרוב...

מטרת הפורום היא לא רק קבלת/מתן מענה לשאלות בקשר לשיעורי בית – אלא מרחב לדיונים שאתם מוזמנים לפתוח על כל נושא מסוים.

x
הודעה מהנהלת הפורום

ליתר ההודעות המנהלתיות לחץ/י על 'המשך'

בפורום זה מגישים לגולשים עזרה בלבד. אנו לא מכינים את העבודות ו/או שיעורי הבית עבורכם.
חל איסור על העלאת תכנים הפוגעים בזכויות יוצרים
אנא זכרו לשרשר את הודעותיכם לשרשורים הרלוונטיים. הודעות שלא ישורשרו - לא ייענו
המשך >>

לצפיה ב-' הכחשת השואה'
הכחשת השואה
<< ההודעה הנוכחית
30/04/2008 | 19:31
22
12
לפני חופשת הפסח יצאנו מטעם המכללה לביקור וסיור ביד ושם.

הגענו לחדר של השאלות (ואני מתנצלת ברח לי השם המדוייק. זה מעגל שיש שם שאלות רבות שכל הזמן ממשיכות לרוץ על המעגל של הרצפה וגם על המסכים).

אחת השאלות שעלתה מצידנו הייתה איך היום, כשיש עדויות, יש ניצולים, יש הוכחות וראיות לכך שהייתה שואה, התקיימה שואה, איך אנשים עדיין מכחישים את השואה בביטחון מלא!

מה דעתכם? איך קורה דבר כזה באמת? מאיפה זה נובע?

עזרה בלימודים ושיעורי בית >>
לצפיה ב-'גם אני הייתי שם בחדר של שאלות'
גם אני הייתי שם בחדר של שאלות
30/04/2008 | 20:24
1
היה שם ממש מעניין,הרבה שאלות אקטואליות אבל הם לא היו על הרצפה אלא רק על גבי מסכי מחשב.
ואוו זה גם משהו שאני לא מבינה,ועכשיו בכלל כשהראו בערוץ 2 מצעד הפגנה של ניאו נאצים בגרמניה עוד יותר לא הבנתי.
מאיפה יש להם את הזכות הזאת?איך הם בכלל מעזים לכנות את הנאצים באותה תקופה כקורבנות וגיבורים?

לצפיה ב-'טיפשות נטו.'
טיפשות נטו.
30/04/2008 | 20:33
1
וברצינות- רוב מכחישי השואה לא "הולכים על עיוור". כולם בטוחים שיש באמתחתם הוכחות מוחצות אי-קיום השואה.
לפי דעתם הניצולים משוגעים, הסיפורים בדויים וההוכחות מופרכות.

מאיפה זה נובע? כנראה ממידע שגוי וטיפשי שנטחן להם שוב ושוב עד למצב שהם האמינו בו.
לצפיה ב-'נובע גם הרבה משנאה..'
נובע גם הרבה משנאה..
30/04/2008 | 20:39
1
מכחישי השואה הם שונאי ישראל
מרוב שהם שונאים אותנו הם מאמינים כבר לגרסאות של עצמם על השואה וככה הם בטוחים שהם צודקים
לצפיה ב-'הוו בדיוק היום דיברתי על זה'
הוו בדיוק היום דיברתי על זה
30/04/2008 | 20:44
1
הסברה העיקרית היא שהגרמנים (וגם שאר העמים ששיתפו פעולה והסתירו פנים) לא יודעים להכיר בכך, להודות ולהשלים עם העובדה שהעם שלהם רצח בשיטתיות ועשה דברים כה נוראיים או לחלופין עזר ותרם בעשיית הרצח.
לצפיה ב-'אחד המניעים המרכזיים להכחשת השואה הוא פוליטי'
אחד המניעים המרכזיים להכחשת השואה הוא פוליטי
30/04/2008 | 21:21
13
20
מדינת ישראל הוקמה כמפלט לעם היהודי כדי שלא יהיה שוב בסכנת הכחדה.

אם לא הייתה שואה, או שהשואה לא הייתה בממדים ייחודיים (כלומר היו עוד אירועים כאלה), אז אין הצדקה מוסרית למדינת ישראל.

זו תמצית תורתו של אחמדינג'ד ודומיו.

סיבה נוספת היא,כמו שכבר נאמר כאן, רצון להפחית את רגשי האשמה והבושה: אם לא הייתה שואה - אין במה להתבייש.

אגב, מכחישי השואה הם הרבה יותר מיומנים מאתנו בויכוחים האלה (סופסוף זה עיסוקם העיקרי), כך שהמדיניות הטובה ביותר מולם היא התעלמות ולא כניסה לויכוח.

