לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1226312,263 עוקבים אודות עסקים

פורום קפה

ברוכים הבאים לפורום קפה!הפורום נוסד בנובמבר 2001 כמקום מפגש לחובבי ואוהבי קפה, על-ידי אילן די, אשר אותו החליף ערן כרמון בנובמבר 2002, כשאליו הצטרף רם איבגי, וביחד ניהלו ותרמו מנסיונם האישי ואהבתם לנושא.נושאים רבים קשורים לתרבות הקפה, ומטרת הפורום היא לעסוק ברובם אם לא בכולם. בפורום מספר רב של גולשים בעלי ידע ונסיון רב, אשר שמחים לתרום ולחלוק את ידיעותיהם עם הכלל.בעלי בתי קפה, יבואנים וכל העוסקים בתחום לפרנסתם מוזמנים אף הם להשתתף בפורום ולתרום מניסיונם. אולם, אין מקום לתכנים מסחריים בפורום. הודעות על מכירות וקניות יש לפרסם בלוחות הפורום בלבד. לא יורשו פרסומים באמצעות הפורום ואלה ימחקו. פרסומים על מבצעים לחברי הפורום ניתן לפרסם רק בתאום עם מנהל הפורום.החל מחודש מאי 2007 התחלתי לנהל את פורום קפה מתוך אהבה וזיקה לתחום, ושמתי לי למטרה להמשיך את הזרמת וחלוקת המידע בין המשתתפים ולהעשיר את תכניו של הפורום כמה שיותר.כולי תקווה לקיים מפגשי פורום רבים, על-מנת לשבור את המחסום הוירטואלי, אשר לא פעם מביא ל"היתקלויות" לא נעימות ומיותרות. אבקש מכל המשתתפים לשמור על תרבות שיחה ולזכור שמאחורי כל הודעה עומד מישהו שאוהב קפה, ומאחוריו עומד מישהו חשוב יותר: בן-אדם. הודעות בעלות אופי פוגע/זלזלני/מסית יימחקו ללא אזהרה מוקדמת.הפורום שייך לכולנו. גם לכם! כולם מוזמנים להשתתף בו.ליאור ינאי

הנהלת הפורום:

אודות הפורום קפה

ברוכים הבאים לפורום קפה!הפורום נוסד בנובמבר 2001 כמקום מפגש לחובבי ואוהבי קפה, על-ידי אילן די, אשר אותו החליף ערן כרמון בנובמבר 2002, כשאליו הצטרף רם איבגי, וביחד ניהלו ותרמו מנסיונם האישי ואהבתם לנושא.נושאים רבים קשורים לתרבות הקפה, ומטרת הפורום היא לעסוק ברובם אם לא בכולם. בפורום מספר רב של גולשים בעלי ידע ונסיון רב, אשר שמחים לתרום ולחלוק את ידיעותיהם עם הכלל.בעלי בתי קפה, יבואנים וכל העוסקים בתחום לפרנסתם מוזמנים אף הם להשתתף בפורום ולתרום מניסיונם. אולם, אין מקום לתכנים מסחריים בפורום. הודעות על מכירות וקניות יש לפרסם בלוחות הפורום בלבד. לא יורשו פרסומים באמצעות הפורום ואלה ימחקו. פרסומים על מבצעים לחברי הפורום ניתן לפרסם רק בתאום עם מנהל הפורום.החל מחודש מאי 2007 התחלתי לנהל את פורום קפה מתוך אהבה וזיקה לתחום, ושמתי לי למטרה להמשיך את הזרמת וחלוקת המידע בין המשתתפים ולהעשיר את תכניו של הפורום כמה שיותר.כולי תקווה לקיים מפגשי פורום רבים, על-מנת לשבור את המחסום הוירטואלי, אשר לא פעם מביא ל"היתקלויות" לא נעימות ומיותרות. אבקש מכל המשתתפים לשמור על תרבות שיחה ולזכור שמאחורי כל הודעה עומד מישהו שאוהב קפה, ומאחוריו עומד מישהו חשוב יותר: בן-אדם. הודעות בעלות אופי פוגע/זלזלני/מסית יימחקו ללא אזהרה מוקדמת.הפורום שייך לכולנו. גם לכם! כולם מוזמנים להשתתף בו.ליאור ינאי
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום קפה.
פורום קפה עוסק בתחביב הקפה, בקליית קפה, מכונות קפה  ותרבות קפה, חברי הפורום רואים בנספרסו/קפסולות כמוצר שאינו נכלל בתחביב ועל כן אין לנו תשובות לגבי מוצרי נספרסו/קפסולות ואיננו יכולים להמליץ או לתת תשובות על מוצרים אלו.
המשך >>

