מחפש מכונה איכותית בעיצוב מסורתי

yuvalp2003

New member
מחפש מכונה איכותית בעיצוב מסורתי

לאחר מחשבה, החלטתי לשקול לנטוש את המכונות האוטומטיות. אני מחפש מכונה שתפיק קפה באיכות גבוהה, שתהיה קלה להפעילה ואמינה וחשוב מאד - שתהיה בעלת עיצוב מסורתי "כמו פעם". על איזו מכונה אתם ממליצים? מה דעתכם על Elektra a1? האם יש לה יבואן בארץ?

carmonle

New member
מה התקציב שלך למכונה? אתה חייב

לתקצב גם מטחנה!. המכונה לא מפיקה קפה אלא האדם המתפעל אותה. מספר גורמים משפיעים על איכות הקפה בהם טריות, טחינה נכונה של הקפה, מיצוי נכון של הקפה טמפרטורה ועוד. איני מכיר את ה-Elektra אך המכונות שעולות במחשבותי הן (בעלות יכולת של הקצפה והכנת אספרסו במקביל): האוסקר של נובה סימונלי כ-3100 ש"ח האיזומק מילניום כ- 7000 ש"ח והבריקולטה שמיובאת על ידי coffee-tech גם באיזור ה-7000 תלוי האם באופציית חיבור ישיר למיים. פרטים וקישור לאתרי היבואנים בקישורי הפורום ובלוחות הפורום. בהצלחה ערן

yuvalp2003

New member
אין מגבלת תקציב

האיזומק והאוסקר לא נראות כמו מכונות של פעם. הן נראות מודרניות מדי. צירפתי את התמונה של המכונה של Elektra כדי להמחיש לך מה אני מחפש... אם תוכל להמליץ לי על מכונה עם מראה דומה, שגם מפיקה קפה טוב... אודה לך מאד... יובל

evgi ram

New member
מכונות בתצורה הזו נקראות"BEL EPOCA,

כמובן שמדובר במכונות ביתיות בנות זמננו, בעלות חיפוי "קלאסי" בלבד, ביצועי מכונות אלה נחותים מאד ביחס לצפיות מההשקעה בעיצוב. הנובה סימונלי מנצחת במחיר אם מבנה פלסטיק אינו מפריע.אין שעון לחץ, אין ברז מים, דוד גדול מספיק והקצפה טובה.משאבת רטט בלבד. האיזומק מילניום מוגמרת היטב, אך בעלת קיבולת דוד קטנה אשר אינה מאפשרת יציבות טמפרטורה וכמות אדים מספקת להקצפה, רכיבים נחותים.משאבת רטט בלבד. פיורנצטו בריקולטה, ללא ספק הכי איכותית, איכות הקפה, איכות הרכיבים, גודל הדוד.מבנה נירוסטה.קיימות שתי וורסיות: חבור מים וניקוז ישירים, משאבה ווליומטרית,(מקצועית) ללא חבור ישיר למים(משאבת רטט.)

gn64

New member
זאת ../images/Emo26.gif

מתנצל על הקירטוע נדלקתי על היצוב שלה ומעניין אותי לדעת אם מכונה כזו יכולה להפיק קפה כמו שצריך על מנת לתת לקונדיטוריה קטנה גוון איכותי אמיתי

ludwig cafe

New member
עיצוב או קפה איכותי

לי יש את שתי המכונות - הלה-פאבוני (סט מלא, כולל מטחנה ומגש) וכן את הבריקולטה (שלטעמי גם היא מכונה יפיפיה). אין מה להשוות - מהבריקולטה מקבלים קפה משובח ומהלה-פאבוני אין כל סיכוי לכך - לכל היותר תקבל קפה סביר לאחר שתצבור הרבה נסיון (וגם אז לא תמיד). אם אתה מעוניין במכונה לתצוגה - אני מוכר...

e-magine

New member
היי לודוויג

יש לך במקרה תמונה או קישור לאתר של בריקולטה? תודה מראש.

carmonle

New member
מצורף קישור לאתר fiorenzatocs וכן

לאתר coffee-tech היבואן בארץ. בהצלחה ערן

ronlotann

New member
מה מחירה של מכונת "הבריקולטה" ../images/Emo35.gif

לערן היי מה מחירה של המכונה בריקולטה שעליה המלצת ? האם היא מתאימה לשימוש ביתי ? (היא נראית מכונה מסורבלת וכבדה) ומה טלפון היבואן ? בתודה מראש.

carmonle

New member
כל המידע קיים בשירשור זה.

