לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1212012,120 עוקבים אודות עסקים

פורום קפה

ברוכים הבאים לפורום קפה!הפורום נוסד בנובמבר 2001 כמקום מפגש לחובבי ואוהבי קפה, על-ידי אילן די, אשר אותו החליף ערן כרמון בנובמבר 2002, כשאליו הצטרף רם איבגי, וביחד ניהלו ותרמו מנסיונם האישי ואהבתם לנושא.נושאים רבים קשורים לתרבות הקפה, ומטרת הפורום היא לעסוק ברובם אם לא בכולם. בפורום מספר רב של גולשים בעלי ידע ונסיון רב, אשר שמחים לתרום ולחלוק את ידיעותיהם עם הכלל.בעלי בתי קפה, יבואנים וכל העוסקים בתחום לפרנסתם מוזמנים אף הם להשתתף בפורום ולתרום מניסיונם. אולם, אין מקום לתכנים מסחריים בפורום. הודעות על מכירות וקניות יש לפרסם בלוחות הפורום בלבד. לא יורשו פרסומים באמצעות הפורום ואלה ימחקו. פרסומים על מבצעים לחברי הפורום ניתן לפרסם רק בתאום עם מנהל הפורום.החל מחודש מאי 2007 התחלתי לנהל את פורום קפה מתוך אהבה וזיקה לתחום, ושמתי לי למטרה להמשיך את הזרמת וחלוקת המידע בין המשתתפים ולהעשיר את תכניו של הפורום כמה שיותר.כולי תקווה לקיים מפגשי פורום רבים, על-מנת לשבור את המחסום הוירטואלי, אשר לא פעם מביא ל"היתקלויות" לא נעימות ומיותרות. אבקש מכל המשתתפים לשמור על תרבות שיחה ולזכור שמאחורי כל הודעה עומד מישהו שאוהב קפה, ומאחוריו עומד מישהו חשוב יותר: בן-אדם. הודעות בעלות אופי פוגע/זלזלני/מסית יימחקו ללא אזהרה מוקדמת.הפורום שייך לכולנו. גם לכם! כולם מוזמנים להשתתף בו.ליאור ינאי

הנהלת הפורום:

אודות הפורום קפה

ברוכים הבאים לפורום קפה!הפורום נוסד בנובמבר 2001 כמקום מפגש לחובבי ואוהבי קפה, על-ידי אילן די, אשר אותו החליף ערן כרמון בנובמבר 2002, כשאליו הצטרף רם איבגי, וביחד ניהלו ותרמו מנסיונם האישי ואהבתם לנושא.נושאים רבים קשורים לתרבות הקפה, ומטרת הפורום היא לעסוק ברובם אם לא בכולם. בפורום מספר רב של גולשים בעלי ידע ונסיון רב, אשר שמחים לתרום ולחלוק את ידיעותיהם עם הכלל.בעלי בתי קפה, יבואנים וכל העוסקים בתחום לפרנסתם מוזמנים אף הם להשתתף בפורום ולתרום מניסיונם. אולם, אין מקום לתכנים מסחריים בפורום. הודעות על מכירות וקניות יש לפרסם בלוחות הפורום בלבד. לא יורשו פרסומים באמצעות הפורום ואלה ימחקו. פרסומים על מבצעים לחברי הפורום ניתן לפרסם רק בתאום עם מנהל הפורום.החל מחודש מאי 2007 התחלתי לנהל את פורום קפה מתוך אהבה וזיקה לתחום, ושמתי לי למטרה להמשיך את הזרמת וחלוקת המידע בין המשתתפים ולהעשיר את תכניו של הפורום כמה שיותר.כולי תקווה לקיים מפגשי פורום רבים, על-מנת לשבור את המחסום הוירטואלי, אשר לא פעם מביא ל"היתקלויות" לא נעימות ומיותרות. אבקש מכל המשתתפים לשמור על תרבות שיחה ולזכור שמאחורי כל הודעה עומד מישהו שאוהב קפה, ומאחוריו עומד מישהו חשוב יותר: בן-אדם. הודעות בעלות אופי פוגע/זלזלני/מסית יימחקו ללא אזהרה מוקדמת.הפורום שייך לכולנו. גם לכם! כולם מוזמנים להשתתף בו.ליאור ינאי
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום קפה.
פורום קפה עוסק בתחביב הקפה, בקליית קפה, מכונות קפה  ותרבות קפה, חברי הפורום רואים בנספרסו/קפסולות כמוצר שאינו נכלל בתחביב ועל כן אין לנו תשובות לגבי מוצרי נספרסו/קפסולות ואיננו יכולים להמליץ או לתת תשובות על מוצרים אלו.
המשך >>