לצפיה ב-'מבקש המלצה בתקציב של 4000-5000 ש"ח'
מבקש המלצה בתקציב של 4000-5000 ש"ח
18/04/2004 | 16:15
10
13
שלום ,

אשמח לקבל המלצה למכונת אספרסו/קפוצינו בתקציב של עד 5000 ש"ח .
המכונה הינה למשרד בין 8 אנשים , כך שכמות הספלסים היומית תנוע בין 20 ל-30 ליום .

תודה.
קפה >>
לצפיה ב-'שלום, באיזה סוג של מכונה אתם'
שלום, באיזה סוג של מכונה אתם
18/04/2004 | 19:55
14
מתענינים. האפשרויות הן בגדול מכונה אוטומאטית בה בלחיצת כפתור מתבצעת הפעולה של הכנת קפה, ההקצפה של חלב היא תהליך נוסף.

האפשרות השניה היא מכונה ידנית כמו בבית כפה הדורשת יותר התעסקות ולמידה על מנת לתפעל.

ממליץ שתכנסו לקישור החום בראש הדף בו תמצאו סקירה יותר מפורטת.

ערן

קפה >>
לצפיה ב-' '
18/04/2004 | 20:28
8
5
התגעגעתי אליך , ארז
יתקנו אותי המומחים אם אני טועה, אבל מכונה מסוג הJURA או סאיקו יתאימו במיוחד למשרד מאחר ויהיה בלתי אפשרי ללמד כל אחד מהעובדים כיצד לתפעל מכונה מקצועית.
לערן "(מנהל הפורום) יש מכונה מסוג אופל שרר שנחשבת בין המכונות האוטומטיות הטובות בקבוצתה ואולי כדאי לכם למתוח מעט את התקציב ולרכוש מכונה שכזו.
קפה >>
לצפיה ב-'יש עדיפות למכונה אוטומטית'
יש עדיפות למכונה אוטומטית
19/04/2004 | 10:22
7
6
מכיוון שאין זמן/כח להתעסק עם ההכנה .אכן אני מתלבט בין הJURA או הנובה - יש המלצות/הערות לגביהן?
מה לגבי האופל שרר שמני ציין ?
מני - יש סיכוי שמכונה כזאת תגיע לרמה של הקפה המעולה שדגמתי אצלך?

קפה >>
לצפיה ב-''
19/04/2004 | 21:07
6
3
קשה לי להאמין שאיזושהי מכונה אוטומטית תיתן את אותה תוצאה שתפיק מכונת אספרסו חצי אוטומטית מהסוג שפגשת אצלי. אבל כמו שראית, מכונה חצי אוטומטית דורשת התעסקות ומיומנות מסויימת (שקל לרכוש אבל צריך באמת לרצות להתעסק בזה ) ובמשרד, לא תוכל ללמד את כולם להכין אספרסו במכונה כזו. בנוסף, יש את עניין הפסולת והנקיון, במכונה אוטומטית ההתעסקות הזו זניחה.
בעבר, חשבתי שהקפה של נספרסו זה פסגת השאיפות. כשקניתי את המכונה הנכחית גיליתי שקשה לי לישתות את הנספרסו.
מבחינת עלות\תועלת\מאמץ, מכונה אוטומטית תגרום לכם הרבה נחת במשרד ואני מניח שבהמשך יעלה ערן (מנהל הפורום) ויספר לך על האופל שברשותו.
קפה >>
לצפיה ב-'מכונה אוטומאטית לא נותנת איכות של'
מכונה אוטומאטית לא נותנת איכות של
19/04/2004 | 21:46
5
13
מכונה מקצועית ידנית. תמורת נוחיות אנו מוותרים קצת על איכות.

האופל שרר היא לדעתי המכונה האוטומאטית, מהאיכותיות ביותר הנמכרות בארץ כיום והינה בעלת 2 דודים נפרדים לקפה ואדים (לא טרמו בלוק כמו אצל חלק מהמתחרים).

מחירון המכונה ככל הידוע לי גבוהה מעל תקציבך בכ-3000 ש"ח.

