מכשיר להקצפת חלב - מה כדאי?

q1000

New member
מכשיר להקצפת חלב - מה כדאי?

שלום רב, אני רוצה לקנות מכשיר / כד להקצפת חלב. מה מומלץ? איזו חברה ? תודה מראש.

אני עד עכשיו

הייתי משתמש ב LATTEWHIP שעבד לי נהדר. זה המקל הזה עם הספירלה בקצה. לא ניסיתי עוד דברים אבל בטח יש עוד דברים נחמדים.

angert

New member
ציוד להקצפת חלב

יש לי כמה אביזרים להקצפה, להלן הפירוט: 1. כד נירוסטה של חברת ILSA להקצפה במכונת אספרסו. נמכר בפאול'ס וגרובשטיין. 2. מקציף TUTTOCREMA של חברת ביאלטי. עשוי מאלומיניום בציפוי טפלון עם רשת כפולה. מומלץ ביותר - קל לשימוש וניקוי בשל ציפוי טפלון. חסרון למשתמשים במיקרו - צריך כלי נוסף לחימום (אני בכל מקרא מעדיף תנור גז). 3. מקציף של ביאלטי עתיק שצדתי ב-EBAY (לצערי לא מוצא תמונות ברשת). זה דומה למקינטה עם צינורית הקצפה וברז במקום חלק עליון. שמים על גז, מחקים עד שמים ירתחו ומקציפים כמו במכונה. הגעתי אפילו ל-MICROFOAM. צעצוע נחמד, פחות פרקטי ממס.2.

לגבי הכד נירוסטה

יש סיבה ללמה להשתמש בכד נירוסטה ולא בסתם כד מתכת שנמכר בחנויות כלי בית (שנראה אותו דבר פשוט לא מנירוסטה)?

angert

New member
איזו מתכת?

נרוסטה 18/10 נחשבת לאחת המתכות הבטוחות לשימוש להכנת אוכל (FOOD SAFE). מכיוון שכד נרוסטה לא משמעותית יקר יותר מכד אלומיניום, אני מעדיף נרוסטה. סיבה שניה, חלב נדבק פחות לנרוסטה ונשטף בקלות (לעומת אלומיניום למשל).

האמת אני לא יודע

איזו מתכת יש לי. קניתי אותו בנעמן פורצלן בבערך 20 שקל. אני פשוט רואה שב ZCAFE כד נירוסטה עולה משהו כמו 70 שקל - הבדל מאד משמעותי (בעיני לפחות).

Optimum Design

New member
תהפוך את הכד וראה מה מוטבע על

תחתיתו: 18/10 או 18/8 . אגב אם הכד מיוצר בסין ואינו מחברה ידועה יש סיכוי סביר שהוא אינו מפלדת אל חלד זו אלא זיוף,גם אם מוטבע עליו הסימון הנ"ל.

לא כתוב כלום

כנראה באמת לא מפלדת אל חלד. המחיר של 70 ש"ח עבור כד מנירוסטה הגיוני? או שיש משהו זול יותר?

ossh3sara

New member
מחירו של כד הנירוסטה בגרובשטיין

הוא 99 ש"ח. נכון לסוכות.

davemen

New member
פלאנג'ר של בודום.....

רק שלכד לא יהיה חלקי ברזל כדי שאפשר לחמם במקרו. הדגם שהיה לי כלל רשת פשוטה בלי כל הברזל מסביב שיש בפלאנג'רים אצל אילנס. הבעיה היא שאני כבר לא מוצא כאלה...

q1000

New member
רוצה להודות לכולם על התגובה, לבסוף

רכשתי מקציף של ביאלטי מנירוסטה בעל רשת כפולה ואני מאוד מאוד מרוצה ממנו.

למעלה