לצפיה ב-'הסיבה הראשונה שלך ד"א'
הסיבה הראשונה שלך ד"א
30/04/2008 | 21:43
4
1
היא קריטית כדי להבין כמה קשורים האנטי-ציונות והאנטישמיות
לצפיה ב-'זה לא הכל:האשכנזים הם בכלל לא בני עם ישראל'
זה לא הכל:האשכנזים הם בכלל לא בני עם ישראל
30/04/2008 | 23:00
3
2
לטענת אותם חוגים "מלומדים", היהודים האשכנזים שהגיעו מאירופה אינם צאצאי עם ישראל, אלא צאצאי הכוזרים.

לפיכך, אין להם זכות על הארץ, בוודאילא זכותעדיפה על הערבים שחיו כאן כמה מאות שנים.

כמו שאמנרתי - הכל פוליטי.
לצפיה ב-'כוזרים?!?!?!'
כוזרים?!?!?!
01/05/2008 | 09:30
2
1
לצפיה ב-'קראי למשל'
קראי למשל
01/05/2008 | 10:45
1
1
כאן

או הקלידי בגוגל אשכנזים,כוזרים

מצער ביותר, אבל יש אנשים שמטפחים את הגרסה הזאת.
לצפיה ב-'דווקא מעניין, אבל'
דווקא מעניין, אבל
01/05/2008 | 11:15
1
נוצר הרושם שההיסטוריון הזה פשוט נשען על מחקרים שנכונותם קלושה, והתוצאה - ספר [מחקר] קלוש שלם.

מעניין, נותן כמה נקודות לחשוב עליהן, אבל לא משכנע.
לצפיה ב-'לא יודע'
לא יודע
30/04/2008 | 23:05
6
1
מדינת ישראל כבר קיימת 60 שנה. בשלב הזה, לצורך העניין, מקורות הלגיטימציה להקמת המדינה כבר לא ממש רלבנטים - אף אחד לא יכול לקחת לנו את המדינה או משהו כזה. מה מנסים אחמד ודומיו להשיג בהכחשת השואה מהפן הפוליטי?

אני חושב שהמניע העיקרי להכחשת השואה הוא שנאת יהודים.
לצפיה ב-'תתפלא כמה ומי בעולם חושבים שזו הייתה טעות'
תתפלא כמה ומי בעולם חושבים שזו הייתה טעות
30/04/2008 | 23:41
5
1
ושהקמת המדינה בוססה על תעמולה שקרית
לצפיה ב-'אז מה?'
אז מה?
01/05/2008 | 08:51
4
1
ואני חושב שלאמריקאים אין זכות על צפון יבשת אמריקה ושהם טבחו באינדיאנים שהיו שם לפניהם. אז מה? אני יכול לעשות עם זה משהו חוץ מלומר את זה לשווא?

על אותו משקל - לא ברור לי למה המניע של מכחיש שואה... אנגלי נניח, יכול להיות פוליטי. נניח שהוא צודק והשואה לא התקיימה, האם יבטלו את מדינת ישראל? האם ירד כוחה בפוליטיקה העולמית? נשמע לי קצת תלוש...

מקווה שאתה מבין את הבעיה שלי להבין מהו אותו מניע פוליטי להכחשת שואה.
לצפיה ב-'זה נהיה מעניין יותר ויותר '
זה נהיה מעניין יותר ויותר
01/05/2008 | 10:57
1
2
הכוח שלנו, איך לומר בעדינות, הוא טיפה נחות יותר מאשר הכוח של ארה"ב.

הטיעונים של מתנגדי הציונות והמדינה הוא שהקמת המדינה הייתה כרוכה בעשיית אי צדק גדול מאוד לערבים שגרו כאן.

אי הצדק הזה מוצדק ע"י הציונות באמצעות 2 נימוקים מרכזיים:

א. היהודים היו כאן קודם
ב. היהודים צריכים להבטיח את קיומם כעם לאור לקחי השואה.

אם היהודים של עכשיו הם לא הצאצאים שלהיהודים הקדמונים - בטל הנימוק הראשון
אם השואה לא הייתה, או לא הייתה בממדים ובייחודיות הידועים - בטל הנימוק השני.

בהחלט ייתכן שהעולם ה"נאור" יחליט (למשל באו"ם או במוסדות אחרים) שמדינת ישראל לא צריכה להיות מדינה יהודית (אלא למשל, מה שקרוי מדינת כל אזרחיה). זה כבר קרה בדרום אפריקה ובזימבבווה (לשעבר רודזיה), כך שהאיוםאינו מופרך.

אבל אתה בהחלט לא חייב לקבל את התסריט הזה. לצערי, הרבה אנשים גם לא האמינו בזמנו שהנאצים מתכוונים למה שהם אומרים

והערה אחרונה: בהחלט יש אנשים בעולם המאמינים בהכחשת השואה ממניעים לא פוליטיים, אבל זה לא שולל את קיומם של אלה שאני דיברתי עליהם.
לצפיה ב-'שכחתי את העיקר '
שכחתי את העיקר
01/05/2008 | 11:17
1
ללא הטיעונים הראשיים שציינתי, אנו איננו אלא קומץ קולוניאליסטים שבאו מאירופה והתיישבו כאן תוך גירוש וניצול המקומיים. בדיוק כמו באלג'יריה, אפריקה וכו'. והריהעולם כבר החליט שקולוניאליזם זה פסול וצריך לבטל אותו.

