לוח מודעות ומזל טובים

u z a

New member
מזל טוב!!

איזו הפתעה משמחת, תתחדשו על היונק החדש

../images/Emo130.gif היום ב../images/Emo43.gif אנשים ../images/Emo203.gif

אלון דנגור, פסיכותרפיסט ומטפל זוגי, יתארח בפורום אלמנים אלמנות בין השעות 20.00-21.00 וישיב לשאלות בנושא התמודדות עם אבל ואובדן בן זוג. אתם מוזמנים לשרשר את שאלותיכם: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1237&msgid=95143853
נחתך על שולחן העריכה יש לך כישרון כתיבה
שמעת תירוץ ישראלי הזוי בעד ברית מילה
כתבו תסריט בסיגנון ד"ר סטריינג´פינס שמפריך את התירוצים הישראלים למילת פעוטות זכרים בפורום מוותרים על ברית מילה ואולי תזכו בפרס מיוחד: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=202&msgid=95238390
מחפשים שימוש חיובי לחפציכם שאינם בשימוש? פורום שווקים, מציאות ועוד מזמין אתכם לפתוח את הלב ולתרום לנזקקים את הפריטים המיותרים ששוכבים בבתיכם. כל הפרטים אודות שוק ה'קח-תן' המיוחד בקישור הבא: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1702&msgid=95237167
רוני סופרסטאר חוגגת יום הולדת 21
אתם מוזמנים לברך עם החברים בפורום: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=925&msgid=95194462

../images/Emo41.gifסדנה: "מה, את עדיין מניקה?"../images/Emo41.gif

אני פותחת סבב נוסף של מפגשים לאמהות לפעוטות יונקים - "קפה על חלב". אם את מניקה כבר כחצי שנה ויותר , נתקלת בוודאי בשאלה "מה, את עדיין מניקה?" לא פעם ולא פעמיים. במיוחד עבורך נפתחת עכשיו קבוצה לאמהות המניקות פעוטות. הקבוצה תיפגש אחת לשבוע, בימי שני אחר הצהריים, לשיחות ומענה לשאלות בנושאים הבאים: הנקה – עד איזה גיל? מהן ההמלצות העדכניות של ארגוני הבריאות השונים, עד איזה גיל מניקים בתרבויות אחרות, ומה אומרים המחקרים בנושא. טוב לנו ככה: איך להתמודד עם הסביבה ולגייס תמיכה של בני משפחה, אנשי מקצוע וחברים. קדימה אוכל? מה בתפריט, פעוטות בררנים, עלייה איטית במשקל. לישון לילה רצוף – מציאות או חלום? התמודדות עם הלילות וגמילת לילה. עד העונג הבא: פוריות, הריון והנקה, הנקת צמד. לא רק מניקה: על צרכים של אמהות, גבולות ומגבלות. גמילה שיש בה גמול: מתי ואיך, תוך כבוד לצרכיהם של האם והתינוק. במסגרת הקבוצה יש אפשרות לרכוש מבחר של ספרות מומלצת בנושאי הנקה, תקשורת עם הילדים ושינה. המפגשים ייערכו בהנחיית עדי יותם, מדריכת הנקה, דולה ועיתונאית בנושאי הריון, לידה והורות. המפגש הראשון בסדרה יתקיים ב-19 במרס, 17:30 אחר הצהריים, במרכז מ.מ.ש שבשכונת רמת החייל בת"א. עדיפות לנרשמות לסדרה כולה, אך ניתן להגיע גם למפגשים בודדים לפי הנושאים הרלוונטיים לכן. תינוקות ופעוטות מוזמנים! פרטים נוספים והרשמה - במסרים או בטלפון 054-4954361.

