לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
97799,779 עוקבים אודות עסקים

פורום אתלטיקה

*  פורום האתלטיקה, עוסק במגוון נושאי האתלטיקה המקומית והעולמית.
*  דגש מיוחד ינתן לענף הריצות הארוכות והמרתונים הצובר תאוצה בשנים האחרונות.
*  המשתתפים בפורום מוזמנים להעלות רעיונות, הערות, הארות ולדון בנושאים הקשורים.
 *  הגולשים וכותבים מתבקשים לבוא עם אנרגיות חיוביות ולכתוב בהוגנות ולענין הפורום.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אתלטיקה

*  פורום האתלטיקה, עוסק במגוון נושאי האתלטיקה המקומית והעולמית.
*  דגש מיוחד ינתן לענף הריצות הארוכות והמרתונים הצובר תאוצה בשנים האחרונות.
*  המשתתפים בפורום מוזמנים להעלות רעיונות, הערות, הארות ולדון בנושאים הקשורים.
 *  הגולשים וכותבים מתבקשים לבוא עם אנרגיות חיוביות ולכתוב בהוגנות ולענין הפורום.

לצפיה ב-'מרתון בוסטון - סיפור אישי - חלק א'
מרתון בוסטון - סיפור אישי - חלק א
<< ההודעה הנוכחית
18/04/2019 | 09:11
1
38
חג שמח לכולם,

שמעתי שאומרים שכל רץ שמכבד את עצמו כדאי שירוץ לפחות פעם אחת במרתון בוסטון. למרתון זה  מאיזו סיבה, שאיני יודע מה היא, יש ביקוש גבוה על אף תנאי הקבלה הנוקשים.

אני גם רציתי להשתתף במרתון זה. היות ותנאי הקבלה Qualified TImes לא כל כך התאימו, ניסיתי להכנס למירוץ באמצעות ריצה תחת ארגון צדקה.חשבתי שזה לא מסובך כל כך - לתת סכום מסויים ואתה משתתף. מסתבר שהסיפור אינו פשוט כמו שזה נשמע.
באתר המירוץ יש רשימה עדכנית של ארגוני צדקה שניתן להציע אליהם מועמדות. כל ארגון צדקה רושם את דרישות הקדם שלו. שתי העיקריות המשותפות לכולם הוא סכום תרומה מינימלי ומעין התחייבות לסיים את המרוץ עד 6 שעות.
יש למלא טופס מועמדות ואז נכנסים לרשימת המתנה - Waiting LIst.
בחלק מהארגונים עורכים ראיון אישי למועמדים שנראים להם.

להלן כמה מהשאלות השהופיעו ברוב הטפסים::

- פרטים אישיים

-  סכום התרומה. לכל ארגון יש את סכום התרומה המינימלי שלו והוא נע בדרך כלל מ-5000 דולר ל-7500 דולר ולפעמים גם יותר.

- שאלה הנוגעת לסביבה בה המועמד פעיל

- האם הוא מנהל בלוג או פורום.
בשתי השאלות האחרונות בודקים פוטנציאל לגיוס כספים מעבר לתרומה האישית
- מדוע חשוב לו לתרום לארגון הזה 
- שאלה הנוגעת לפעילויות התנדבות אותן מבצע המועמד
- בחלק מהארגונים שואלים - מדוע לדעתו יעדיפו את המועמד על אחרים.
- שאלה הנוגעת לניסיון הריצה. האם המועמד רץ אי פעם מרתון והאם לדעתו הוא יוכל לסיים את מרתון בוסטון ב-6 שעות

השאלה לגבי כישורי  הריצה היא יחסית משנית. מה שחשוב יותר זה יכולת התרומה.

כמובן זה רק טופס מועמדות. אין כל הבטחה שיקבלו אותך.

מלאתי טפסים של מספר ארגונים. צריך למלא כמה שיותר כדי להגדיל את הסיכויים להתקבל. צריך גם לזכור שלחלק מהארגונים צריך לשלם דמי רישום שאינם מוחזרים. במידה והמועמד אכן התקבל והוא רוצה להמשיך בתהליך, הוא חייב להעביר לארגון את סכום התרומה שהתחייב אליו. 

בען הארגונים שנרשמתי אליהם היו כאלה שעוסקים במחקר רפואי, סיוע לאוכלוסיות טעונות טיפוח, סיוע לנוער עם צרכים מיוחדים.

נכנסתי לרשימת המתנה. עוברים ימים ואין תשובה. ראיתי שמיילים אינם כל כך עוזרים. החלטתי שכדאי להתקשר ולדבר עם אנשים. לעיתים ביליתי בשעות הקטנות של הלילה כדי לדבר עם האנשים בארגונים המרכזים את הנושא. עם חלקם הייתי ביחסים קרובים יותר. הם רמזו לי שכדאי להגדיל את ההצעה. אנשים הציעו מעל 10000 דולר ועדיין לא התקבלו. 
כמובן מטופס לטופס הגדלתי את סכום התרומה אבל זה לא קידם משמעותית. הגיע בינתיים סוף השנה - (כ-4 חודשים לתחילת המרוץ!!) ורוב הארגונים החליטו על רשימת המועמדים שירוצו במסגרתם. בינתיים חלק מהארגונים כבר סגרו על רשימת המועמדים שהם בוחרים. מבחינתי אני המשכתי להיות תלוי באוויר.

