כל המצטרפות לכאן

יש לך גשומ כמה

ניקך החדש הולם אותך? בעיקר אם את גרה בצפון, אם לאי אילו ילדים נטולי שמות, בלונדינית, רווקה שחובבת ספורט ימי (בלי משוטים) ומחזאות. >קוחי מודח למצוא לעצמי ניק חדש. מזה פה, אני כבר לא אין!<

ברצינות?

(כי הנה, הולכת לה רכיבת אחה"צ של מ'..סופסוף נכפית עליו השפיות - שנת צהריים במקום רכיבת אופניים. ואני שואלת, היש טבעי מזה בצהרי יום שישי גשומים?)

כך גם הכדורגל בשכונה של אבאגזר

כלומר - לא תיקטע שנת הצהריים שלי, גם אם ארדם מאוחר מדי. יש!

מאמינקה

New member
גם את זוכרת ענתיקות בע"פ? ../images/Emo79.gif

הכוונה הייתה לחור בחלון, ז'תומרת לרוח ברוורס...

מירי 4

New member
אמרה תבשיל קדרה

שמימיה לא שנתה ניק, ואם היתה, ודאי שהיתה מודיעה לכולם בצורה מסודרת.

Lali d

New member
תתחדשי ../images/Emo140.gif

ו-
לאאוטינג. באסה. >תתחדשי (?) גם על הקומונה, אנסה להיכנס כשיהיה לי קצת זמן לעניינים רציניים יותר
<

דלית 3

New member
../images/Emo24.gifברוכות הבאות ל../images/Emo82.gifנו החם

זהו בית חם, אוהב ושמח אליו מתקבל בברכה כל אורח לא משנה פליט או לא זה המקום בשבילו לדון בענייני הנקה ולספר מדי פעם איזו הברקה לפעמים גם עזרה בענינים אחרים באופן כללי ושאלות של הורים אך תמיד יש זכות קדימה לשאלות על הנקה - אלא מה? ומכיון שבכל עמוד רק 15 הודעות משרשרים נושאים - שלא יהיו הפתעות אפשר להדגיש מילים יבשות בעזרת אמוטיקונים של תחושות לשלוח חיבוקים למכביר (אפילו אם אתה לא מכיר) חלקנו כאן כבר שנים מספר מהעיר, הקיבוץ, המושב או הסְפר חבורה מגובשת אך מאוד פתוחה מצטרפים חדשים מקבלים בשמחה אפשר להיות 'סמויים' בהתחלה ואח"כ להיעזר או לענות על שאלה הכל תמיד בנימוס וכבוד הדדי למען יחסי חברות ושלום עתידי מקווה שלא הופחדתן יותר מדי הישארו עימנו - זה כדאי
וסתם לרקע כללי, החרוזים כאן מככבים מדי פעם במשחק הגמדים - תוכלו לקרוא ולהבין את רוח הפורום בקישור בטאגליינס

למעלה