הופ הורים

מאמינקה

New member
אפשר להחליף סוג

הקטנצ'יק ירק את הפריפל לכל הרוחות אך שתה את הפרו-נס די בנחת. יש גם של הדס. אולי כדאי לבדוק טעמים. תרצה - תאכל, לא תרצה - תרסס
.

מאמינקה

New member
המירשם הוא רק בשביל הנחה מהקופה

עד כמה שאני יודעת כל סוגי הברזל לתינוקות נמכרים גם ללא מירשם.

מיטל 261

New member
האם זה שיניים?

מאתמול עילי לא רגוע, בוכה הרבה גם בידיים, מחכך את החניכיים אחת בשניה ואתמול נראה לי שהוא נשך אותי כי הוא סגר את פיו חזק על הפיטמה. והוא גם התעורר בשני הלילות האלו, ובד"כ הוא ישן רצוף. האם זה זה?

michal@gal

Active member
מנהל
יכול להיות שזה זה

נשמע כמו הסימנים הנכונים, אבל לא תוכלי לדעת בוודאות עד שתצא השן.

סימנים נוספים

ריר, המון ריר ורצון לנשוך כל דבר שבא לסביבה אודם באזור החניכיים חום ו- דלקת אוזנים. הרופאים בד"כ טוענים שאין קשר אבל זה הראש והכל קרוב. הנסיכה שלי אחרי חום ודלקת אוזנים הוציאה שיניים... ועכשיו היא נסיכה פיראטית

שאלה - איך מנקים נעלי עור הפוך?

יש לכן מושג??? הנעליים של ירדן התלכלכו ואין לי מושג איך מנקים בלי להרוס... חמותי המליצה חלב (פרה
)

michal@gal

Active member
מנהל
כמעט שלא נעזרת

היא גרה רחוק ממני. בכל לידה היא באה לעזור לי בימים הראשונים אחרי הלידה, וזהו, חוזרים לשיגרה.

לא נעזרת כלל.

אמא שלי ואני גרות בשתי יבשות נפרדות, מרחק 8 שעות טיסה. אנחנו נפגשות מס' פעמים בשנה ומשוחחות בטלפון כמה פעמים בשבוע. האמת - טוב לי עם זה. אני אוהבת את אמא שלי אהבת נצח והקשר איתה חשוב לי ביותר, אבל לא חושבת שהייתי מסוגלת לגור מטר ממנה ולהסתמך על העזרה שלה. אני בנאדם מבוגר שיכול לטפל בעצמו ובילדיו, יש לי לשמחתי בעל ששותף לטיפול בבית ולגידול הילדים, יש גן ובייביסיטר כשצריך, ויש לנו חיי חברה מעולים. מלבד זאת, גם לאמא שלי יש חיים מלאים למדי ואני לא חושבת שהיא צריכה היתה לעמוד לדום בכל פעם שהייתי צריכה אותה לידי. גם היא בנאדם

ליcות

New member
כמעט ולא נעזרת ../images/Emo4.gif

אמא שלי גרה מאוד רחוק ואני רואה אותה לא לעיתים קרובות מידי לצערי.. למען האמת, אין לי עזרה מאף אחד. לומדים להסתדר לבד כנראה (ומתים מעייפות רב הזמן
)

yoyo10

New member
עזרה פיזית לא כל כך

אמא שלי גרה בעיר אחרת ועובדת משרה מלאה שאנחנו באים לשם היא אורזת לנו ים של אוכל וקונה הרבה בגדים לעדי בכל זאת הוא נכד יחיד אבל בטיפול השוטף אין לי עזרה

