בשעה טובה נפתחה ההרשמה למרתון דובאי 25/1/19

yosik11

New member
בשעה טובה נפתחה ההרשמה למרתון דובאי 25/1/19

שלום רבותי,

נפתחה ההרשמה למרתון דובאי. המרתון יתקיים ב-25/1/19 - יום שישי. לי כנראה יש משהו לעשות באותו יום, אז סביר להניח שלא אשתתף...
אבל למי שמעוניין כמה פרטים: המרתון כולל את המקצים הבאים: מרתון, כסאות גלגלים, מרוץ 10 ק"מ ומרוץ עממי ל-4 ק"מ. בשעה 6:00 בבוקר יוזנקו רצי העילית של המרתון וכסאות הגלגלים. בשעה 7:00 בבוקר יוזנקו שאר רצי המרתון. בשעה 9:00 בבוקר יוזנק מקצה 10 הק"מ ובשעה 11:00 יוזנק המקצה העממי. מספרי חזה יחולקו בתאריכים 22-24/1.

לגבי עלות הרישום:
מרתון - 130 דולר
10 ק"מ - 80 דולר
עממי - 50 דולר
לשם השוואה עלות הרישום למרתון טבריה שיתקיים באותו חודש גם ביום שישי 4/1/19
מרתון - 270 ₪ כ-75 דולר
חצי מרתון(רק בטבריה) 200 ₪ כ-55 דולר
10 ק"מ - 110 ₪ כ-30 דולר

דבר פיקנטי מעניין: וקצת מפתיע: ברשימת ארצות המוצא/המושב (residence) ניתן לבחור את ישראל כשם שניתן לבחור את פלסטין למרות שאין בין ישראל לבין דובאי יחסים דיפלומטיים רשמיים. ועוד "משהו מפתיע...": ברישום למרתון עמאן בירדן( שיש לה יחסים דיפלומטיים עם ישראל) מדינת ישראל אינה מוצגת לבחירה ולעומתה פלסטין מוצגת.

מרתון דובאי מתקיים אחת לשנה מאז 2000.שיא המסלול שייך לאתיופית אספלץ מרגיה 2:19:31 ב-2012 ולאתיופי טמירט טולה 2:04:11 ב-2017. הקיסר ניצח את המרתון 3 פעמים רצופות מ-2008 עד 2010. הפרסים הכספיים המוצעים הם גבוהים ומגיעים למיליון דולר למי שישבור את שיא העולם...

בהצלחה למשתתפים!!

ובשביל מי שאינו משתתף,
אני מניח שיובל יעקוב אחרי התקדמות המרתון כפי שעשה עד עכשיו וישלח לנו עדכונים בפורום.

yuvalofer

Member
מנהל
האם נראה מרתוניסטים ישראלים בדובאי ?

זכורה לכולנו פרשיית הטניס וטורניר דובאי
אליו נמנעה הגעתה של שחר פאר ב-2009.
אח"כ , ב-2010 , פאר כבר שיחקה שם .
מסקרן אותי לדעת , האם המארגנים יאפשרו לישראלים
עם דרכונים ישראליים לרוץ ולהשתתף במרתון שם.
אגב, רוב המשתתפים במרתון המלא הם זרים
שגרים/עובדים בדובאי או שמגיעים במיוחד למרוץ.
לא הסתפקתי בסקרנות גרידא :
שלחתי הבוקר מייל למארגנים ונראה אם ישיבו לי.
מבטיח לעדכן אתכם.

ועוד משהו :
מי שירוץ מרתון בדובאי - מובטח לו מרתון שטוח ומהיר
וגם עיר ענקית, מודרנית ומיוחדת לביקור וקניות.

יובל עופר

למעלה