כל המצטרפות לכאן

ענתש

New member
אני גם שוקלת החלפת ניק ולו כדי

לנקות את... שימי לב: 7390 (בדקתי כרגע) המסרים שיש לי בתיבה. מעולם לא מחקתי מסר מהיום שנכנסתי לתפוז... עכשיו כבר מאוחר מדיי לעשות משהו בנושא

גמני גיליתי. אפילו שגמני ../images/Emo163.gif

וגמני חושבתי על שינוי ניק. אולי לגמני...

הרגזתותי ../images/Emo123.gif

בחיים, אבל בחיים, לא הייתי עולה על זה לבד. בחיים. ראי כאן. ככה השארת אותי בוכייה באפילה? תזכרי לך!

מאמינקה

New member
../images/Emo24.gif

די מאמי, די. רוצה פרס ניחומים? בגכים תיכף תביא לך. עוד כמה דמעות
והיא תימס

מאמינקה

New member
חוזרת בי

מקורות רועדי דבר סיפרו לי שכל השלכת שראינו לאחרונה התחילה מכך שאמא איריס ואביטלה הפכו לעלה נידף ברוח הנושבת ממך אמא'לה סוס מנייר איזה פחד

Rplus1

New member
עדיין מפרידים את הפרה מהעגל/ה

חלב אורגני פירושו שהפרות ניזונות מאוכל אורגני ולא מקבלות אנטיביוטיקה/הורמונים. ההפרדה עדיין מתרחשת (אחרת יקרה מה שהטבע תכנן -העגל יאכל את חלב אמו). אגב, ביצי חופש לא יקרות בהרבה מביצים רגילות.

מאמינקה

New member
אם אינני טועה

ואני מאד מקווה שאני טועה, גם בביצי חופש הורגים את האפרוחים הזכרים כדי לגדל נקבות מטילות.

Rplus1

New member
בשביל מה היית צריכה לעשות לי

את זה? מילא שאני אמות ברעב אבל אם אני אמות ברעב גם היונקת תמות ברעב...

Rplus1

New member
נו את יודעת למה פולניה לא אכלה

כבר שלושה שבועות? לא רצתה להיות עם פה מלא אם הבן יתקשר... לפעמים אני מצטערת על כך שהמצפון שלי מפותח מדי. הלוואי שיכולתי לאכול הכל בלי לחשוב מאיפה זה בא (R. מפנטזת על שניצל. אמיתי.)

בגלל זה הוספתי

אני אוכלת ביצים וחלב, ואוהבת, על אף המודעות. כמו מי שמודע לזוועות של תעשיית הבשר, ולעובדה שהשניצל שהוא אוכל חי פעם, ועדיין לא בוחר בדרך הצמחונות. אני בחרתי בצמחונות, אחרים לא. אחרים בחרו בטבעונות, אני לא. אגב, אפשר לחיות מצויין (ואפילו להניק
) עם תזונה טבעונית לחלוטין. שוב, זו לא הבחירה שלי, מטעמי נוחות בעיקר, אני מודה.

Rplus1

New member
זו בדיוק הבעיה שלי

הבחירה בנוחות היא לא הבחירה הנכונה מוסרית. אז אני לא אוכלת בשר, אבל כן נועלת נעלי עור, צורכת ביצי חופש וכו'. נוחות, אבל עם יסורי מצפון. <פולניה, כבר אמרנו?>

למעלה