מכונת פודים

נמנעתי מלענות ליחיאל כיוון שהייתי אחד מאלו שהתקשר אליהם....

.. בכדי לקבל הצעת מחיר לתיקונה...
האמת צריכה להיאמר, ריסטרטו הפסיקו להבנתי, ליבא את מכונות "בליץ". ובהיעדר שיתוף פעולה מצידם והיחס המתנשא ,המרחיק בעיני ותמחור בעייתי מאוד של מוצריהם., המכונה מכונה מאוןד מנורכבת, מערכת החשמל של המכונה הזו היא גוש מקרוני אדיר של חוטי חשמל ובהיעדר שיתוף פעולה וחוסר בחומר טכני, כמו סכמות חשמל ורשימות פיצוץ אני מעדיף לא לטמון את ראשי במיטה החולה הזו. במכונה שני דוודים לקיטור ולקפה, 4 ברזים חשמליים, שלושה קונטרקטור סולונואידים, פרסוסטט, מפסקים רבים ורק הדיאגנוסטיקה לאיתור הקצר היא משימה הלוקחת מספר שעות, לחלץ דוד קיטור בשביל להגיע לגוף החימום לוקחת גם9 היא שעה וחצי של פירוק ועוד שלוש שעות הרכבה ובדיקת תקינות, דודקפה גנרי(לקוח ממכונות לליט) אבלן שתול בעומק המכונה ולחלצו ולהתקינו מחדש , לוקח גם מספר רב של שעות. ועל כן הצעת המחיר היקרה שנתתי, והיא בהתאם לרמת המאמץ הנדרשת לטיפול בה
תכלס, יותר זול ונכון יהיה לקנות מכונת ספינל פינוקיו או פרוג, ולאלהתבחבש עם המכונה המדוברת.....

arlto

New member
מכונת פודים

יש לי מכונה מעולה GRIMAC בעבודה סוס עבודה וותיק עם שני דודים ממליץ בחום

Yechiel90

New member
מכונת פודים

שלום, אני חדש בתחום ומעוניין לשמוע את דעתכם, אני מעוניין לקנות מכונת קפה, אבל אין לי את הכסף ואת הזמן (ואת הסבלנות ללכלוך) למכונה איכותית של קפה טחון עם מטחנה, חשבתי ללכת לכיוון של פודים ושמעתי מספר דעות בנושא, מ-"משקה שדומה לקפה", עד-"קפה מצויין, ואם זה לא כך, אז מדוע כל חברות הקפה הגדולות בעולם מייצרות פודים", ראיתי גם למכירה יד שניה מכונה בשם TECNOSYSTEM BLITZ שהיא מכונה איכותית תוצרת איטליה, שיש לה בעיה בגוף חימום שדורש תיקון, גם בעניין זה שמעתי מספר דעות, מ-"אל תיגע במכונה הזו חבל על הכסף שלך, זוהי מכונה בעייתית שקשה לתקן אותה". עד- "במחיר הזה יש רק מכונות פשוטות מפלסטיק, ולכן כדאי לך לקנות את זה", אשמח לשמוע את דעתכם באופן כללי על פודים, ובאופן ספציפי על המכונה (התקולה) המדוברת.
תודה מראש.

למעלה