לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1226312,263 עוקבים אודות עסקים

פורום קפה

ברוכים הבאים לפורום קפה!הפורום נוסד בנובמבר 2001 כמקום מפגש לחובבי ואוהבי קפה, על-ידי אילן די, אשר אותו החליף ערן כרמון בנובמבר 2002, כשאליו הצטרף רם איבגי, וביחד ניהלו ותרמו מנסיונם האישי ואהבתם לנושא.נושאים רבים קשורים לתרבות הקפה, ומטרת הפורום היא לעסוק ברובם אם לא בכולם. בפורום מספר רב של גולשים בעלי ידע ונסיון רב, אשר שמחים לתרום ולחלוק את ידיעותיהם עם הכלל.בעלי בתי קפה, יבואנים וכל העוסקים בתחום לפרנסתם מוזמנים אף הם להשתתף בפורום ולתרום מניסיונם. אולם, אין מקום לתכנים מסחריים בפורום. הודעות על מכירות וקניות יש לפרסם בלוחות הפורום בלבד. לא יורשו פרסומים באמצעות הפורום ואלה ימחקו. פרסומים על מבצעים לחברי הפורום ניתן לפרסם רק בתאום עם מנהל הפורום.החל מחודש מאי 2007 התחלתי לנהל את פורום קפה מתוך אהבה וזיקה לתחום, ושמתי לי למטרה להמשיך את הזרמת וחלוקת המידע בין המשתתפים ולהעשיר את תכניו של הפורום כמה שיותר.כולי תקווה לקיים מפגשי פורום רבים, על-מנת לשבור את המחסום הוירטואלי, אשר לא פעם מביא ל"היתקלויות" לא נעימות ומיותרות. אבקש מכל המשתתפים לשמור על תרבות שיחה ולזכור שמאחורי כל הודעה עומד מישהו שאוהב קפה, ומאחוריו עומד מישהו חשוב יותר: בן-אדם. הודעות בעלות אופי פוגע/זלזלני/מסית יימחקו ללא אזהרה מוקדמת.הפורום שייך לכולנו. גם לכם! כולם מוזמנים להשתתף בו.ליאור ינאי

הנהלת הפורום:

אודות הפורום קפה

ברוכים הבאים לפורום קפה!הפורום נוסד בנובמבר 2001 כמקום מפגש לחובבי ואוהבי קפה, על-ידי אילן די, אשר אותו החליף ערן כרמון בנובמבר 2002, כשאליו הצטרף רם איבגי, וביחד ניהלו ותרמו מנסיונם האישי ואהבתם לנושא.נושאים רבים קשורים לתרבות הקפה, ומטרת הפורום היא לעסוק ברובם אם לא בכולם. בפורום מספר רב של גולשים בעלי ידע ונסיון רב, אשר שמחים לתרום ולחלוק את ידיעותיהם עם הכלל.בעלי בתי קפה, יבואנים וכל העוסקים בתחום לפרנסתם מוזמנים אף הם להשתתף בפורום ולתרום מניסיונם. אולם, אין מקום לתכנים מסחריים בפורום. הודעות על מכירות וקניות יש לפרסם בלוחות הפורום בלבד. לא יורשו פרסומים באמצעות הפורום ואלה ימחקו. פרסומים על מבצעים לחברי הפורום ניתן לפרסם רק בתאום עם מנהל הפורום.החל מחודש מאי 2007 התחלתי לנהל את פורום קפה מתוך אהבה וזיקה לתחום, ושמתי לי למטרה להמשיך את הזרמת וחלוקת המידע בין המשתתפים ולהעשיר את תכניו של הפורום כמה שיותר.כולי תקווה לקיים מפגשי פורום רבים, על-מנת לשבור את המחסום הוירטואלי, אשר לא פעם מביא ל"היתקלויות" לא נעימות ומיותרות. אבקש מכל המשתתפים לשמור על תרבות שיחה ולזכור שמאחורי כל הודעה עומד מישהו שאוהב קפה, ומאחוריו עומד מישהו חשוב יותר: בן-אדם. הודעות בעלות אופי פוגע/זלזלני/מסית יימחקו ללא אזהרה מוקדמת.הפורום שייך לכולנו. גם לכם! כולם מוזמנים להשתתף בו.ליאור ינאי
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום קפה.
פורום קפה עוסק בתחביב הקפה, בקליית קפה, מכונות קפה  ותרבות קפה, חברי הפורום רואים בנספרסו/קפסולות כמוצר שאינו נכלל בתחביב ועל כן אין לנו תשובות לגבי מוצרי נספרסו/קפסולות ואיננו יכולים להמליץ או לתת תשובות על מוצרים אלו.
המשך >>

לצפיה ב-'מכונת קפה טוחנת פולים "למתחילים"'
מכונת קפה טוחנת פולים "למתחילים"
<< ההודעה הנוכחית
24/06/2019 | 23:06
9
123
היי 
כיום יש לי מכונת קפה של נספרסו, מעוניין לעבור לפולים טריים 
"שמתי עין" על 2 מכונות אשמח אם תוכלו לכוון ולעזור... לא מבין יותר מדי

