המלצות על רופאים תומכי הנקה

rnati

New member
../images/Emo45.gif מצטרפת להמלצה

היא עושה לי את מעקב ההריון (גם בקודם וגם עכשיו) ובתחילת ההריון כשבדקה אותי ראתה אותי עם חזית הנקה והעירה משהו חיובי (כבר לא זוכרת מה)

אם פי 3

New member
אולי במקרה

היא אותה אורית מורן שכתבה את "מה שגור הגורילה צריך"? יודעת שזה סיכוי קטן, אבל אם כן - זה אחד הספרים הנפלאים ביותר שקראתי.

גם לי עלה מייד השאלה הזו. ואגב,

הםפר השני שלה, "ספר הקומיקס של סבתא שלי", גם הוא מקסים ביותר.

אם פי 3

New member
דווקא פחות אהבתי.

אולי כי כי ציפיות זה רק לכריות, וכגודל הציפיה כך גודל האכזבה - ציפיתי למשהו שלא יכול להיות, ולכן התאכזבתי. אולי צריכה לקרוא אותו שוב עכשיו (וכמובן שיש לי אותו).

סינטה1

New member
דר' אולשה עודד, ירושלים

לא נבהל מאמא לבת שנה ותשעה חודשים שעדיין יונקת. רופא נהדר.

polinomialy

New member
גם אני ממליצה עליו.

בכלל, הוא כירורג מדהים ואדם מדהים עוד יותר.

She Dolphin

New member
ד"ר גרייף, מכבי, מקבל באסותא

(צריך לקבוע תור די הרבה זמן מראש).

Rplus1

New member
../images/Emo45.gif מצטרפת להמלצה

(ודי הרבה זמן מראש זה כמה חודשים טובים!)

ד"ר לוטן, מכבי, מקבל באסותא

וכשהתקשרתי בחודש יוני לקבוע תור, קיבלתי תור לחודש נובמבר (!) רק כי מישהי ביטלה. התורים הרגילים הם לינואר
ולעומת זאת, במקרה דחוף הוא קיבל אותי מהיום למחר.

כירורג רגיל- ד"ר גדעון סורוקה

בי"ח בני ציון. גם מקסים, גם יומיים אחרי ניתוח שד זרק אותי למים ושלח אותי לשאוב.

May first

New member
ד"ר רויזמן

רופא ציצי בחיפה (לא בטוחה שכירורג). אבל נחשב ידען גדול בתחום המשמושים. עובד במרפאת השדב"לין" (חיפה) ויש גם קליניקה פרטית איפשהוא. נעים ואדיב מאוד (לפחות לנסיוני). כששמע על ההנקה בת השנתיים שלנו, אמר "עשית מצויין בשביל שניכם". לא שהצטרכתי אותו בשביל לדעת את זה, אבל תמיד נעים לשמוע
בתחילת הדרך, נתקלתי גם באדיבות, מקצועיות ועידוד מצד ד"ר לב קולטון במרכז לבריאות האשה של "כללית" בעפולה. אבל אז הנקתי חודשיים, לא יודעת איך הוא בארוך טווח.

leelaa

New member
ד"ר שאול רון - גסטרואונטולוג

מקבל במכבי (ואולי עוד קופות) בחורב. חוץ מזה שהוא תומך הנקה (ראו את העדכון האחרון שלי) הוא ממש מקסים וסובלני.

טיפטיפ28

New member
../images/Emo18.gif הסתייגות מרון שאול

אני לא יודעת בת כמה בתך, אנחנו היינו אצלו בגיל 7 חודשים והוא לא אמר מילה על ההנקה, אבל לדעתי הוא פחות מתלהב מהנקה בגילאים "מתקדמים" (שנה ואילך). חברה שלי היתה אצלו עם בתה בגיל שנה וקצת בגלל משקל נמוך-מתחת לאחוזונים (יחסית לעצמה עלתה בסדר גמור ושמרה על אותה מגמה). לדבריה, ד"ר שאול היה אנטיפת וגער בה שהיא גורמת נזק וצריכה להפסיק את ההנקה *מיד* כדי שהילדה תתחיל לעלות במשקל... (מיותר לציין שהיא הפסיקה להיניק, אמנם לא ישירות בגללו, אבל חודשיים שלושה אח"כ והילדה ממשיכה לשמור על האחוזון המיניאטורי שלה בדבקות..)

leelaa

New member
אנטיפט ../images/Emo35.gif הוא כ"כ מרגיע ולבבי....

בת 5 חודשים, הגענו בעקבות בעיית דם בקקי. אפילו אמר להמשיך עם הנקה במקביל להתחלת מוצקים עד לגמילה.... כ"כ יסודי ונחמד....

למעלה