האופל נמצאת ברשותי מעל 3 וחצי שנים ואשמח לספר לך על נסיוני. שלחתי לך מסר עם מספר הטלפון שלי.

ערן
קפה >>
לצפיה ב-'ערן חצי אוטומטית או ידנית ?'
ערן חצי אוטומטית או ידנית ?
20/04/2004 | 08:37
4
18
ה Pasquini Livia נחשבת כמכונה ידנית או שהיא שייכת לקטגוריה של חצי אוטומטיות בגלל המשאבה החשמלית?
אני חשבתי שהלה פבוני שייכת לקטגורית הידניות מאחר וכל התהליך באמת ידני.
קפה >>
לצפיה ב-'קצת סדר.'
קצת סדר.
<< ההודעה הנוכחית
20/04/2004 | 22:53
3
129
את המינוחים המדוייקים בעברית צריך יהיה בסוף לברר עם הפורום לשפה העברית,(אם יש כזה?!)
מן הסתם, הקונפיגורציות למזיגת אספרסו מובאות לפי סדר הופעתן בשוק.
*מכונה המונעת ע"י אדים, ללא שום בוכנה.(מקינטה, מכונות של 200 ש"ח בד"כ)הומצא בתחילת המאה הקודמת. מתודה הנקראת mocha.
*מכונה הנעזרת במשאבת בוכנה ידנית.(לה פבוני, למשל)הומצא ע"י גאגג'יה,1948.נקראת leva בגלל מנוף הבוכנה.
*מכונה הנעזרת במשאבה חשמלית ללא ברז חשמלי אלא מכני.(בריקולטה למשל,) הומצא ע"י פאמה בשנת 1961 נקראת levetta בגלל המנוף הקטן שמפעיל את הברז ומפסק המשאבה.
*מכונה המופעלת ע"י לחצן חשמלי, המפעיל הן את המשאבה והן את הברז החשמלי. הופיע בשנות השבעים.נקראת חצי אוטומט.
*מכונה המופעלת ע"י קיבורד אלקטרוני, מפסיקה את פעולת המזיגה לבדה, בעזרת מד זרימה המותקן על קו המים לראש. נקראת אלקטרונית, על שום כרטיס הפיקוד של כמות המזיגה.הומצא בשנות השמונים המוקדמות.
*מכונה אשר בלחיצת כפתור, טוחנת, מהדקת, ומוזגת קפה בינוני ומטה.
נקרת פול אוטומט.הומצא בשנות השמונים.
כעת, כשכבר השתמשו במונח, פול אוטומט, איזה שם ימצאו למכונה שגם עושה קפה בצורה אוטומטית לכשתומצא?
כשהומצאה המכונה עם הלחצן on\off היא זכתה מייד בתואר אוטומט.
לאחר שנים, כשהומצאה המכונה עם מזיגה מדודה אלקטרונית, הועבר אליה התואר, ומכונת הכפתור נאלצה להסתפק בתואר חצי אוטומת.
כשהומצאה המכונה האוטומתית, הוחלף המינוח של הקודמת ב"אלקטרונית".
וכניראה שזהו החוק, התואר נודד לפי רמת החידוש.
זוכרים את ג'ו קריידן? עליו השלום.
כך זה היה, היו שואלים אותו שאלה ומקבלים בתמורה סיפור..
קפה >>
לצפיה ב-'תודה '
תודה
21/04/2004 | 01:14
2
12
אם מותר להציע, אשמח אם ההודעה הזו תצטרף לרשימת המאמרים או לטגליין .
קפה >>
לצפיה ב-'כנ"ל '
כנ"ל
21/04/2004 | 11:17
6
לצפיה ב-'הוסף למאמרי הפורום ולטאגיין'
הוסף למאמרי הפורום ולטאגיין
23/04/2004 | 21:35
9

הודעות אחרונות

13:53 | 16.11.19 jacobes
07:33 | 03.11.19 אורחים בפורום
17:32 | 26.10.19 אורחים בפורום
16:52 | 21.10.19 מיכאל לנג
21:11 | 13.10.19 אורחים בפורום
12:05 | 13.10.19 אורחים בפורום
08:43 | 12.10.19 אורחים בפורום
11:43 | 07.09.19 izhakizhaki
09:57 | 03.09.19 אורחים בפורום
07:00 | 03.09.19 אורחים בפורום
09:28 | 01.09.19 שחום נאה 41
09:25 | 01.09.19 שחום נאה 41
01:16 | 27.08.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