בינתיים לא התאמנתי ברצינות למרתון - לא הייתי בטוח שאתקבל.

פניתי לאחד מהארגונים  שסגר רשימה וביקשתי ממנו אם הוא מכיר ארגונים נוספים שאינם באתר וניתן לרוץ תחתם.הם כמובן נתנו לי שמות של שני ארגונים המסייעים לנוער במצוקה ושם של עו"ד שמייצג אותם. פניתי לעו"ד במייל וכמובן גם טלפונית. אמרתי לו (כמעט בתחינה) שחשוב לי להשתתף במרתון בוסטון. הוא שלח אלי טופסי מועמדות של שני הארגונים ואמר שינסה לעזור לי.

מלאתי בקפידה טופס מועמדות לארגון הראשון. התמקדתי בתיאור מפורט של פעילותי ההתנדבותית ואת נסיון הריצה.כמובן שסכום התרומה שהצעתי  היה  מעל המינימום.חיכיתי זמן מה (בינתיים כבר התחילה שנה אזרחית חדשה - פחות מ-3 חודשים למירוץ!!!). 
העו"ד אמר לי שהארגון העדיף מישהו אחר. לשאלתי מדוע. הוא אמר לי שעדיף להם לקחת מועמד אמריקני בעל פוטנציאל לגיוס כספים נוספים מאשר מועמד מעבר לים. הוא המליץ לי למלא טופס מועמדות לארגון השני והבטיח שיעשה ככל שביכולתו לדבר איתם ולעזור.
שוב מלאתי ברצינות יתירה את הטופס לארגון השני ושלחתי אותו אליו. לאחר כמה ימים הוא מסר לי, שלאחר מאמץ שכנוע גדול שלו, הארגון הסכים לקבל אותי. הוא ביקש ממני להתחיל בתהליך העברת סכום התרומה שהצעתי.

בלי שום שהיות הלכתי לבנק, שברתי פקדונות וארגנתי את סכום התרומה.שוב חולפים כמה ימים עד שהגיע אישור על קבלת התרומה.

לאחר שסכום התרומה הועבר, מסר לי העו"ד שהוא שולח אלי מעטפה חתומה  עם  טופס למילוי, שמיועדת רק לנמען שעלי למלא.ואסור לי להעביר אותה למישהו אחר. המעטפה הגיעה אלי באיחור בשל ערפל בנמל בוסטון. בינתיים התחיל חודש פברואר - חודשיים לפני המירוץ!! זמן קצר כדי להתאמן.

הטופס שמלאתי היה הפעם מול ה-BAA - איגוד האתלטיקה של בוסטון. היה צריך למלא שוב פרטים אישיים, האם זה מרתון ראשון ומה היא התוצאה הטובה ביותר שלי במרתונים קודמים. הפעם זה לא כל כך משנה והם גם לא יבצעו תהליך בדיקה, כי אני רץ תחת ארגון צדקה. היות והמועד האחרון לדמי רישום "רגילים " עבר(הכל היה באיחור) נאלצתי לשלם את דמי הרישום הגבוהים - סכום די גבוה. שלחתי את הטופס בדואר רשום מהיר כדי שיגיע לאיגוד האתלטיקה של בוסטון כמה שיותר מהר.

לאחר כמה ימים בו לא קיבלתי תשובה, התקשרתי למשרד ב-BAA. הם אמרו לי שהמעטפה לא היגיעה. זה קצת מלחיץ - אנחנו באמצע פברואר!. סיכמתי איתם שאשלח להם במייל העתק של  כל הטפסים ששלחתי בדואר ישראל.

בסוף פברואר קיבלתי הודעה שאכן הטפסים היגיעו ומבחינתם אני יכול לבצע את כל ההכנות הדרושות לי להשתתף במרוץ: אימונים, הוצאות נסיעה והוצאות שהייה. אנחנו כבר בתחילת מרץ. התחרות ביום שני האחרון של חודש אפריל.

בנוסף קיבלתי מייל תודה מהארגון אליו תרמתי. הם בקשו ליצור איתם קשר כשאגיע כדי להפגש(ראיון נוסף).

התחלתי בהכנות לנסיעה. היות והקציתי סכום די ניכר למטרת תרומה הייתי צריך לעבוד מאד קשה כדי לחפש מקום לינה במחיר יחסית סביר הקרוב למקום איסוף הרצים .חשוב לזכור - יש להתאים את  הכל לארה"ב.

התחלתי באימונים כלשהם לקראת המרתון. כמובן זה היה מעט מידי ומאוחר מידי. המטרה שעמדה אז לנגד עיני זה לסיים את מרתון בוסטון עד 6 שעות כמו שהתחייבתי.

אתלטיקה >>
לצפיה ב-' מרתק , עמוס ...'
מרתק , עמוס ...
18/04/2019 | 13:48
27
...אני במתח לחלק ב' .
אתה מכניס אותנו לעולם התרומות במרתונים .
אני מניח , שכמוני , רובנו לא מכירים .
מחכים להמשך.
תודה ובהצלחה !.

יובל עופר
אתלטיקה >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