מקינטה בריקה או רגילה?

דאסטר

New member
מקינטה בריקה או רגילה?

שלום
כיום יש ברשותי את המקינטה (2 כוסות) ואני רוצה לקנות מקינטה בריקה (4 כוסות).
הבעיה היא שקשה מאוד למצוא את המכונה הנ"ל וציפור קטנה לחשה לי על בעיה מסוימת שיש במכונות הנ"ל (של 4 כוסות) ולכן הקושי במציאתם.
השאלה היא... עד כמה בכלל כדאי להתעקש על עניין הבריקה, האם יש גם שינוי בטעם או שרק את הקרמה (עד כמה שאפשר לקרוא לזה קרמה).

knappertsbusch

New member
כן, הטעם שונה לגמרי

ב״בריקה״ יש הרבה פחות טעמים שרופים והגוף מלא יותר.
הקרמה, או כמו שהיטבת לכתוב ה״קרמה״ לא משמעותית
ולא מעניינת, אני בכלל מחכה שתצפוגג לפני השתייה. זו לא מכונת אספרסו.

למה לא בריקה 2 כוסות?
גרסת ה-4 כוסות מפיקה יותר מדי קפה, מתאימה לאירוח ותו לא, לדעתי.

מצטער לשבור את ההגמוניה בקרב חובבי הבריקה....

אני ממש לא אוהב...
הקפה בגלל הטמפ, הגבוה שהבריקה צריכה להפיק, פחות טעים בעיני, הקפה נשרף, הטעם שטוח עם דגש חמוץ ואפטר טייסט כבד ולא נעים.... סליחה בפני כל חובבי הבריקה, אבל לטעמי האישי המקינטה הרגילה מפיקה קפה טעים יותר, ועם כל הכבוד, הקרמה לא עושה את הקפה לטוב יותר, רק סקסי יותר למראה.

boazj

New member
מצטרף לדובי..הייתי שנים עם מקינטה...אבל זה לא זה

dudi4321

Member
אצלי היה מהפך מקפה בוץ לקפה ממקינטה בריקה.

אבל אחרי שעברתי למכונת אספרסו גם הבריקה כבר לא פעילה, בגלל הטעם.

ofirshw

New member
רכישת בריקה במחיר טוב

מבלי להכנס לעניין הטעם (העדפה אישית, אני דווקא מאוד מרוצה מהבריקה), גיליתי שניתן להזמינה במחיר טוב מאוד מאמזון גרמניה, ובמחיר משלוח די זול.
בכ- 200 ש"ח רכשתי מאמזון (שלוש פעמים) בריקה + מקציף חלב (ביאלטי, האפור) כולל משלוח עד הבית.

דאסטר

New member
תודה לעונים ושאלה נוספת לגבי מקינטה שמכינה 3-6 כוסות

מתנצל שלא הגבתי עד עכשיו, בשבוע האחרון לא הייתי זמין ליד מחשב/תקשורת.
4 כוסות, מכיון שכפי שציינתי יש לי כבר מקינטה 2 כוסות ואני רוצה מקינטה נוספת שמייצרת יותר כוסות.
התרשמתי מהתגובות וכנראה אני לא "התעקש" על בריקה.

נתקלתי במכונה דלונגי EMKP63.B שבאתרים כתור שהיא מכינה 3-6 כוסות, איך זה יכול להיות?
אני יודע שממלאים את סלסלת הקפה עד סופה, אז איך אפשר להכין 3 עד 6 כוסות, הרי אי אפשר למלא חצי סלסלה.
תודה

ofirshw

New member
בבריקה 4 אני ממלא לעיתים חצי קפה / חצי מים

לטעמי בצורה הזאת הקפה יוצא טוב יותר מאשר בריקה מלאה. בכל מקרה, לא רואה בעיה במילוי חצי כמות במכשירים דומים.

למעלה