הגותי...

• פותח הנושא re3
  • פורסם בתאריך

ש ר ו ן2

New member
../images/Emo7.gif

מאד מאד מרגש והאמהות...היא באמת קשה והקושי , הולך וגדל ביחד עם הילדים אבל , יחד איתו, גם התגמולים.... וכמובן האהבה שהולכת ומתעצמת ומתגברת על הקושי

טלי12345

New member
../images/Emo32.gif../images/Emo36.gif ../images/Emo124.gifמישהי מכירה מורה

מורה למתמטיקה או תלמיד תואר שני??

ornaok

New member
ערפיליתוש../images/Emo24.gif

כרגיל, כתבת מקסים, וריגשת אותי מאוד.
ות לך ולאפונה המדהימה שלך!

../images/Emo32.gifמתבכיין../images/Emo7.gif

אני יודעת שאני לא כול-כך זכאית לכתוב את זה פה-כי לא ממש עדכנתי
, אבל איפה אני אבכה אם לא פה. מהיום שירדו מס' ההנקות עד עכשיו שנאלצנו להפסיק לגמרי - הוא כול-הזמן חולה
בפעם הראשונה הינו מאושפזים שלושה ימים ואז הוא חזר לינוק, אח"כ שוב פעם התחיל להשתעל ולהתקשות בנשימה (זה היה כשהייתי בביה"ח) אבא נשלח שוב למיון אבל הפעם שוחרר. אתמול עלה שוב החום
. במשך כל התקופה הוא מצונן ומשתעל. הוא בבית עם מטפלת אז מאיפה הוא חולה כל הזמן? בעלי אומר לי איך שנה שעברה הוא לא היה חולה? - אני-כי הוא ינק
הייתי אמורה להניק אותו עד הצבא
כן הכי טוב היה אם היית מניקה לפחות עד גיל שנתיים
(עכשיו אתה בעד אחרי שבהתחלה רצית לתת מטרנה-אוףףףףףףףףףףף). לי כמובן יש יסורי מצפון אדירים אתמול חלמתי שאני נכנסת איתו למיטה ומניקה אותו למרות הכל
;-

לאה_מ

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif חמודה

כמה טוב לקרוא הודעה כזו - אני לא מתכוונת, כמובן, שטוב לקרוא שהוא חולה כל הזמן... אבל בדרך כלל אנחנו קוראות כאן הודעות של אמהות מניקות שמתלוננות שההנקה לא מחסנת את הילדים שלהם, ולמרות שהן מניקות הילדים בכל זאת חולים - אז טוב לקבל חיזוק גם לדעה ההפוכה. מאחלת לכם רפואה שלמה והחלמה מהירה
ומה שלומך את? התאוששת כבר?

../images/Emo123.gif לא יפה

אבל האמת העלת חיוך על שפתי
אני בבית רוב הזמן. בדרך לסיים את הארי פוטר החמישי בן -900 עמודים אחרי שכבר גמרתי עוד כמה ספרים אחרים. השבועיים הראשונים היו קשים רוב הזמן הייתי עייפה. היום המצב הרבה יותר טוב- עדיין אסור לי להרים את האפרוח אבל הוא למד לבוא ולהמרח עלי כאשר אני יושבת ושולח לי נשיקות מתוקות באוויר
. אני משתדלת לשבת לידו, לשחק ,לספר סיפורים וכדומה כל עוד אני לא נתקעת בין הרגליים של המטפלת
. יש פה המון אנשיים שבאים כל יום לעזור איתו שזה נורא נחמד ועוזר אבל לפעמים אני כבר מתגעגת לשקט ולשגרת החיים של שלושתינו בלי שכולם מתערבים לנו בחיים. זהו בעיקרון מתגעגעת לאוקציטוסין ויום אחרי הניתוח התחלתי לנדנד לבעלי על תינוק נוסף - הוא כמובן היה בהלם-שזה מה שמעניין אותי
נו כנראה אני באמת מכורה....................

../images/Emo24.gif ודאי שכאן זה המקום לעדכן!