לצפיה ב-'שלום שלום :) מקווה שלא תסקלו אותי באבנים'
שלום שלום :) מקווה שלא תסקלו אותי באבנים
<< ההודעה הנוכחית
02/04/2011 | 14:22
16
87
או לחילופין בפולי קפה כי הודעתי מאוד מקורית. ;)

שנים הייתי רגילה לשתות קפה פשוט בבית - לא ממכונה. ולהתפנק מדי פעם בחוץ. בחודשיים האחרונים אני כבר לא שותה קפה בבית בכלל. ופעמיים ביום לוקחת הפוך גדול מבית קפה - הכיס שלי כבר נקרע.

זו חתיכת הוצאת כספית בין 25-30 שח ביום. לא היה אכפת לי להוציא את ההוצאה הזו, אבל לפעמים נמצא על הבר אדם שכל קשר בינו לבין הכנת קפה מקרי בהחלט ואז אני סופר מתעצבנת. :|

אני זקוקה להמלצה למכונה זולה ופשוטה. שתעשה את העבודה. לא, לא רוצה מטחנה. רוצה להתחיל בקטן. להנות מספל מאורו טוב שאכין בעצמי.

מכייון שאני שותה קפה מאורו *בלבד*, ועברתי כמה עמודים בפורום, והבנתי שיש טחינה עבה ודקה. אשמח לשמוע המלצה על מכונה עד 800 ש"ח שאפשר לשים בה קפה טחון של מאורו שאקנה.

ראיתי בזאפ שיש גם מכונה כרומקס ב-700 שח, וההמלצות עליה לא היו ממש רעות. כמובן, שנאמר שם שהיא לא השקעה לשנים, אבל אני באמת רוצה להתחיל בקטן.

מודה לכם מאוד, ולא, אני לא אוהבת הפוך חזק. זה הניק הפנוי שהיה לפני חמש שנים. אני אוהבת הפוך רגיל לגמרי :)
קפה >>
לצפיה ב-'הכרומקס שראית תהייה בהחלט מספקת לחובבת מתחילה'
הכרומקס שראית תהייה בהחלט מספקת לחובבת מתחילה
02/04/2011 | 16:04
7
33
אבל הדבר שקצת מציק בהודעה זה הקפה מאורו *בלבד*
קפה מאורו קפה מאוד איכותי, בית הקליה ה6 בגודלו באיטליה(אגב בהפרש אדיר כלפי מטה מהמקום ה5) חוצמזה שלקפה מאורו יש 5 תערובות שונות, מהן בשנה האחרונה עברו שינוי מבנה וריכוזי אחוזים של זנים שונים ע"פ מחיר וסחר קפה בעולם וע"פ צניחה בגידול של זנים אחדים ועלייה ביצור של זנים אחרים... איזו מהן *בלבד* את שותה?

התערובת של מאורו באריזת ווקום שאפשר לקנות בטיב טעם והכי תתאים לכרומקס היא הספיישל באר (70%ערביקה 30% רובוסטה)
קפה >>
לצפיה ב-'תודה רבה על תשובתך. :)'
תודה רבה על תשובתך. :)
02/04/2011 | 17:06
6
21
אין לי שמץ של מושג. אני מניחה שזה המאורו הסטנדרטי בבתי קפה שמגישים מאורו: זו אריזה גדולה בצבע כתום חום. (נדמה לי שכתוב עליה מאורו דה לוקס אבל אני לא בטוחה). אני תמיד מבקשת הפוך. ראיתי בטיב טעם 2 אריזות ואקום אחת לאספרסו - מניחה שלא את זו אקנה, אלא את השנייה?

שוב תודה רבה!

קפה >>
לצפיה ב-'התייעצות מכונות - תודה רבה'
התייעצות מכונות - תודה רבה
02/04/2011 | 17:13
2
21
בדקתי עכשיו בזאפ לגבי 2 מכונות זולות. על שתיהן יש ביקורות שנראות על פניו בסדר. מעולם לא הייתה לי מכונה, ולכן אני לא ממהרת להשקע אלפי שקלים. הן לא עושות רושם של השקעה לשנים :) אבל נראות סבבה. ושוב מזכירה צריכה אחת שתתאים לתערובת של קפה טחון מאורו.

האם באמת ניתן בעזרת מכונה ביתית להוציא ספל קפה טעים וערב לחיך כמו בבית קפה??