../images/Emo41.gifקבוצות גם במודיעין ובשרון../images/Emo41.gif

אני מעדכנת שבעקבות כמה וכמה פניות, נבדקת אפשרות לפתיחת קבוצות נוספות, במודיעין ובשרון. מוזמנות לפנות אליי לפרטים נוספים. וגם - בטעות העתקתי את ההודעה הקודמת לפורומים בלי כל האייקונים הנחמדים, אז מעתיקה שוב
שלום מאורחת
בקצרה: אני פותחת לסדנאות לאמהות המניקות פעוטות (חצי שנה-שנה ויותר
) - בת"א, ואולי גם במודיעין ובשרון. ובאותה הזדמנות רוצה לספר שעומד להיפתח גם קורס הכנה ללידה, בהנחייתי. ובאריכות: "מה, את עדיין מניקה
"
אם את מניקה כבר כשנה או יותר
, נתקלת בוודאי בשאלה הזו לא פעם ולא פעמיים. במיוחד עבורך נפתחת עכשיו קבוצה לאמהות המניקות פעוטות. הקבוצה תיפגש אחת לשבוע, בשעות אחר הצהריים, להרצאות ומענה לשאלות בנושאים הבאים: הנקה – עד איזה גיל?
מהן ההמלצות העדכניות של ארגוני הבריאות השונים
, עד איזה גיל מניקים בתרבויות אחרות
ומה אומרים המחקרים
בנושא. טוב לנו ככה:
איך להתמודד עם הסביבה ולגייס תמיכה של בני משפחה,
אנשי מקצוע
וחברים.|
קדימה אוכל?
פעוטות בררנים,
עלייה איטית במשקל.
לישון לילה רצוף
– מציאות או חלום?
התמודדות עם הלילות וגמילת לילה.
עד העונג הבא:
פוריות, מיניות,
הריון והנקה,
הנקת צמד
גמילה שיש בה גמול:
מתי
ואיך, תוך כבוד לצרכיהם של האם
והתינוק.
המפגשים ייערכו בהנחיית עדי יותם, מדריכת הנקה, דולה ועיתונאית בנושאי הריון, לידה והורות. המפגש הראשון בסדרה יתקיים ב-19.3.07, 17:30 בבוקר, במרכז מ.מ.ש שבשכונת רמת החייל בת"א. נפתחה ההרשמה גם לקבוצות במודיעין ובאזור השרון. עלות – 220 לסדנה כולה. פרטים נוספים והרשמה – במסרים.

saky

New member
מה עם הצפון?

לא מגיע גם אלינו ? לחיפה ולקריות? אני ישמח אם תפתח סדנא כזו גם בסביבתינו

צריך בשביל זה לא מעט נרשמות...

אני מגיעה מהמרכז, אז בשביל נסיעה ארוכה יהיה צורך בלפחות 15 נרשמות. אם מישהי רוצה לנסות לארגן ולפרסם (לתלות מודעות בטיפת חלב/גנים/מרכזי הורות או ליצור קשר עם מרכז הורות שיהיה מוכן לדאוג לפרסום ולרישום), אין לי בעיה להגיע גם לצפת

T noki

New member
גם אני הייתי שמחה למפגש בצפון../images/Emo13.gif

אולי יש עוד צפוניות שמעונינות?

tookmy

New member
גמני אשמח למפגש בצפון

לא יודעת אם קבוע, אבל לחד פעמי בטוח אגיע.

../images/Emo65.gifירדן שלי בן 3 היום../images/Emo70.gif ../images/Emo65.gif

לאהוב המדהים שלי מלאו היום 3 שנים
הוא עוד יונק במרץ לצד אחיו הקטנטן (לא מוותר על ציצי לפחות בוקר צהריים וערב) ואני רק מאושרת שנפל בחלקי כזה אוצר ילד מתוק שלי, מאחלת לך את כל הטוב שבעולם
ופנינת הנקה על הדרך: אתמול במיטה מתכונן לינוק לפני שנ"צ, הוא: "איפה אבא?" אני: "בעבודה" הוא: "למה?" אני: "נכון שאמרנו שהוא עובד בכדי שיביא הביתה כסף? וככה נוכל לקנות דברים כמו אוכל, ובגדים..." הוא: "וציצי..."

למעלה