הטלפון מופיע באתר היבואן שצרפתי קישור בהודעה הקודמת. תפנה אליו לקבלת פרטים. ערן

yuvalp2003

New member
לגבי הבריקולטה - כמה תהיות...

יצרתי קשר עם היבואן לגבי המכונה ואני שוקל לרכוש אותה. עם זאת, יש לי כמה התלבטויות. א. האם היא אכן כל כך טובה, מבחינת האיכויות? ב. האם היא מצדיקה את מחירה הגבוה יחסית. ג. באיזו מידה היא קלה לתפעול ואמינה. ד. איש המכירות אמר לי שהם לא יוכלו לבצע הדגמה בבית הלקוח (זאת בניגוד לרבות מהחברות שכן עושות זאת). האם הדבר אינו מעיד על שירות נחות יחסית לחברות אחרות?

ludwig cafe

New member
תשובות לגבי הבריקולטה

אז קודם כל - אצלי היא מונחת על השיש והיא אינה מסורבלת - גודלה כגודל כל מכונת אספרסו סבירה (המילניום, למשל). איכות החלקים שלה מהגבוהות הקיימות היום בשוק (ואני משוכנע שהיבואן יכול להסביר לך על סוגי המשאבות והברזים). המכונה מצטיינת במבנה פשוט לטיפול (בניגוד למילניום) ומעולם לא אירעה לה אצלי תקלה. המכונה קלה לתפעול (בדומה לשאר המכונות - מכניסים קפה ומורידים ידית) ואיכות ההקצפה שלה משובחת במיוחד. לגבי הדגמות - איני מכיר הדגמות של מכונות אספרסו - אולי רק אלו של כמה מאות שקלים המנסים להראות לך שאכן ניתן להפיק "אספרסו" מהמכונה. אתה מוזמן לביתי (צור קשר בדוא"ל) ולהתרשם מהמכונה ומביצועיה - היא מספקת ללא ספר תמורה מלאה למחירה (שדרך אגב כמעט זהה למחיר המילניום הנחותה ממנה בביצועים (ולטעמי גם במראה החיצוני).

gn64

New member
זו השאלה הבאה שלי - מכונה משומשת

האם כדאי לרכוש ואיפה ניתן למצוא ריכוז של משומשות ? הרי בסך הכל הרעיון הוא לנסות להקטין עד כמה שאפשר את רמת הסיכון שנובעת מההשקעה הראשונית בעסק ולכן חשבתי שאולי אפשר גם למצוא מכונות משומשות וטובות ואחר כך במידת הצורך אולי לעבור למודלים יותר מתקדמים מה דעתכם ?

evgi ram

New member
מכונה משומשת!

אך ורק עם אחריות, אך ורק כולל התקנה! למעשה מכונות אספרסו מקצועיות ניתנות לתיקון כמעט תמיד, הבעיה היא, מה מצב המבנה? חלודה? במיוחד באיזור הפנל התחתון. מה מצב האבנית? קשה מאד לדעת שלא ע"י אדם מיומן. מה מצב הרכיבים היקרים? פיקוד כניסת מים? משאבה ווליומטרית, מסתובבת בכלל? מייצרת לחץ תקני? רועשת? ברזים חשמליים? יורד מים מהראשים? רועשים בעת הפעולה? אוטמים היטב כשהמכונה חמה? הן מרשת החליטה והן מהפורק למגש הניקוז. ברזי אדים ומים דולפים כשהמכונה חמה? טמפרטורה תקינה לאספרסו? קפה בצבע הנכון? אים יהיו לך עוד שאלות יותר ספציפיות, נשמח לעזור ולהשיב כאן. בהצלחה אבגי רם.

carmonle

New member
מכונות ה- La Pavoni הידניות קשות

לתפעול ולקבלת תוצרת באיכות סבירה. אתה מוזמן לחפש בפורום מידע אולם צרפתי קישור לחוו"ד כנ"ל. בהצלחה ערן

e-magine

New member
כן, עודני באותה דעה גם היום

לבית קפה אין לך מה לעשות עם לה פאווני, אחרי השוט הראשון, הראש מתחמם ולא תוכל להפיק בכלל קפה.

ronlotann

New member
שאלה לגבי המכונה שהמלצת ../images/Emo35.gif

ראשית ברצוני לשאול : 1. מי היבואן של המכונה בארץ והיכן ניתן להשיגה ? 2. מה מחירה המשוער ? 3. מה יתרונותיה ? 4. האם אתה יכול להפנות לתמונה של המכונה על מנת שנתרשם ? בתודה מראש

למעלה