האחת:
מכונת אספרסו Chromex ES180 סוג המוצר: מכונת אספרסו , לחץ משאבה: 18 בר , חומר גלם: קפה טחון , פודים , יצרן: Chromex , נפח מיכל: 1.5 ליטר , ראשי מילוי: 1 ראשים , הפעלה: ידנית , הספק: 1000

השנייה:
מכונת אספרסו Delonghi EC200 דה לונגי סוג המוצר: מכונת אספרסו , לחץ משאבה: 15 בר , חומר גלם: קפה טחון , פודים , יצרן: Delonghi , נפח מיכל: 1 ליטר , ראשי מילוי: 2 ראשים , הפעלה: ידנית , הספק: 1100 וואט.
לפרטים נוספים

מה עדיף?? שווה להשקיע 1500 שח בזו?? זו ליגה אחרת? אשמח אם תאירו את עיניי מה אומרים הנתונים.

מכונת אספרסו Evolution כסוף Gaggia סוג המוצר: מכונת אספרסו , לחץ משאבה: 16 בר , חומר גלם: קפה טחון , יצרן: Gaggia , נפח מיכל: 1.25 ליטר , ראשי מילוי: 2 ראשים , הפעלה: חצי אוטומטית , הספק: 1300 וואט.

קפה >>
לצפיה ב-'אני חושב שעדיף לך את הגאג'יה'
אני חושב שעדיף לך את הגאג'יה
02/04/2011 | 17:52
22
על הדלונגי והכרומקס לא היתי חושב אפילו, כל מה שקראתי על החברות האלו הוא לא טוב.
לעומת עם גאג'יה כן היה לי ניסיון, וגם לאבולושן יש ראש חליטה טוב יותר.

כדאי גם לבדוק ביד 2....

קפה >>
לצפיה ב-'המלצה שלי'
המלצה שלי
02/04/2011 | 20:37
25
אם יש עדיין טיפה סבלנות הייתי ממליץ לך לעקוב אחרי מבצעים על מכונות gaggia קולור ופיור, בזמן האחרון ישנם די הרבה מבצעים על המכונות הללו בסביבות 1000 ש"ח, רק תעקבי אחרי אתרי החנויות שמתמחות בקפה כמו קדמה, אמיגו, קופיטיים.
כמו כן את יכולה ביד 2, הרבה אנשים מקבלים מתנות ומוכרים.
קפה >>
לצפיה ב-'מבצע מהיום'
מבצע מהיום
03/04/2011 | 07:39
2
27
http://www.dealhayom.co.il/tel-aviv/gaggia-saeco-s...
אני ממליץ לך על הגיאגה קולור , אני קניתי אותה לפני חודשיים ואני מאוד מרוצה.
הבדל בין הקולור לפיור הוא חומר הגלם של הדוד, בקולור נירוסטה ובפיור אלומניום.
אני אישית מעדיף נירוסטה , יותר קל לתחזוקה.
קפה >>
לצפיה ב-'עצור!!!!!'
עצור!!!!!
03/04/2011 | 17:06
1
27
ההבדל בין הפיור לבין הקולור הוא רק בחומר הגלם של הצבע!!!
הדוד בפנים המשאבה  הגוף חומום והטרמוסטטים... כל הבפנוכו.. זהה לחלוטין!
קפה >>
לצפיה ב-'צודק- התבלבלתי עם אבולשיין'
צודק- התבלבלתי עם אבולשיין
04/04/2011 | 07:16
11
לצפיה ב-'בלי מטחנה צפויה לך חוויה מתסכלת. ממליץ לך גם '
בלי מטחנה צפויה לך חוויה מתסכלת. ממליץ לך גם
02/04/2011 | 19:11
25
לנסות קפה טרי לשם שינוי. את לא באמת יודעת מתי קלו את הקפה המיובא שאת שותה. כל קפה טרי מבית קלייה שמכבד את עצמו בארץ (לא חשוב אם בשוק הכרמל, בבית דגן, בחיפה או בשפרעם) יספק לך חוויה טובה יותר.
קפה >>
לצפיה ב-'תודה רבה רבה לכולם - השכלתי'
תודה רבה רבה לכולם - השכלתי
02/04/2011 | 21:06
2
16
אם יש דעות נוספות או המלצות גם אשמי לשמוע
קפה >>
לצפיה ב-'אשמי=אשמח'
אשמי=אשמח
02/04/2011 | 21:06
6
לצפיה ב-'יש לנו כרומקס ES170... '
יש לנו כרומקס ES170...
03/04/2011 | 00:06
40
מכונה שקיבלנו בירושה והיא לא במצב מזהיר, אבל עושה קפה לא רע
(כבר לא יכולה להקציף ובזכות זאת יש לנו אותה - אנחנו מסתדרים בלי...קניתי פלנג'ר)
דגם ה-170 שיש לנו חביב. לא מדהים - אבל מספק אותנו
עושה קרמה יפה - וזה היתרון הגדול שלה (ראש מיוחד עם שכבה כפולה אין לי מושג)
אבל -
אין יבואן פעיל לכרומקס - אז אין בקלות חלקי חילוף אם יהיה צריך... זה מינוס יחסית גדול!

