סתימה לאחר ניקוי אבנית

eli26324

New member
סתימה לאחר ניקוי אבנית

היי
הזרמתי את המים עם מסיר האבנית (התקני) ופתאום .... סתימה.
מחיפוש בפורום הבנתי שזה נובע מאבנית שנכנסת בשסתום החד כיווני.
הנחתי שהשסתום נמצא בתחתית הדוד אבל אני לא מצליח לפתוח את הברגים של הדוד.
יש לי גאג'יה בייבי דאז, יש למישהו תמונות של השסתום או שמישהו יודע איפה הוא נמצא?
תודה רבה

תיארת טיפול הכי לא נכון שאפשר.....

באיזה ריכוז התמיסה, איך דיללת? האם נתת למכונה להתחמם באופן מלא? באיזה חומר "תקני" השתמשת?האם הזרמתהתיסה ברצף, או באינטרוולים?

eli26324

New member
טיפול בפירוט

1. השתמשתי במסיר אבנית axor , מגיע כמלח.
2. דיללתי לפי ההוראות, תכולת השקית (25 גרם) בחצי ליטר מים.
3.לא נתתי למכונה להתחמם, הפעלתי רק כדי להוציא מים ומיד כיביתי.
4. הזרמתי ברצף.
5. כל פעם הזרמתי קצת, כיביתי את המכונה לרבע שעה ושוב, כך כארבע פעמים.
6. הזרמתי מהפתח הרגיל ולא מהרז של ההקצפה, אני כבר יודע שזו טעות.
תודה רבה

נו........

שסתום תלת נסתם בגלל רסיסי אבנית...
אקסור א מספיק יעיל בגרסת האבקה .... צריך למוסס אבקה במים חמים ולערבב טוב עד שהכל נמס! חצי ליטר זה מעט מידי ולא נותן אורך חשיפה יעיל לאבנית כך שמעט ממנה מתפורר לחול שסותם את שסתום התלת.
פעם הבאה, סיליט קומקומים רגיל שקונים בסופר, כוס תמיסה /ארבע כוסות מים(ליטר ורבע סה"כ)
טיפול אבנית בגאג'יה עושים את רובו בהזרמת התמיסה דרך צינור המקציף, כאשר בזמן ההזרמה פותחים את ברז הקיטור, לוחצים על לחצן עם ציור של טיפה(בגאג'יה קלאסיק להפעיל את כל שלןשת המפסקים יחדיו וכיבוי מוחלט בסוף האינטרוול. מזרימים ברצף בערך חצי כוס (100 סמ"ק) ורק העברה אחת.... אחרונה.... דרך ראש החליטה.
הזרמת ברצף כל פעם קצת?! לא מבין למה התכוות, ברצף זה אומר את כל מיכל המים וכל התמיסה עד שנגמרת באינטרוול אחד.
לגבי לתת למכונה להתחמם, פה עשית בסדר , אסור לתת לחומצה לרתוח, היא הופכת למאוד אלימה.
&nbsp
אם עדיין מטפטף טיפה דרך ראש החליטה, שים סיליט קומקומים,בריכוז שרשמתי קודם. הזרם דרך המקציף נפח שווה ערך לנפח הדוד (180 סמ"ק), תן לזה לעמוד 5 דקות ואז נסה להזרים דרך הראש באופן ממושך , זה בדרך כלל מצליח לפתוח את הסתימה הזו... אם לא, אין מנוס מלפרק את שסתום התלת ולנקות אותו.

doutsh

New member
האם הסיליט קומקומים יתאים גם לגאג'יה סינכרוני?

האם אני יכול להשתמש בתוכנית הסרת אבנית האוטומטית עם החומר הנ"ל?
תודה!

eli26324

New member
תודה רבה

ממש תודה על התגובה המושקעת.
מה שעשיתי בסוף זה להפוך את המכונה ולנערר טוב בתקווה שהסתימה תשתחרר ולמרבה המזל זה עבד.

למעלה