כל המצטרפות לכאן

בעקבות אאוטינג לא סימפטי במקום אחר

מעכשיו אני מהשב"כ : גרה אי שם בצפון, אם למספר לא מוגדר של ילדים בגילאים שונים, שאינם נושאים שמות
מסתבר שהפרדס של
מאד קטן ומשפחתי, ואם לא רוצים שדברים יגיעו לאוזניים לא רצויות - עדיף לא להזכיר אותם

פלגיה

New member
למה לא נושאים שמות?

את אמא של המופלטה, הסופגניה והגומבוץ את מכירה? תמצאי לך גם איזו משפחת כינויים מתאימה ותשתמשי בה. ואאוטינג
באמת לא כיף.

פלגיה

New member
אני חשבתי לתת לילדים שלי שמות

של ששת סדרי משנה. אבל אז נבהלתי, כי מי יהיה "נזיקין"

פלגיה

New member
יש מסכת "מכות"

האיש שלי התחיל ללמוד עם הבן, ובכל פעם הוא שואל אותו "נו, אתה רוצה מכות?"

ענתש

New member
מכירה את האגדה האורבנית

על זו שקראה לשלישיה שלה איב, סאן ולורן ?

הילהל

New member
זו אולי אגדה

אבל במו עיני חזיתי ב TV בגברת שקראה לבנותיה לימור ולבנת, במפגש מרגש עם אושיית החינוך על שמה נקראו. ברררר.

פלגיה

New member
לא, אבל אני מכירה את המשפחה של בעלי

שבגלל שנולדה בת ראשונה והם חיכו לבן כדי לקרוא על שם הסבא, התחילו לעשות ראשי תיבות של השם שלו
לא אוהת סטים של שמות. זה נותן לי הרגשת "בית חרושת".

ענתש

New member
לנו יצא לא בכוונה...

נגה היתה צריכה להיות נעמי. שמענו את השם "נגה" לפני הסקירה ונדלקנו. ליאור זה שם שהולך איתי המון שנים (לפני שידעתי שנגה היא בת קראתי לה בבטן כל הזמן ליאור... חשבתי שהיא בן). כך שיצאו לנו שמות של אור. עכשיו בילד הבא (לכשיהיה) הסתבכנו

פלגיה

New member
אבל שמות מאותה "משפחה"

זה לא כמו "סט" של שמות (ראשי תיבות, סדר א'ב', כל השמות עם אותה אות וכו')

כרמית מ.

New member
נכון

מה שמפריע, זה שמות שאי אפשר להגיד אחד בלי להגיד את כולם. שמות שיש להם קשר אסוציאטיבי רחב כלשהו לא מפריעים (הסבים שלי קראו לכל ילדיהם, 5 במספר, בשמות מהתנ"ך. זה לא מפריע לאף אחד (בלי קשר לעובדה שהן הסבים והן הילדים חילוניים לחלוטין)). שמות "THEME" מפריעים עוד יותר, כשמדובר על תאומים.

פלגיה

New member
על זה אמא שלי ממש הקפידה

עם התאומות - שלא יהיה "צילי וגילי" ולא שום צמד שהוא. השמות שהיא רצתה התחילו במקרה אחד בא' ואחד בת', אז היא קראה לראשונה בשם שהתחיל בת', ולשניה בשם שהתחיל בא', כדי שלא יהיה "מא' ועד ת'"

למעלה