איזה קפסולות טובות יש תואמות מכונת נספרסו?

אמיר748

New member
אני משתמש בשל ג'ו

אני משתמש בקפסולות של קפה ג'ו גם ממש טובות ובמחיר שפוי , אני אישית מעדיף את האולטרה סטרונג שלהם.
מסכים איתך לגמרי אין שום סיבה שנשלם על קפסולות של נספרסו מחירים כאלה שהולכים למשכורת של הפרזנטור שלהם.

efi19803

New member
איזה קפסולות טובות יש תואמות מכונת נספרסו?

קיבלנו את המכונת קפה מהעבודה - ואני לא מתכוון ל"זרוק" כסף על קפסולות.
לכן מחפש אלטרנטיבות טובות :)

בוא נחשוב ביחד....

האם יש משהו באיכות טובה ובמחיר זול?
אין הפתעות, מחיר שווה איכות... ואילו היית רואה באיזה סח'לה ממלאים קפסולות תחליפיות רק בשביל שיהיה זול...
אני אחסוך ממך תיאורים לגבי מה שראיתי שהולך פה בארץ, היחידים שמכבדים את עצמם הם קפה עלית וקפה ג'ו, כל היתר מיבאים מאיטליה קפה למכונות וונדינג 100%-70% רובוסטה, בשביל שתהיה קרמה עשירה וטעם מר חזק וחריף שעולה להם 22 ש"ח לקילו ביבוא של 5 פלטות לפחות וממלאים מכל קילו 200 קפסולות. תעשה חשבון כמה עולה הקפה הרע ששמים לך בקפסולה וכמה גובים ממך.... עדיף לשלם על היקר ולקנות קפסולות איכותיות. אגב שלא תחשוב שבמיובאות המצב טוב בהרבה. אל לחשוב שקפה מולינארי או וריניאנו אומקומבו ישקיעו בקפסולות הללו, האיטלקים בדיוק כמו היצרנים המקומיים, מנסים לשרוד ולא להעלם , להשיב לעצמם את הלקוחות הרבים שאיבדו עם השנים לנספרסו, ורוכבים על גל אי חידוש הפטנט של נספרסו. הקפה ברוב התחליפיות שפגשתי, גם בתערוכה האחרונה במילאנו, היה קפה זול ולא מהרמות הגבוהות ביותר...
איני חושב שאני יכול להציע לך סוג ספציפי, אבל כן מציע לך לא לחפש דווקא את הזול אלא את הטעים לך... קנה סוגים שונים, המבחר וההיצע הוא אדיר. לך על טעם טוב כזה שיסב לך הנאה וכיף לשתות, המחיר בסוף, די זניח.

efi19803

New member
נעשה סדר... לקפה עלית ולקפה ג'ו עש קפסולות תואמות נספרסו?

ולפני שקיבלתי את המכונה היינו שותים נס של ג'ייקוב בבוקר וזה הספיק :)
&nbsp
&nbsp

לעלית, ג'ו, שופרסל,אילנס, קרמה+, רג'ואן,אמיגו.....

.... אלו רק קצה הרשימה של יצרנים או משווקים, קפסולות תחליפיות לנספרסו, כל הקפסולות הללו נארזות פה בישראל עם קפה בקליה מקומית..

harley001

New member
דובי כתב דברים של טעם (משחק מילים)

מכבר למשחק המילים אני מסכים עם הנאמר ורוצה לחדד כמה נקודות. ראשית יש חשיבות לסוג הקפה, האם אספרסו "נקי" או הפוך? זה משנה לסוג וטעם הקפסולות שתרצה. כמו כן הזמינות חשובה. יש המון סוגים אבל חלק ניכר מהם לא נמכר בכל מקום.

לא מסכים לגבי זניחות המחיר. עלויות הקפסולות מצטברות למאות שקלים.

אז ההמלצה שלי, תתחיל עם קפסולות של קפה ג'ו שאכן הן מהטובות, יש להם פריסה של מאות נקודות מכירה והן זולות בהרבה מנספרסו.

בחן טעמים וחזור לספר חוויות

knappertsbusch

New member
אפשר גם לנסות להזדכות על המכונה...

או למכור, יד שנייה כחדשה.
קשה לי לחשוב על מתנה יותר מעצבנת לחג -
אזיקים למשהו שעד עכשיו לא היה לך צורך בו!

help help

New member
חלק מהקפסולות התואמות לא מתאימות למכונת איניסה

ראיתי שיש קפסולות של חברת Rosso ושל חברת Tiziano Bonini שתואמות למכונה איניסיה.
מישהו התנסה איתם? איך הטעם?
מישהו מכיר עוד קפסולות תואמות למכונה זו?

תודה.

ronitcohen1

New member
האמת שלא יצא לי לטעום את הקפסולו שרשמת

אני אישית משתמשת כבר תקופה ארוכה בקפסולות של קפה ג'ו (הקפסולות מתאימות למכונה שציינת )
לפני זה השתמשתי בשל נספרסו אבל בגלל המחיר החלטתי לעבור, את רוסו וTiziano Bonini לא יצא לי לטעום
&nbsp

shoki222

New member
הקפסולות של רוסו לא טעימות! במארז של 100 היו קפסולות חלולות

כלומר אריזת פלסטיק ללא קפה בתוכו.
&nbsp
אני קונה קפהמור
&nbsp
בעולם מכונות הקפסולות, אין כמו הקפסולות המקוריות של נספרסו בטעם המובחן, החד. והן טעימות.

urileshem

New member
תרום את המכונה לחיילים, חבל על הכסף שלך

שמע, אם קפסולות זה "לזרוק" כסף בשבילך אז המכונה מיותרת אצלך לחלוטין. תרום אותה לחיילים ובשביל שיהנו ממנה קנה ותן איתה קפסולות שיהיה להם מה לשתות מה שמביא אותי לתשובה לשאלה שלך בין כה. קנה קפסולות של קפה ג'ו, הן זולות בהרבה מנספרסו ולא פחות טובות

shayar48

New member
קפסולות?

כניראה שהפסדתי משהו לאחרונה.
מתקיים דיון פסבדו אקדמי על איכות קפסולות!
אם נכון הדבר ממליץ לפתוח דיון על ההבדלים בין נס קפה עלית מגורען, ג'יקובס ,טסטר צ'ויס , ונסטלה אספרסו
.
קראו מחדש את המוטו של הפורום!

למעלה