לכן כל כך חשוב לאוייבינו לשלול את הנימוקים של שורשינו בארץ והרציפות של הקשר של העם היהודי לארץ ישראל.
לצפיה ב-'אף אחד לא יעלים את המדינה'
אף אחד לא יעלים את המדינה
01/05/2008 | 13:52
1
1
אבל התעמולות השקריות האלה(והן שקריות הכוזרים הם המצאה של סופר שנועדה למנוע התבלולות בימי הביינים) יכולות לגרום להפיכת ישראל ממדינת העם היהודי למדינת כל אזרחיה
לצפיה ב-'ד"א גנטית גם ידוע למשפחת כהן מכל העדות'
ד"א גנטית גם ידוע למשפחת כהן מכל העדות
01/05/2008 | 13:55
4
יש גנים משותפים הייחודים רק להם(גן המצוי רק בגברים ד"א) מה שמוכיח שיש להם קשר משפחתי עתיק
ואת זה לא אני גיליתי אלא פרופסור ברבי שהיום הוא מומחה לאונקולוגיה באחד מהבתי חולים בארץ
לצפיה ב-'חזק וברוך !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!'
חזק וברוך !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
02/05/2008 | 03:00
לצפיה ב-'מפחיד. שיש דבר כזה בכלל. '
מפחיד. שיש דבר כזה בכלל.
30/04/2008 | 21:25
1
לצפיה ב-'ההכחשה כיום'
ההכחשה כיום
30/04/2008 | 23:16
2
היא ברובה לא הכחשה טוטאלית, כלומר.. גם אלה שמכחישים
שואה אינם טוענים שלא הייתה שואה כלל, אלא שהיא לא התקיימה באופן ובהיקף שבה היא מתוארת.
הם אומרים שהיהודים מגזימים..ושלא נרצחו שישה מיליון.
כמובן, שיש גם כאלה שטוענים שלא הייתה שואה בכלל..והמניע ידוע..
לצפיה ב-'אנשים טיפשים שמשקרים את עצמם'
אנשים טיפשים שמשקרים את עצמם
01/05/2008 | 22:11
3
אני בטוח שאין אדם (עם קצת שכל כמובן) בעולם שבאמת מאמין שכל השואה לא התרחשה.

הערבים טוענים שהיהודים חיפשו תירוץ כדי להקים מדינה.
הנאצים ששרדו טוענים שהיית מלחמה ולא רק יהודים נרצחו. או שהם לא מבינים את ההבדל בין רצח המוני לבין רצח בקרב, או שהם סתם משקרים את עצמם.
ותמיד יש את האנטישמים, שהם תמיד היו אנשים לוזרים שראו את היהודים מצליחים יותר מהם ולכן הם ממורמרים.

תמיד יהיו ניו נאצים שיכחישו את השואה, כמו שתמיד יהיו אנשים טיפשים.
לצפיה ב-'זה נובע מדבר אחד פשוט'
זה נובע מדבר אחד פשוט
02/05/2008 | 00:08
2
כל אמונה שבעולם, יש לה גם אמונה נגדית.

לא רחוק ממני מתגורר אדם ה-טוען- שהוא מאמין שכוכב ארץ (עליו אנו חיים, סתם למקרה שיש כאלה שלא מודעים לכך) הוא בצורת ספירלה, ושכל התמונות שצולמו עד כה מהחלל הן קונספירציה לשמה.

ישנו גם מספר בלתי מבוטל של אנשים שמאמינים שהאמריקאים לא נחתו מעולם על הירח, ושה-כל קונספירציה. כולל ה"הוכחות".

כל אחד מאמין במה שבא לו להאמין. השאלה היא רק אם זה עושה לו טוב.
עד כה נראה שמכחישי השואה לא בדיוק מפיקים נחת ממה שהם מאמינים בו.

הודעות אחרונות

09:35 | 25.06.19 אורחים בפורום
23:44 | 11.04.19 אורחים בפורום
23:43 | 11.04.19 אורחים בפורום
20:11 | 08.04.19 אורחים בפורום
21:23 | 26.02.19 אורחים בפורום
10:55 | 20.02.19 מיגומלא
16:28 | 04.02.19 אורחים בפורום
13:57 | 04.02.19 אורחים בפורום
17:29 | 29.01.19 אורחים בפורום
10:40 | 07.01.19 אורחים בפורום
08:07 | 05.01.19 אורחים בפורום
20:00 | 23.12.18 אורחים בפורום
10:47 | 10.12.18 אורחים בפורום
19:57 | 30.11.18 אורחים בפורום
06:25 | 26.11.18 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