אזרחות

snier1991

New member
כי בתקופה של הספר ישראל הייתה עם שלטון מעורב

היום כבר לא ולכן יקבלו את 2 התשובות כשהספר יתעדכן יקבלו רק פרלמנטארי

yaelmaill

New member
אז-

אני יכולה לרשום פרלמנטרי אבל יש גם נשיא שיש לו תפקיד ייצוגי בלבד?

snier1991

New member
בפרלמאנטרי תמיד יש נשיא עם תפקיד ייצוגי

בלבד זה חלק מעקרונות המשטר הפרלמנטארי

snier1991

New member
שאלה דחופה

צריך ממש לרשום זיהוי הסבר ביסוס או שאפשר פשוט לזהות לרדת שורה להסביר לרדת שורה לנמק כי לרשום את זיהוי בירור הסבר נראה לי כ"כ טיפשי

kola99

New member
עדיף לעושת את זה לפי הכללים

אתה לא יכול לדעת איזה בוחן יהיה לך ואם הוא יקבל את זה תעשה ככה זיהוי:.. הסבר:... קישור:... זו הדרך הכי בטוחה לקבל את כול הנקדות חוץ הזה במיקוד של רכס ככה כתובות התשובות אז למה לשנות את זה

NobleRed

New member
../images/Emo108.gif אנחנו עושים אפילו זהב"ה:

זיהוי: (לדוג'- שם הזכות או העיקרון) הסבר: (הסבר העיקרון באופן כללי) ביסוס: (מובאה מהקטע) הסבר: (הסבר איך הציטוט מתקשר לזכות שנשאלנו עליה- סיכום כולל)

nadavhareven

New member
אפשר בהחלט

המעריכים לא מטומטמים... (בכל מקרה, אני מקווה שאפשר, כי זה מה שאני הולך לעשות בעוד שעה
)

sansap

New member
שאלה חשובה!!!! בבקשה תענו לי .. :)

הזכויות יכולות להיות גם עקרונות?? כי למשל יש את הזכות לשיוויון... ואת עיקרון השיוויון.. ואותו דבר לגבי הזכות לחירות.. זה רק 2 זכויות האלה מוגדרות כעקרון או כל הזכויות שיש להם תתי זכויות?? (ואם זה כך.. אז מה עם הזכות לכבוד? ) ואם שואלים אותי שאלה על אירוע.. אפשר להשתמש בעקרון השיוויון ובחירות? זה דחוף.. תודה רבה!

NobleRed

New member
../images/Emo108.gif

אני לא יודעת מה נחשב מה אבל כשאני באה לפתור שאלות אירוע, אני מסתכלת מה רוצים- תמיד כתוב: עיקרון/ זכות או שניהם, ולכן עדיף לא להסתבך- אם רוצים עיקרון יש לי בראש רשימה של עקרונות ואני בוחרת מה מתאים. אם רוצים זכות- יש רשימת זכויות ואז בוחרים מה מתאים...

kola99

New member
אני חושב שלא

זה אל הולך ככה ואין עקרון השוויון אומרים פוגע בזכות השוויון ולא בעקרון השוויון שים לב בשאלה מה מבקשים ממך עקרון או זכות כי יש רק 9 עקרונות והרבה יותר זכויות שלא טטעה

manutd666

New member
תשובות...

מישהו יכול לשים לינק לתשובות של הבגרות? תודה!!!

למעלה