מקינטה של ביאלטי

applebee

New member
מקינטה של ביאלטי

היי לכם,
יש לי מקינטה של ביאלטי 3 כוסות והיא הפכה להיות כ״כ מלוכלכת לאחרונה שאני מחפשת להחליף. רוצה לקנות stainless steel אבל לא מוצאת גודל של 3 כוסות. זה יותר מדי לשתות 4 כוסות לבן אדם אחד? שותה כרגע את ה -3 שלי עם חלב וזה נראה לי שוט קפאין רציני. ושאלה נוספת, זה מוצדק לקנות stainless כי האלומניום מפחיד אותי עם כל מה שאני קוראת ברשת... סתם תוהה אם מישהו יודע אם זה באמת כזה נורא.

קערה

עם מים חמימים וסבון כלים. להשרות, 24 שעות. אחרי זה לשטוף מתחת למים זורמים, אפשר לשפשף עם מטלית (לא סקוץ').

applebee

New member
תודה אבל

זה לא עוזר. יש מה שנראה כמו פטריות בפנים, ובגדול נראה לא בריא ��

זה עוד לא קרה לי

אה, ורק כבדרך אגב, stainless steel זו תערובת של אלומניום עם עוד כמה. כך שאם המטרה היא להימנע לחלוטין מאלומניום, אולי עדיף לחפש כוכב אחר, שהוא לא כדור הארץ (אין לי מושג איזה) היות ואלומניום הוא היסוד הנפוץ ביותר פה באזור ודי קשה לפיכך להימנע מלצרוך אותו בדרכים שונות.

applebee

New member
לא ידעתי.

אז מה כביכול יותר בריא? עכשיו ביאסת...
לפחות יותר קל לנקות stainless.

dudi4321

Member
זו היתה דעה קדומה שלבשל באלומיניום "לא בריא"

הןכח מזמן שזהו היתה טעות.
כידוע סטיינלס עשוי מפלדה שמכילה אחוז גבוה של כרום ושל ניקל. אבל הם סגסוגת ולא כל חומר לחוד.
להמשיך להשתמש באותה מקינטה אחרי ניקיון. משקעי שומן, מבישול של קפה, מסירים עם מסיר שומנים, מתיזים ומנגבים והקנקן יהיה נוצץ.

dudi4321

Member
אקונומיקה

כמה דקות אם זה עובש וזה לא פוגע באלומיניום.
&nbsp

ניקוי מקינטה

זה לא סוף העולם לנקות מקינטה פעם בכמה שנים.
שהרי היא נולדה נקיה לחלוטין.
אפשר לנקות כמו שצריך, להריץ דרכה כמה פעמים קפה והכל שב למקומו בשלום.
אין סיכון באלומניום של מקינטות. האיטלקים נראים לי בסדר גמור.
לעניין כמות הקפה. איןסכנה בקפה לאנשים רגילים [ למשל שאינם בהריון] להיפך יש יתרונות כה רבים שתקצר היריעה מלספר.

עדימ

New member
למה שלא תקני את המקינטה של באלטי - 2 כוסות?

אני קניתי את ה2 כוסות-הכי קטנה והיא נהדרת בעייני. היא מספקת לי ספל אספרסו ועוד חצי ספל בערך. כייף להתחיל איתה את הבוקר וגם לעשות איתה את הקפוצ'ינו הקטן של אחר הצהריים לפני הכושר.
מספק לי את מה (מנת הקופאין) שאני צריכה.

למעלה