kittydcat

New member
בהתחלה עזרה מאוד

אמא שלי מאוד רצתה לעזור להתחלה ונורא נעלבה שלא קראתי לה לבוא יום יום מיד לאחר הלידה, כי בעלי היה איתי שבועיים בבית. אבל מיד כשהוא חזר לעבוד היא באה כמה ימים בשבוע ועזרה לי מאוד: סייעה בכל עבודות הבית ואירחה לי לחברה. אבל זה התיש אותה, וכמה שבועות אחר כך היא הפסיקה לבוא. אני די מתחננת פעם בכמה זמן שתבוא - למשל כשהחלפתי ארונות מקיץ לחורף... היא מעדיפה שאבוא אליה כי אין לה רכב והנסיעה קשה לה. מי היה מאמין שאני, שברחתי מהמשפחה ומאמא שלי כל חיי, אזדקק לה כל כך עכשיו. לאחרונה החלטתי לחפש מטפלת לקראת החזרה לעבודה בעוד חודשיים, ולבקש ממנה לבוא פעם-פעמיים בשבוע כשאני עדיין בחופשה. זה יתן לנו זמן להסתגל אחת לשניה, לקטנטן להכיר אותה - ולי קצת זמן לעשות כמה דברים שתכננתי.

העדשים

New member
ציטוט מהאיש שלי:

"אני אעשה כל מה שתבקשי רק אל תביאי את אמא שלך" בפועל אמא שלי היתה 2-3 ימים אחרי כל לידה. העזרה היתה בעיקר מוראלית בלילה כשהאיש שלי ישן שנת ישרים אבל את רוב העזרה קיבלתי מהאיש שלי. בהמשך לא קיבלתי שום עזרה, אף פעם, כמעט 14 שנים. זה לא שאין רצון טוב רק משום מה אף פעם אין לו מימוש
את הצד השני לא זכיתי להכיר - אמו נפטרה לפני שהכרנו.

י ע ל י ם

New member
אמא שלי גרה בניו יורק

עוד לא ראתה את הילדים...לא נעזרת בה בכלל. אבל אם הייתי אומרת שאני נעזרת בה כל יום היית מרגישה יותר טוב? הגרלת אמא נהדרת. תשתמשי בה ותפרגני את זה לעצמך...

MayaShuShu

New member
רגשית היא גרה רחוק

אבל כן כמה טלפונים ביום. שלי גם בטיול עכשיו

עששית

New member
די הרבה

אחרי הלידה היא באה כל יום במשך שבוע-שבועיים, אח"כ כשהבנזוג חזר לעבודה כל יוםפ למשך שבוע, אח"כ פעמיים בשבוע. כיום פעם פעמיים, עוזרת בכביסות, קניות, בישולים, ובלהסתובב עם הקטנה אוהבת אותה

כתומה30

New member
בחופשת לידה היא מאוד עזרה לי

זה התחיל בשהות סביב השעון אחרי הקיסרי (ביות מלא) והמשיך בעוד כשבועיים בבית, שבעלי לא יכל להיות והיא היתה כמעט כל יום איתי למשך כמה שעות. מאוד מאוד עזר, מה גם שהיו בעיות בהנקה והיה זיהום בניתוח, ובנוסף לכל הצרות הייתי עם 3 סוגי אנטיביוטיקה בחודש הראשון ומאוד חלשה. בעלי היה אז בתקופה נוראית בעבודה וחזר אחרי 18:00 כל יום. היא עזרה לי לטפל בקטנה, עזרה לי להתמודד עם ההנקה (היתה איתי בהרצאה של יועצת לפני הלידה), בישלה לי וטיפלה בבית. בשאר חופשת הלידה היא היתה קופצת לכמה שעות פעם או פעמיים בשבוע, וטלפוים כל יום, לפחות פעם אחת אם לא יותר. זה עזר לי מאוד כי הייתי נורא לבד בחופשת לידה - בדיוק גרנו במקום חדש שלא היכרנו בו אנשים, ובגלל קשיים עם ההנקה היה לי קשה להסתובב בחוץ. גם היה חורף. אני מאחלת לך שיעבור לך הזמן מהר, תנסי באמת לצאת מהבית כמה שיותר, יש ימים יפים עכשיו.

למעלה