הגותי...

• פותח הנושא re3
  • פורסם בתאריך
את כותבת ספר../images/Emo12.gif

עכשיו סיקרנת אותי
על מה?, על מי?, תשמעי זה רעיון לא רע כול-כך או לפחות הכי מקורי שקיבלתי עד עכשיו

אמאגאיה

New member
כל כך טוב לראות את המחשבות

שלך נכתבות ע"י משהו אחר... זה נותן לי מין בטחון שאני שפויה ואנושית. ביחוד הקטע על ההשתקפות של האמהות בהנקה - זה ככל כך נכון בעניי. תודה על השיתוף!

irisgh

New member
מה אתן אומרות על הפרסומת של מטרנה?

התחילה הפרסומת, וכל כך התלהבתי מריבוי תמונות ההנקה. ואז הסתבר ש.. אבל זה בהחלט יפה להראות הנקה, בצורה יפה ונעימה. חשבתי על זה. אין מה לעשות. אף פעם לא יקרה שכל האימהות יניקו. זה באמת דורש קצת יותר. בפרט בהתחלה. ובחזרה לעבודה. אז, מכיוון שיש פורמולות, חייב להיות שחלק גדול מההורים יבחרו בהן. ובכל זאת, ראיתי גם את הפרסומת של סימילאק, שלא מזכירה הנקה ולא כלום. וחשבתי לעצמי: כמה שאני יותר אוהבת מטרנה,

irisgh

New member
(התפלקה לי שליחה)

(הכוונה, כפרסומת. בנתיים אמיר עדיין לא התנסה), אז זו של סימילאק, שכלל לא מזכירה שיש דבר כזה הנקה, נראית שעובדת יותר. לא מתנצלת. מישהו בכלל מסוגל להסתכל על הפרסומות הללו מתוך נקודת מבט כזו, או שאת כולכן הן פשוט מעצבנות
?

ornaok

New member
היתה התייחסות לפרסומות האלה

באחד משרשורי האוף... לי אין מה להגיד, כי אני בכלל לא רואה טלויזיה, אבל הבנתי מהתגובות שהיו בשרשור ההוא שמטרנה משתמשים בהנקה כדי להגיד שהם הכי קרובים לחלב אם, וזה מטעה, כמובן...

מעיןבר

New member
רגע של ../images/Emo3.gif

אדוה כבר כמה שבועות כל הזמן עם הלשון בחוץ. להזכירכן - בשבוע הבא היא תהיה בת 7 חודשים
האם גם התינוקות שלכן עברו כזה שלב? הייתכן שזה קשור לשיניים המבוששות לבקוע?

kby

New member
הילדה שלי כבר שנה וכמעט תשעה חודשים

עם הלשון בחוץ. אבא שלה כבר יותר מ- 28 שנים אותו דבר... מבנה פה? תנועה עצבנית? לכי תדעי... האבא מאושר שהוכח שזה גנטי/מולד ולא מנהג מעצבן שהוא פיתח...

DesertRose1

New member
../images/Emo32.gif לכתוב קצת אקשן...../images/Emo70.gif../images/Emo13.gif ../images/Emo11.gif

אוהבים לכתוב?
אוהבים אקשן?
אתם מוזמנים לכתוב פעם בשבוע בכל שבוע מאמר/סיפור, מה שבראש שלכם שקשור לאקשן!
מדי יום יכתוב מישהו אחר, ולכל אחד יהיה יום קבוע משלו
מי שמעוניין יכול לפנות אלי במסר אישי
, ומי שלא, מוזמן ליצטרף לפורום!
פורסם בהתאם לאישורי הפרסום

למעלה