המלצות על רופאים תומכי הנקה

א אוהל

New member
וואלה? אלי היה מאוד אדיב

ענה על כל מיליון השאלות שלי, ניסה להרגיע אותי כשנלחצתי מממצאים שמצא ואפילו היה עדין בבדיקה הגופנית. ולגבי הנקה, למרות שחשב שאין תועלת בהנקה אחרי גיל שנה ניהל איתי על זה דיון ענייני ולא אמר שהוא חושב שאני צריכה להפסיק, קטל את עמדותי או אמר שטויות כאלה שהיו גורמות לי לפקפק במקצועיותו באופן כללי (כל רופא שאומר שטויות על הנקה בסמכותיות אני מיד מפקפקת בכל כושרו המקצועי כרופא כי אם הוא אומר שטויות על הנקה כאילו זה ידע מקצועי מוכח - איך אדע שהוא לא אומר שטויות גם בתחומים אחרים שאני פחות מבינה בהם?).

She Dolphin

New member
ד"ר עמוס בר, מכבי תל אביב ../images/Emo45.gif

מקבל במרפאה שנמצאת במרכז אזורי חן.

עירית ע

New member
מצטרפת להמלצה על ד"ר בר עמוס

הוא הרופא נשים שלי ובתחילת ההנקה התקשרתי אליו הרבה. בהתחלה פחדתי שאין לי מספיק חלב והוא הסביר שאין כזה דבר ולהמשיך להניק כדי שיגבר החלב. בנוסף היתה לי דלקת בשד והוא המליץ להמשיך להניק מהשד הזה להקלה. בנוסף היתה לי תקופה שהפיצי לא רצה לינוק משד ימין וד"ר בר המליץ להתחיל כל הנקה בשד הזה עד שיגבר החלב ואכן המצב השתפר כעבור יומיים. מאוד בעד הנקה,ומלווה בכל בעיה. ממליצה בחום.

lulyK

New member
דר' יעל ארבל דירוא

לא מקבלת דרך קופות החולים, אבל לדעתי שווה לשלם לה פעם בשנה כדי לקבל חוויה שונה לגמרי. מקבלת במרכז לבריאות האשה ברמת אביב (צמוד לקניון).

PikiMiki

New member
גם אני ממליצה עליה בחום

ואני משלמת לה יותר מפעם השנה כדי לקבל חוויה שונה לגמרי. מאוד תומכת הנקה ומאוד בעניין טבעי אבל עם גבולות. יקרה אבל שווה. כל פרוטה. וקצת יותר.

הילהל

New member
ד"ר דן לוין - רחובות

נהנה לחשב עבורי בכמה אחוזים ההנקה של יונתן הקטינה לי את הסיכון לסרטן השד.

agur

New member
ד"ר רונית עשת, הכללית מרפאת רש

לא יודעת עד כמה תומכת הנקה, אבל כשהייתי אצלה בביקורת לאחר לידה, היא העירה תוך כדי שיחה "מי שלא מניקה לא יודעת מה היא מפסידה!!"

nishnash

New member
דר' עשת מקסימה!

הייתי אצלה למעקב הריון לזמן קצר והיא היתה מאוד מקצועית ועניינית.

T noki

New member
ולזכותה יאמר שהצליחה להוציא את נגה

מהבטן וחסכה לי ואקום
(לחצה לי על הבטן מאד חזק ועזרה לי להוציא אותה ב-3 לחיצות).

אם פי 3

New member
לחצה לך על הבטן ../images/Emo5.gif ?

לא בטוח מה יותר גרוע, זה או וואקום (זה נורא מסוכן).

T noki

New member
תאמיני לי שואקום יותר גרוע

ואת זה אני אומרת למרות שהלחיצה כאבה. ראיתי בהרבה לידות לחיצות על הבטן, לחיצות מבוקרות כמובן, לא ישבה לי על הבטן וקפצה...

דר אניטה סילבר כפ"ס

אתמול הייתי אצלה בסקירת מע' מאוחרת והיא אמרה שההתכווצויות ברחם בזמן הנקה זה טבעי לחלוטין וממש לא מסוכנות ושלא לדאוג בכלל ממש הרגיעה אותנו

limich

New member
דר' אורית מורן

מקבלת רק פרטי, מנהלת חדרי הלידה בתה"ש מ ד ה י מ ה, עדינה ותומכת ותמיד מחייכת מקבלת בר"ג

למעלה