בגדול, מעוניין להימנע מהשכרת מכונה של חברת בינז ורק לקנות את הפולים (אגב מישהו יודע אם המכונה שלהם איכותית?) איך 2 המכונות האלו האם יעשו את העבודה בטחינה והכנת קפה? 
קפה >>
לצפיה ב-' מעוניין לדעת אם המכונה שאני רוצה לקנות טובה'
מעוניין לדעת אם המכונה שאני רוצה לקנות טובה
25/06/2019 | 12:06
82
אשמח אם מישהו יגיב, כי אני לא מבין במכונות קפה בכלל
קפה >>
לצפיה ב-'לאיזה קפה אתה מתכוון? '
לאיזה קפה אתה מתכוון?
25/06/2019 | 13:37
5
60
אלה שתי מכונות שונות שעושות דברים שונים. אחת מוציאה קפה בדריפ, מה שייתן לך אמריקנו, קפה אמריקאי דלוח. השנייה מצויאה קפה בלחץ מה שייתן לך אספרסו. 
קפה >>
לצפיה ב-'היום יש לי מכונת נספרסו (קפסולות)'
היום יש לי מכונת נספרסו (קפסולות)
25/06/2019 | 19:44
4
63
בגדול מה שאני מכוון אליו זה מכונה כמו של חברת beanz 
אני רוצה להשתמש בפולים שלהם, השאלה איזה מכונה הכי מתאימה 

קפה >>
לצפיה ב-'הפולים לא משנים'
הפולים לא משנים
25/06/2019 | 20:00
3
87
אתה רוצה את המכונה של החברה הזאת תקנה את המכונה של החברה הזאת ודי. 
קפה >>
לצפיה ב-'נראלי שלא הבנת אותי'
נראלי שלא הבנת אותי
26/06/2019 | 00:04
2
76
את הפולים אני אקנה מבינז, כי אהבתי את הפולים
אבל אני צריך מכונה שתדע לטחון את הפולים ולהכין את המשקה
מחפש משהו לא יקר ואיכותי.....
אני רוצה שהמכונה תפיק קפה בדומה למכונת נספרסו .... קרמי כזה ולא מיימי

מה אתה מציע ? 
קפה >>
לצפיה ב-'הבנתי אותך מצוין. נגמר הכסף לשלם על פרסומות מה'
הבנתי אותך מצוין. נגמר הכסף לשלם על פרסומות מה
26/06/2019 | 13:18
1
47
לצפיה ב-'אתה חי בסרט.....'
אתה חי בסרט.....
26/06/2019 | 14:54
70
אהבתי את הפולים יש להם קפה פצצצה מבחינתי, מה קרה אסור לפרגן?
לא מעוניין לרכוש את המכונה דרכם כי לטעמי יקר ובסופו של דבר המכונה לא שלך
בא לך להמליץ על מכונה שעושה את אותה עבודה? אני אשמח, אחרת פשוט אל תגיב. לא הכל סובב סביב פרסומות סמויות 

הם מפציצים את הפייסבוק, פרסומות בחוצות טלויזיה וכו'... זה מה שהם צריכים את החשיפה בשקל וחצי פה בפורום....  קח דברים קצת בפורפורציה בנאדם !
קפה >>
לצפיה ב-'מכונות, מטחנות ומכונות טוחנות'
מכונות, מטחנות ומכונות טוחנות
01/07/2019 | 03:23
82
אהלן SpiderMan SP, 

מכונות (חצי-)אוטומטיות בטווח המחירים הזה (50-150$) לרוב לא יעברו את מבחן הטעימה של חברי הפורום פה. אבל על טעם ועל ריח אין להתווכח. 

הייתי מציע לך להזמין/לקנות מכונה שאתה יכול לנסות לפני כן אצל יבואנים/ריטיילרז בארץ. יש סיכוי שמכונת אספרסו בטווח המחירים הזה לא תפיק את מה שאתה מצפה לו מהפולים של בינז או כל פולים אחרים שכן לטעמך בבתי קפה.

מניסיוני, בטווח המחירים הזה, כדאי לנסות Bialetti Brikka (סביב 300 ש"ח?) ומטחנה ידנית טובה. זה אמנם לא אספרסו, ומצריך עקומת למידה, אבל ה-Brikka יכולה להפיק קרמה טובה וטעם מצוין ושתיהן ילוו אותך שנים אם תשמור עליהן.

אם בכל זאת הכיוון הוא מכונת אספרסו עם מטחנה built-in, הייתי מתייעץ גם בפורומים נוספים בארץ ובחו"ל כדי לשמוע על חוויות של אחרים, וכמובן, מנסה את המכונה בארץ, אם אפשר, כדי לראות אם לטעמך ולנוחיותך.

בהצלחה!
קפה >>
לצפיה ב-'"המכונות " האלה הן לא מכונות קפה'
"המכונות " האלה הן לא מכונות קפה
30/07/2019 | 13:18
46
זה פרקולטור ,קפה פילטר ,אמריקאי ,מים דלוחים .

קפה >>

הודעות אחרונות

13:53 | 16.11.19 jacobes
07:33 | 03.11.19 אורחים בפורום
17:32 | 26.10.19 אורחים בפורום
16:52 | 21.10.19 מיכאל לנג
21:11 | 13.10.19 אורחים בפורום
12:05 | 13.10.19 אורחים בפורום
08:43 | 12.10.19 אורחים בפורום
11:43 | 07.09.19 izhakizhaki
09:57 | 03.09.19 אורחים בפורום
07:00 | 03.09.19 אורחים בפורום
09:28 | 01.09.19 שחום נאה 41
09:25 | 01.09.19 שחום נאה 41
01:16 | 27.08.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