מכונה לשימוש ביתי

Dubi M

New member
מכונה לשימוש ביתי

שלום לכל,
אני מבקש להיעזר בכם לצורך בחירה של מכונת קפה לצורך שימוש ביתי להלן חלק מהתכונות:
  1. עדיף מכונה לא אוטומטית, המכונה הנוכחית שלי אוטומטית לחלוטין (Jura) ואני רוצה לחזור למקורות
  2. מטחנה ניפרדת - אם אפשר לקבל המלצה גם על מטחנה מעולה - אשמח.
  3. אין צורך בחיבור ישיר של מים.
  4. יכולת הקצפה של חלב
  5. שתתחמם מהר בבוקר
  6. תקציב - גבוה
  7. עדיף מכונה שיש לה יבואן מסודר ואמין
  8. ראיתי בחו"ל ECM המראה שלהן מרשים, האם כך גם האיכות? האם יש יבואן?
סליחה מראש על הפוסט הזה,
אני בטוח שלמומחים ביניכם יהיו הרבה שאלות או תכונות שלא ציינתי.
תודות לעונים.

itamars82

New member
תהיה ספציפי גבוה זה 2000 4000 6000 10000.

אתה מוכוון אסםרסו או הפוכים?
עושה אחד מקסימום שניים או מארח ופותח בית קפה קטן?
מוכוון למקסימום טעם גם במחיר של עקומת למידה תלולה?

Dubi M

New member
איתמר, אנסה לענות:

ראשית תודה על תשובתך. ידעתי שלא מסרתי מספיק נתונים, אבל לא ידעתי מה להוסיף.
לשאלותיך:
מכוון אספרסו, אבל גם הפוך מידי פעם.
עושה כ-10 כוסות ביום.
לא יודע מה המשמעות של "עקומת למידה תלולה" אבל, כן, רוצה מקסימום טעם.

itamars82

New member
10 כוסות ביום זה הרבה

צריך לזכור להשאיר כסף למרכת ריכוך מים לדעתי 12 ליטר לצריכה כזו,
הנוחות משחקת תפקיד היות וזה הרבה כוסות ליום,
לגבי הברוויל לא יודע אם יש חוות דעת על שימוש כ"כ אינטנסיבי וארוך טווח היא יחסית חדשה האורקל כך שבצד של האמינות יש אי ודאות מצד שני תלוי לכמה זמן אתה מקציב את הסכום הזה.
המכונות עם הראש הרגיל כמו האוסקר באזרה מאוד רובסטיות ואמינות לאורך שנים בגלל המבנה הפשוט.לדעתי ואני בעלים של אוסקר 1 עם אנטי ואקום וOPV היא גם סלחנית לטעויות, צמלבד טמפרטורה.
E61 הראש מורכב יותר אך הטמפרטורה יציבה יותר ויש פרי אינפיוזן שמשפר את איכות הקפה.ומבזבזים פחות מים על טכניקות קירור.
מנוף יש כמה סוגים וזו המכונה לשליטה אולטימטיבית בכל הפקטורים ולכן עקומת לימוד מאוד תלולה ואינה סלחנית לטעויות מפעיל.
(לדעתי בגלל כמות הכוסות לא רלונטית אליך אלא בגרסת 2 ראשים ויש מעט מאוד אנשים בארץ שילכו על זה)
אני חושב שאתה צריך לקחת בחשבון מי תרצה שיעשה את הקפה ולחפש מכונה בחיבור ישיר או עם מיכל מאוד גדול.
מטחנה טובה זו קניה חד פעמית ואחד הגורמים היותר משפיעים על האיכות של התוצר הסופי.

dimab

Member
נו, אז? נאמר שאין מגבלה... הנה, אמיר קנה אחת ב-17. תחביב זה

...דבר יקר, וכל אחד - והתחביב שלו. יש אנשים שמוציאים סכום כזה פעם בשנה על חופשת סקי - זה פחות טירוף? אם היד משגת - למה לא?

סתם הצעה.... ממה שזמין ארץ ויביא אותך לרמה סופר גבוהה...