פעם מניקה תמיד מניקה, נכון? יש מצבים שאינם בשליטתנו. את יודעת וכולנו יודעות שהפסקת ההנקה נכפתה על שניכם, ועד כמה שזה קשה לא להרגיש יסורי מצפון, זו באמת לא אשמתך. גם תום היה מאוד מצונן והשתעל הרבה בתקופה האחרונה, כך שהנקה לא תמיד מהווה פתרון מושלם למניעת מחלות. שמחתי לשמוע שהכל עבר בשלום! ושולחת לך חיזוקים להשלמת ההחלמה בצורה טובה ומהירה
.

maya100

New member
ראשית, כאן זה בדיוק המקום! ../images/Emo24.gif

את לא צריכה להרגיש רע לגבי זה. נשמע שבאמת קשה לכם צרור המחלות האלו יחד...אוףףףף זו תקופה קשה לכולם. אני מקווה שכולכם תחלימו במהרה ועיזבי את ייסורי המצפון, לא היתה לך ברירה אלא לעשות את מה שעשית. אין טעם להסתכל אחורה, למרות שזה מאוד אנושי ומובן. השאלה היא (וסליחה אם אני שוכחת וכבר ענית על זה פעם) האם יש אפשרות לחזור להניק עכשיו או בעוד מס' שבועות או שאת מקבלת תרופות שאזור להניק איתן? (או שמצבך הפיזי לא מאפשר?) בינתיים קבלי
וגם המון אנרגיה
חיובית!!

תודה

אני כמעט ולא מקבלת תרופות-אלא אם את מגדירה ברזל כתרופה - אבל הבעיה שהחזה שלי פרום-טוב תפור ו-10+ קילו על צלעות שנחתכו לא בדיוק מומלץ כרגע. עד השבוע היה לו אסור אפילו לשבת עלי. ואחרי 6 שבועות ללא הנקה -קשה לי להאמין שצליח להניק הוא גם ממש לא מחפש את זה -אז אצטרך להכריח אותו. חוץ מזה הציצים שלי ממש התכווצו יותר קטנים ממה שהיו לפני הלידה(לא ידעתי שזה אפשרי
)- לדאבון ליבו של בעלי כמובן- אז כנראה חלב כבר אין שם
.

maya100

New member
אוקיי, הבנתי. ובכל זאת נתת המון

עד כה ואת לא צריכה להצטער. הבריאות שלך חשובה לא פחות ובקרוב תחזרי להיות אמא משתוללת, משחקת, מחבקת, מרימה ומפנקת. גם אם זה בלי הנקה.

Shellylove

New member
מקסימה שלי ../images/Emo24.gif

איזה באסה! אני מבינה את התסכול שלך שהוא חולה ושבכלל, הדברים לא קרו כמו שתכננת (מרגיז שהדברים מאבדים שליטה לפעמים, לא?) ועוד יותר, שאת מרגישה שהתוצאה היא המחלות. את בטח יכולה לבכות על כתפינו (היא רחבה עד מאד), אבל כמו שאת יודעת, סה"כ אין לך הרבה מה לעשות. ניסית טיפול אלטרנטיבי לחיזוק בשבילו? עוד כמה שבועות ותחזרו לחייכם, אפשר לעזור לך בינתיים? לשלוח לך ספרי קריאה?

טיפול אלנרנטיבי לחיזוק../images/Emo12.gif

כמו מה למשל?-אני מוכנה לנסות הכל- פרטי,נמקי והסבירי בבקשה
לגבי עזרה, בראשית תודה
, אבל כמו שכתבתי ללאה יש כאן מלא אנשים - בשקט אני אגיד שהם לא ישמעו -יותר מידי- אולי עזרה נפשית
כי הם די מוצאים אותי מדעתי כבר, כי לכל אחד יש מה להעיר, להגיד בנושאי: הבית, הילד, מה הוא אוכל מה אני אוכלת וכו' העיניין הוא שבניגוד לאחרי הלידה אני לא יכולה לסלק אותם כי אני לא יכולה להסתדר לבד
וגם ספרים וקלטות קיבלתי מלא
אולי יש עוד רעיונות איך להעביר את הזמן?

Shellylove

New member
תפני לנדיה או להילהל

נדמה לי שיש להן נסיון בעניין. לגבי העזרה ה"מעיקה"- מבינה לליבך! יש מצב להעיר בעדינות? אם לא, תתעלמי באצילות ותתרכזי בהחלמה. רעיונות להעביר את הזמן? חוץ מפורומים?
טלויזיה, סידור תמונות/אוספים, ריקמה/סריגה אם את בעניין ואולי יש לך זמן לכתוב בשבילי את הספר שאני רוצה לכתוב ולא מספיקה?

למעלה