עוגמת נפש

מישהי177

New member
עוגמת נפש

הייתי היום בסניף ברמת החייל ופשוט נשארתי פעורת פה והמומה לאור השירות הגרוע שקיבלתי, ולא מאחד המלצרים, אלא לא אחר מאשר בעל המקום! הגישו לי מנת פסטה ולא הייתי מרוצה ממנה, אז ביקשתי להחליף אותה והתגובה בה נתקלתי הייתה פשוט מזעזעת. בעל המקום היה שם והוא נתן בין היתר שירות, כי היה המון לחץ, אז מה הוא אומר לי?? " זאת המנה, ותישארי איתה, אצלנו אין דבר כזה להחליף מנות" . המשכתי, ואמרתי לו, אבל אני לא מרוצה מהמנה, אני לא רוצה לאכול אותה, אני מבקשת שתביאו לי מנה אחרת. אז הוא אומר " אז אל תשלמי עליה". אח"כ לא עניתי והמשכתי לשבת שם עם חברה שלי ושתיתי משקה שהזמנתי. פתאום הוא בא אליי לקח לי את המשקה מהיד ואומר: " אם את לא מתכוונת לשלם על מה שהזמנת תלכי מכאן". אני פשוט נשארתי המומה, לא האמנתי למה שהתרחש שם והיו שם מיליון אנשים שהיו עדים למחזה המזוויע הזה ואף אחד לא הגיב ולא כלום. אמרתי לו שהוא חצוף ושזה לא יחס וגישה ללקוח ושאם לקוח לא מרוצה מהמנה שלו צריך להחליף לו אותה! בסופו של דבר, אני וחברה שלי הלכנו ומשם ולא נשארנו לשבת, כי כמובן, גם לא התאפשר לנו לשבת, הוא פשוט גירש אותנו משם בלי בושה.
בחיים לא קרה לי דבר כזה ולא מאחלת לאף אחד שיקרה לו את זה. זה באמת, התת רמה של התת רמה וזה יותר גרוע מכל יחס אחר שמקבלים. לא קיבלנו שום פיצוי, ואני חושבת שאני יעביר את המקרה הזה הלאה, שכולם ידעו על זה ולא ידרכו שם.‏

טוב שסיפרת לנו.... רק אם לא קשה...

להגיד לנו באיזה סניף מדובר, והאם לא התבלבלת בפורום.....

למעלה