כל המצטרפות לכאן

tookmy

New member
כנ"ל

יש לי תקופות של טבעונות אבל הן לא מחזיקות מעמד יותר מדי. וגם כשכן- אז מחוץ לבית זה כמעט בלתי אפשרי. מזלי שאני לא אוהבת מאכלי חלב ומאז שמניקה אז אני מתרצת שהבת שלי רגישה אליהם (וזה נכון) אבל כשזה מגיע לאיזו עוגת שוקולד אז אני כבר שוכחת את העקרונות שלי ואפילו את הבת שלי לפעמים

מאמינקה

New member
פה יש מקסימום מצב-../images/Emo121.gif

לא זוכרת טרול ראוי לשמו. ברוכות הבאות

אהבת M

New member
כדאי לכן להשאר. מחלקים חלבֵם בסוף

(ואני, הטרולית האחרונה בלה לה לנד הולכת לישון
, אז להתראות ביום א' ושבת שלום)

ברוכות הבאות ../images/Emo140.gif

הפורום הזה הוא בית למיניקות וליונקים (בני יומם וגם קשישים מופלגים) וברוכות המצטרפות. לא ברורה לי הציפיה בעניין אבטחה. הפורום הוא אינטרנטי. מי שלא רוצה להיחשף, משתמשת בניק (כמו הרוב), אבל הכניסה פתוחה לכל אדם וחובב ציצי באשר הוא, ותמיד כדאי לזכור את זה.

רוני ע

New member
סטרמד

אנחנו מגיעו מהפורום של סטרמד ואנחנו מלא בנות והפורום שלנו ממש חי אז בין כל החיים ישנו גם "טרול" שממש מציק לנו ומתחזה בשמות הבנות וכותב כל מיני הודעות בשמן וממש ממש מכפיש כל אחת מול השניה.

מי100

New member
סוס של נייר

שלא תבינו לא נכון, אין לנו בעיה עם חובבי ציצי, וכאלה לא חסרים בפורום ממנו אנחנו באות, אלא ששם חוגג לו טרול מעצבן שמתחזה לנו, ושם כל אחד יכול להיכנס בשם שלך (זאת אומרת שהטרול יכול לכתוב בשמי ולהתנהג לא יפה כאילו זו באמת אני:O(

דווקא פה זה באמת קשה יותר

כי אין ניק שחוזר פעמיים (תפוז לא מאפשר את זה). הממשק הוא מעולה ונוח לשימוש, וגם מאוד אקספרסיבי עם כל האייקונים האלה
. אבל מאוד מעריכים פה שרשורים כראוי, כי זה מאפשר באמת להגיע יותר טוב לכל אחת, ולמי שלא לוונטי לה - גם מאפשר לדלג. חלק מהמשתתפות פה זהירות עם תמונות, חלק מקפידות פחות. כבר היו (הרבה) ויהיו (אני מקווה עוד הרבה) מפגשי פורום, ובקיצור - זו קהילה של ממש

מי100

New member
האמת די קשה לנו להתנתק מהבית שלנו

חלקנו מכירות עוד מפורום הריון ולידה, חלק התחילו יחד אפילו בפוריות... גם אצלינו היו מפגשים, אנחנו בקשר גם במייל וגם בטלפון... ונורא קשה לנו להבין את כל החוקים והסימנים שלכם... זה נראה לנו נורא נורא מסובך:O( בפורום שלנו אנחנו מדברות על הכל איך שבא לנו, אין מנהלי פורום שמתערבים, רק סנדרה אחת מקסימה שיש לה הרשאה למחיקת הודעות לא הולמות (בדרך כלל ניבולי פה של טרול הבית שלנו...). אבל ההתחזויות זו צרה גדולה

אז יש לי רעיון מעולה!../images/Emo62.gif

א. תתרגלו לאט לאט, זה שווה וממכר לאללה. ב. תסתכלו בשורה הכחולה למעלה - תראו שיש אופציית צאט. היא מאוד נוחה להפעלה ושם אפשר להתקשקש בלי כל החוקים האלה
וגם רואים מי נכנסה לחדר הצ'אט.

מי100

New member
הצצנו בהוראות ונבהלנו:O(

זה נראה נורא מסובך... ולא כל החברות אצלנו יהיו מוכנות ללמוד מערכת חדשה... אנחנו מקוות שנצליח להשתלט על זה :O)

דלית 3

New member
ההשקעה משתלמת - זה רק ענין של הרגל

רק חוק אחד כאן הוא ממש חשוב וזה השרשור לפי נושאים. בכל עמוד יש 15 שאלות (החדשות ביותר) והשאר נדחקות לדף השני > שלישי > וכך הלאה. נניח שתגיעו 5 בנות וכל אחת תכתוב הודעה חדשה, המשמעות היא ש-4 שאלות בענייני הנקה יידחקו לעמוד הבא הן יקבלו פחות התייחסות (למרות שאנחנו משתדלות לענות גם להן). אלו יכולות להיות שאלות של מניקות 'טריות' עם גודש/פצעים/... שזקוקות לעזרה דחופה בעניין שלשמו קיים הפורום. לכן ... אנחנו משתדלות לשרשר מה שאפשר. בד"כ יש נושאים קבועים שבהם יש מס' שאלות כל יום כמו שאיבות, הורמונים, מוצקים, יציאות וכד'. שרשור
נועד לכל השאר ויש גם לוח מודעות. השיטה הוכיחה את עצמה היטב וגם מי ששואלת יכולה למצוא פתרון בתשובות לשאלות אחרות באותו שרשור ונוצר רצף של מידע באותו נושא. כדי להבדיל את השאלות זו מזו בתוך השרשור נהוג לשים סמלים בכותרת של כל שאלה. אם פותחים שרשור חדש - בד"כ פותחים כותרת ריקה ואליה משרשרים את שאלה כדי שהתשובות לשאלה המקורית לא יתערבבו עם השאללות האחרות באותו נושא. מקווה שכעת אתן מבינות את חשיבות השרשור ולא תיבהלו יותר מדי. לפעמים לא יודעים לאן לשרשר אז פותחים שאלה חדשה והמנהלות משרשרות רק שזה המון המון עבודה ומשתדלים לחסוך להן. נשמח אם תשארו איתנו ותמשיכו את שרשור ההיכרות הזה. ואני אציג את עצמי - לפחות חלקית
שמי דלית, יש לי 3 בנות בנות 13 וחצי, רבע ל-10 ואוטוטו 4 שכבר מזמן (כמעט שנה וחצי) לא יונקת אבל כבר התמכרתי לפורום אז אני עדין כאן. פעם הייתי מציינת שמות ואפילו שמתי תמונות אבל מאז שהקטנה כבר לא משתנה כל יום הפסקתי. אפשר לראות אותן ב-live במפגשים הגדולים או הספונטניים.

מאמינקה

New member
אויש!

רק נכנסת וכבר קשה להיפרד... זה באמת הרבה פחות מסובך פה ממה שלפעמים ניראה ברגע הראשון. את מוזמנת להישאר
ובכל אשר תחליטי לשוטט ברחבי האינטרנט, תהני

כרמית מ.

New member
מה זה?

איך נזהה אותך עכשיו? טוב, נו - תתחדשי. ולחדשות - ברוכות הבאות, רק שימו לב, שאתן נכנסות לבית שכבר מאוכלס, ויש לו קודי התנהגות (לא רק הכתובים) משלו. יהיה נחמד, אם תתחילו בהדרגה, ולא "תשתלטו" על הפורום, למרות שאתן באות מגובשות.

למעלה