רוקט צ'ליני/ג'יוטו אבולוציונה יחד עם מטחנת קופאק K 3 יעלה לך בסביבות 10,700 ויתן לך תמורה מאוד טובה לכסף, סט שיחזיק שנים ארוכות מאוד , יהיה מפואר וסקסי על השיש, לא נופל באיכותו ולו בקצת מה- ECM
&nbsp
אם אתה רוצה יותר צנוע רוקט צ'ליני PID ומטחנת אובל ג'וניור כרום, 8900 ש"ח
&nbsp
יותר צנוע רוקט צ'ליני/גיוטו בגרסת הבסיס עם מטחנת לליט כיוון רציף או איזומק קטנה(זהה ל-לליט אבל עם צעדים וסמל אחר) יעלה בסביבות 7500-8300.
&nbsp
יותר צנוע מכונת לליט PL 62 דגם בסיס ומטחנת לליט ב7400 ש"ח
&nbsp
יותר צנוע אוסקר 2 החדשה (התמורה עבור הכסף הכי טובה בקטגוריה נקודה!! הדגם החדש של האוסקר הוא פשוט מעולה!!! הדוד הכי גדול בקטגוריה, ההקצפה החזקה ביותר, שלדת פלסטיק וחיפוי נירוסטה, המראה טיפה יותר צנוע ומצועצע אבל אל תטעה, למכונה לחצני כמות ומזיגה ווליומטרית, פרה אינפיוז'ן אלקטרוני, אין לה ראש E61 כמו לאחרות ובכל זאת המכונה תתן לך תמורה מצויינת ותהייה אמינה לשנים ארוכות מאוד. כל החלקים גנריים וכל פעולה טכנית במכונה הזו היא קלה ופשוטה להחריד, תענוג למשתמש, תענוג לטכנאי מטפל פשוט מכונת מחליף חום מעולה בעלות נמוכה! המכונה נמכרת כרגע ב4700 ש"ח, מטחנת אסקסו I MINI ב1100 ש"ח או מטחנת לליט ב1290 ש"ח ויש לך באיזור ה6000 ש"ח סט פצצה וכיף!
&nbsp
יש עוד מלא מלא מלא מכונות בסגנונות האלו, במחירים דומים של איזומק, בזרה, פיורנצטו וי בי אמה והן כולן טובות וכולן יתנו קפה מעולה, חלקן נמכרות במחיר אטרקטיבי, ההבדלים העיקריים מתבטאים ברמות גימור ואבזור
&nbsp
אם אתה מסוגל להתפשר על מכונות משומשות ומשופצות, יש לי כרגע 6 מכונות E 61 משופצות במחירים שנעים בין 4500- 5500 ש"ח תלוי באיזו מכונה מדובר, על כולן אני נותן אחריות לחצי שנה וכולן בעלות חזות יפה ואינן חבוטות או בעלות מראה "עייף"

Dubi M

New member
תודה דובי. נתת לי המון חומר ללימוד ומחשבה.

מאוד מעריך את הזמן והמאמץ שהשקעת.
אלמד היטב את האופציות. שבת שלום.

הודעת יבואן רשמי - קדמה קפה בענין לה פבוני - צ'ליני / גיוטו

הודעת יבואן:
בהמשך לפרסומים קודמים בפורום בענין מוצרים תחת השם "צ'ליני "גיוטו"
וערבוב שלם של השמות דגמים עם שם היצרן המקורי לנ"ל אני עושה לחברים סדר קטן באינפורמציה.
"קדמה קפה בעמ" יבואנית בלעדית של המותגים:
ecm - אי.סי.אמ גרמניה קיימת משנת 1996 ומייצרת ציוד יוקרתי וזוכה בתערוכות בריסטה תחת שמות הדגמים - סינכרוניקה,אלקטרוניקה,טקניקה,מכניקה,בריסטה,קלסיקה, וקזה.

la pavoni - לה פבוני איטליה קיימת משנת 1910 ומייצרת את הדגמים צ'ליני וג'יוטו קלאסיק אבולוציונה,דואל בויילר, פיד ועוד.

וכן בזרה,גגיה, פסקל,איזומק, לה מרזוקו - הום ליין ,ופרופיטק גרמניה.
בקרוב יעלה האתר החדש עם פירוט מלא וסרטים במספר שפות
www.espresso-center.co.il

אלון קדמה

למעלה