אין לנו מטחנה - קונים קצת קפה טחון טרי כל שבוע (מתחת לבית יש אילן'ס וליד העבודה יש גרג)
טעמנו כל מיני סוגים במקום וקנינו בדיוק לפי הטעם שלנו.
לאט בניסוי וטעייה לומדים לבקש את רמת הטחינה הנכונה למכונה שיש בבית.
טחינה של אספרסו באריזות מוכנות בסופר לפעמים יוצאות מתאימות ולפעמים רק בערך
ההבדל - כמה מהר זורם האספרסו לכוס... וזה משפיע על תוצאת הטעם (דלוח/מושלם/שרוף)
בהצלחה
קפה >>
לצפיה ב-'המלצה שלי ...'
המלצה שלי ...
03/04/2011 | 20:29
30
תקני מקינטה (רצוי בריקה) ומקציף חלב. מיליוני איטלקים לא טועים ...
יעלה לך הרבה יותר זול ממכונה פשוטה ויכין קפה הרבה יותר טוב.
המקינטה הרבה פחות רגישה לעובי טחינה, ולכן תוכלי לקנות קפה טחון בוואקום בסופר בלי חשש.
קפה >>
לצפיה ב-'קפצתי מהראשי, להוסיף רק דבר "קטן"'
קפצתי מהראשי, להוסיף רק דבר "קטן"
04/04/2011 | 09:37
20
להפוך, הסוד הוא בחלב המוקצף במידה ובטמפ' הנכונים.
לכן תשימי לב שה- BAR (לחץ) הקצפה גבוה.
קפה >>
לצפיה ב-'מצטרף להמלצה, מקינטה + מקציף'
מצטרף להמלצה, מקינטה + מקציף
06/04/2011 | 10:59
55
אין ספק שהחיסכון משמעותי ביותר. מקינטה פשוטה עולה פחות מ 100 ש"ח ומקציף על בטריות ייתן תוצאה ששום מכונה לא תיתן. מקינטה של BRIKA עם המשקולת היא מעולה. המשקולת מאפשרת יצירת שיכבת קצף דק באספרסו. גם במקינטה פשוטה תקבלי קפה מעולה.  בחימום החלב לקראת הקצפה, תקפידי שלא יגלוש, זה יוצר קרום (לא באמת מפריע להקצפה).
קפה >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'תנסי בקופיטיים יש להם מבצעים עכשיו'
תנסי בקופיטיים יש להם מבצעים עכשיו
08/04/2011 | 12:49
18
גאגיה פיור עלתה שם 800 ש"ח וסאקו גם במחיר דומה.

אל תלכי על כרומקס!!!!!!!   או ברוויל או כל מיני מכונות סיניות ...תעשי לעצמך טובה.

לגבי פולי קפה, בכל מקום את יכולה לבחור דרגת טחינה ולאפסן את זה עם וואקום.  

שלא יספרו סיפורים, קפה טחון יכול להשאר לא מעט זמן ואת תוכלי לקבל קרמה טובה.

לי אישית יש מטחנה, וסתם בשביל ההתלהבות. כקניתי טחון הקפה היה אותו טעם. פשוט ארזתי את הקפה באריזת וואקום טובה.  וכל שבועיים הייתי קונה קפה ולא כל חודשיים כדי לשמור על הטריות. בוטום ליין, קיבלתי תוצאות שוות לטחינה מקומית.  הסוד הוא לדעת איזה דרגת טחינה המכונה שלך "אוהבת".

קפה >>

הודעות אחרונות

19:51 | 07.05.19 אורחים בפורום
19:49 | 07.05.19 אורחים בפורום
03:07 | 29.04.19 אורחים בפורום
18:48 | 13.04.19 אורחים בפורום
14:08 | 06.04.19 שירה 63
16:09 | 04.04.19 אורחים בפורום
07:29 | 01.04.19 אורחים בפורום
17:56 | 23.03.19 צביקהשמ
19:10 | 22.03.19 יוסי12יוסי
08:41 | 06.03.19 אורחים בפורום
06:25 | 17.02.19 Taco
19:57 | 05.02.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