שאלה לדובי ולחברים...

omri367

New member
שאלה לדובי ולחברים...

שלום
הגיעה אליי סילביה בת 6-7 בערך (V2) במצב טוב, שלד די נקי, אין חלודה
אני מעוניין לעשות לה יישור קו
מה אתם ממליצים? הבנתי שאפשר לנקותה בבית בלי מעבדה
מסיר שומנים בראש עיוור והפעלת המכונה זה בסדר? חוץ מזה לטיפול באבנית בדוד - מה עושים?

אשמח להמלצות..
צריך גם טאמפר טוב (כרגע נמצא עם פלסטיק בעייתי), מה מומלץ מאלה:

זה
http://www.ebay.com/itm/Blue-Stainl...hash=item1c521f6f21:m:mwctjI-ui06As7vqz6Dn9GA

זה
http://www.ebay.com/itm/58mm-Flat-B...675425?hash=item3d212e1da1:g:2UYAAOSwIgNXmbQT

זה
http://www.ebay.com/itm/Adjustable-...282112?hash=item3606fa0340:g:hPsAAOSwaB5XrEvl

??

טיפול אבנית רגיל

שתי כפות מלח לימון מומסות בכוס מים חמים, למהול עם עוד ליטר מים קרים אל מיכל המים של המכונה, להזרים לסירוגין כאשר המכונה קרה ואינה מחוממת פעם מן המקציף ופעם מראש החליטה, כמות שוות ערך לספל וזמן המתנה כאשר המכונה כבוייה לחלוטין למשך 15 דקות. אסור בתכלית האיסור לתת לתמיסת ניקוי אבנית גם אם היא ממלח לימון, לרתוח בתוך דוד המכונה!!!!, לאחר סיום האינטרוולים הללו, יש לבצע שטיפה של לפחות שלושה מיכלי מים רק דרך צינור המקציף!
רצוי להחליף אטם ראש, חובה לפרק רשת בראש חליטה ולנקות היטב את ראש החליטה ממשקעי קפה .
אין צורך בפעולות נוספות במכונה זו.
לגבי הטמפרים תבחר את זה שהכי יפה לך, ונראה לך הכי פרקטי, זה תחביב, אתה לא חייב.....אתה רוצה!

omri367

New member
היי, תודה על המענה, עוד שאלה

האם אפשר להחליף את המלח לימון במסיר שומנים?
ואיך נעשה שהמכונה לא תתחמם? אין לי אפשרות כזאת, הרי איך שאני מדליק אותה היא ישר מתחממת - אז מה עושים?
ודרך הצינור מקציף להזרים מים או לשים על מצב קיטור?

אתה דביל!

מכינים תמיסה לטיפול אבנית מחומרים שמסירים אבנית! לא מצחצחים שינים עם משחת אנשובי נכון?! אז גם לא מסירים אבנית עם מסיר שומנים.... לא לא לא... אין לשער.....
&nbsp
איך גורמים למכונה לא לרתוח..... תקרא טוב !! אני לא אענה לך יותר אף פעם כי אתה כל כך מעצבן אותי !! גם אם אגיד לך לקפוץ מהגג אתה תקפוץ, ולא אל תתקשר אלי יותר, אני לא אענה לך!!!!! גם לא בוואצאפ !!!!
&nbsp
מכינים תמיסה משתי כפות מלח לימון מומסות במים חמים ולדלל עם עוד 4 כוסות מים קרים מהברז, זה שבכיור שבמטבח, סה"כ ליטר ורבע של תמיסה או כוס אחת של סיליט קומקומים וארבע כוסות מים לא מהמקרר ... מהברז ההוא שבכיור במטבח זה עם הנקודה הכחולה, במיכל המים של המכונה!לא מסיר שומנים, לא נפט, לא חצץ ולא במיה!!! רק תמיסה לניקוי אבנית!!!!! אין שום סיבה להחדיר לדוד המכונה, למעט תמיסה לניקוי אבנית מסיר שומנים כי אין שומנים במערכת שזורמים בה אך ורק מים!!!! וכאילו שלא כבר שאלת אותי את זה בטלפון בשתי שיחות נפרדות ,יא תבע!
פותחים מראש את ברז הקיטור לוחצים מראש על לחצן "מים חמים" זה הלחצן שבין הלחצן עם הציור של הכוס למעלה ובין הלחצן עם הציור של הקיטור למטה ואז לוחצים על הכפתור הראשי זה שהכי למעלה לייד הנורית הכתומה המלבנית, המשאבה מתחילה לעבוד... כשהוצאת נפח מים שהוא כוס אחת, כבה את המפסק הראשי והפלא ופלא, המכונה לא תמשיך להתחמם, כי היא כבויה ...
&nbsp
ג'יזס....................................................................................................................................................................................()&*%&^#%@$*^(%@Q@
&nbsp
&nbsp

ורק לצורך העניין...

זה מה קורה אם מכניסים לדוד של רנצ'יליו סילביה חומצה מלחית להסרת אבנית ולוחצים על קיטור ומביאים את המכונה לטמפרטורה של קיטור (143 מעלות) כפי שאתה רואנ אין אבנית.... וגם לא גוף חימום וגם אני מתפרנס ב750 ש"ח.....

אם היה לך מושג....

... כמה שיחות טלפון, בדיוק על אותה השיחה ואותה ההתכתבות, עם אותו אדם בדיוק כמו תקליט שבור בארבעה ערוצי מדיה שונים... עוד פעם ועוד פעם ועוד פעם ועוד פעם ועוד פעם ועוד פעם ועוד פעם................................
&nbsp
היית , או חובט בו נמרצות עם נבוט, או מפתיר קללות, הולך לרב ועושה עליו פומפה דה שנורקל או הולך לסבתא מרוקאית מרשעת ועושה עליו שחור!
אני מאבד את זה בפורום.

shayar48

New member
ניקוי ראש

מישהו צריך מדי פעם לעלות על הגג ולצעוק געוואלד!
אחלה, תמשיך כך, זה עדיף מתרנגול מעל הראש.

itamars82

New member
הבהרה

תן לי להבין גם חומצת מלח וגם הרתחה?
מלח לימון גם אני חטאתי בפעם הראשונה בהרתחה אך היו כמויות כאלה של אבנית לאזן שלא נשאר לה כח להגיע לדוד.
ובמקום לענות 4 פעמים תגיד בפעם השניה0אני רואה שאתה לא מבין-אולי עדיף שתביא את זה לטיפול מקצועי?
עולה XYZ.
יותר קונסטרוקטיבי אולי תקבל לקוח ובכל מקרה ההטרדה תיפסק.

omri367

New member
תודה רבה דובי

סיימתי עכשיו ניקוי לסילביה - WOW איזה הבדלים

למעלה