שאיבות ומשאבות

sivanimo

New member
הבהרה קטנה ... ../images/Emo163.gif

איך בעצם מוציאים את האוויר ויוצרים ואקום? הרי כדי להלביש את השקית על הבקבוק היא צריכה להיות "פעורה" ומתמלאת אוויר- לא?

michal@gal

Active member
מנהל
אחרי שמלבישים את השקית

וסוגרים את הבקבוק, עושים קווץ' לשקית מלמטה, ואז האויר יוצא דרך החור בפיטמה. אני מוציאה את כל האויר המיותר מהשקית, עד שמתחיל כבר להשפריץ חלב דרך הפיטמה, ורק אז מתחילה להאכיל.

זקוקה להמלצה על משאבה

מכיוון שאני לא מניקה אלא שואבת אני זקוקה למשאבה רצינית וחזקה למספר שאיבות ביום. עד עתה השתמשתי בלקטינה של מדלה אך חשבתי לרכוש משאבה משלי. מכיוון שהלקטינה יקרה מאד (אלפי שקלים לפי מה שהבנתי) אין סיכוי שארכוש אותה. האם יש משאבה יותר זולה שיכולה להוות תחליף ללקטינה, גם מבחינת חוזק וגם דו צדדית או שכדאי להמשיך לשכור את הלקטינה?

ציפיק2

New member
ספקטרא 2

המליצו לי פה על ספקטרא 2 עלה לי באיזור ה 600 את צריכה לקנות עוד חלק לדו צדדי אני רק שואבת אני מאוד מאוד מרוצה ממנו החיסרון היחיד בעיני היא שזה רק מתחבר לחשמל בארהב יש כאלה שמשתמשות ב pump in stylr לשאיבה בלעדית יש לו בטריה וגם אמור להתחבר למצת אך עולה 1288 שח בערך

ציפיק2

New member
ספקטרא 2

אני קניתי במרכז ממש ברמת החייל. אם את באיזור, הם נותנים להתנסות במשאבה לפני הקניה עשיתי פשוט חיפוש באינטרנט בגוגל על קניית משאבות חלב יש גם בביבי רותם נראה לי וגם בגמח לחמיש בחלק מהמקומות אפשר להזמין טלפונית משלוח בדואר

שאיבה של 80 CC בחצי שעה זה סביר?

התינוק שלי בן השבועיים כל הזמן רעב גם אחרי ההנקות. כדי לדעת אם יש חלב ניסיתי לשאוב היום פעם ראשונה, והתוצאה היתה 80 CC בחצי שעה. מה זה אומר? גם את זה הוא אכל במהירות ורצה עוד. מה עושים?

עירית ע

New member
משאבת מיני אלקטריק

אז ככה, יש לי משאבת מיני אלקטריק של מדלה כבר 5 חודשים, אני שואבת כבר 3 חודשים . חזרתי לעבודה לפני חודש וחצי ואני שואבת פעמיים ביום, לפני העבודה בבוקר ובמהלך העבודה פעם אחת. עד עכשיו הלך מצויין ולא הייתי צריכה להשתמש בסטוק הקפוא (מה גם שהפיצי מסרב לאכול מהחלב הקפוא, כך שאין לי ברירה אלה לתת חלב טרי). בכל אופן לאחרונה התחילו לרדת לי הכמויות. איך זה קורה? ומדוע? ומה ניתן לעשות כדי להגדיל? כדי להוסיף שאיבה?. כמו כן נראה לי שהמשאבה תופסת פחות טוב את השד, זה כאילו שהואקום פחות טוב. נתתי אותה לבדיקה ואמרו לי שהכל תקין אך אני עדיין מרגישה בהבדל, עד עכשיו לא השתמשתי במקסימום כוח ועכשיו גם במקסימום אין מספיק ואקום. מה אתן מציאות לעשות , לקנות חדשה? לקנות סוג אחר של משאבה? תודה מראש על התגובות

עירית ע

New member
מקפיצה לעצמי, ../images/Emo208.gif

משום מה זה לא עבר לרא הדף ולכן מקפיצה אשמח לתשובה

למעלה