שלום- שאלה מהותית

שלום- שאלה מהותית

אפשר להניק את הפיצקית שלי אם היא מגהקת? אני מפסיקה אותה ומחכה שזה יעבור והיא מאבדת סבלנות...

../images/Emo41.gif הופכת לשרשור קצת עוף (?)

מאז מוצ"ש היא לא ינקה. ולא. אני לא ממש מתכננת גמילה. אבל באמצע השבוע אנחנו בד"כ על הנקה ביום, מקסימום 2. ואתמול היה יום לחוץוכשהגעתי הביתה היא כמעט נרדמה. רק החזקתי אותה בידיים והיא הלכה לישון. ופעם ראשונה, אחרי שנה וחצי, עבר לו יום בלי אף יניקה.

העדשים

New member
שנה וחצי? בטוחה?../images/Emo12.gif

ככה זה התחיל אצלנו, on & off במשך שלושה חודשים כשכל פעם חשבתי ש'זהו' והיא חזרה לינוק.

mimor2

New member
מוסיפה ../images/Emo32.gif משלי... חזרתי אליכן!!!

לא יודעת מי עקבה אחרי הסיפור שלי אז אספר בקצרה: ליאור בת 9 חודשים, הנקה מלאה + מוצקים. חזרתי ללמוד והחלטתי להפסיק להניק. הגמילה היתה קלה מידי מבחינתה וקשה מידי מבחינתי... אחרי שבועיים ללא הנקה היא התחילה להשתעל ולהיות מנוזלת והמצפון שלי התחיל לשגע אותי אז החלטתי לחזור להניק. אבל....... אין חלב! דיברתי עם ד"ר ליבוביץ' (המקסימה) שאמרה לי לקחת מוטיליום, לשאוב מסביב לשעון ולנסות להניק כמה שיותר. השאיבה הראשונה הניבה 10CC בקושי
וכך נתתי לה לינוק (והיא נורא התעצבנה שלא יוצא כלום) והשלמתי לה עם השאיבות ועם סימילאק. לאט לאט ארוחת הבוקר היתה מהנקה ושאוב בלבד, ללא סימילאק, תנובת השאיבות עלתה מיום ליום, ועכשיו: בוקר וערב הנקה ללא השלמות, בצהריים - שאיבה של 130CC. איזה כיף זה לחזור להנקה!!! אני כ"כ מאושרת! היא לא משתעלת, לא מנוזלת
נרדמת לי בערב תוך כדי ההנקה והשלווה שעל הפנים שלה שווה את כל המאמץ שהשקעתי בשבוע האחרון!!!
זהו... רק רציתי לעדכן שחזרתי!!!

וואו! איזה סיפור!../images/Emo106.gif

אני מוסיפה אותו לטאגליינס, כי לא פעם נכנסות לכאן אמהות ששואלות אם אפשר לחזור להיניק אחרי תקופה בלי הנקה.

mimor2

New member
תודה לכולכן! ../images/Emo140.gif

הרבה עידוד קיבלתי כאן כשהחלטתי לנסות לחזור להניק, והרבה בזכות הפורום היה לי את הכוח הנפשי לעשות זאת. איזה פורום נהדר! תודה! תודה! תודה!

למעלה