הנקה עם פטמות שקועות

הנקה עם פטמות שקועות

היי לכולן
יש לי פטמות שקועות...ולצערי חווה קשיים בהנקה.
הבת שלי בת חודש וקצת כיום...במצב הנוכחי אני שואבת לה חלב שלי ובמקביל מקבלת תמ"ל ,כך שהיא חוותה בקבוקים עוד מיום היוולדה... בגלל שאני משלבת תמ"ל לא יוצאות לי כמויות גדולות של חלב. ( ביום בערך מגיעה ל80-100 מ"ל).
אני לא רוצה לוותר על הרצון להניק וחשבתי לנסות פיטמות סיליקון.ניסיתי פעם אחת אבל הפטמה לא נצמדת לשד וכל הזמן זזה. איך אפשר לגרום לה לא לזוז?
יש לכן טיפים להתגבר על ה"לוגיסטיקה"?
אני מרגישה שזה מאוד מסורבל כשהיא מתעוררת וכבר חסרת סבלנות לאכול..ואני צריכה למצוא את עצמי להדביק את הפיטמה:(
כבר מיואשת. אם לא תהיה ברירה,אמשיך לשאוב ולשלב תמל כי זה עדיף מכלום.

אשמח לעצות,
תודה רבה רבה

michal@gal

Active member
מנהל
אפשר להניק עם פטמות שקועות

ברוב המקרים פטמות סיליקון עוזרות להתגבר על הבעיה, אבל צריך לדעת להתאים את המידה הנכונה.
&nbsp
אני מאד ממליצה לך לפנות לייעוץ אישי אצל יועצת הנקה . היא תוכל לעזור לך בבעיות ההתחברות, לעזור לקבוע את המידה הדרושה של פטמות סיליקון במידת הצורך ותוכל לתת הנחיות להגברת הכמויות.
&nbsp
כדי להגביר כמויות בשאיבה מומלץ לשאוב כל 3 שעות, רצוי עם משאבה דו צדדית. מומלץ להמשיך לשאוב עוד כמה דקות אחרי שהחלב מפסיק לזרום כדי להגביר את הכמויות שהגוף מייצר.
עם זאת, תגבילי את זמן השאיבה ל 10-15 דקות, אחרת השאיבה מעמיסה את ההתנהלות היומיומית שגם ככה לא קלה עם תינוקת בבית.

פטמות שקועות

קודם כל מזל טוב.
גם לי כמוך היו פטמות שקועות. ההתחלה היתה לא קלה, גם הנקה והתווסף לזה הפטמות השקועות.
הנקתי בהתחלה עם פטמת סיליקון וכשהפטמה יצאה הורדתי את פטמת הסיליקון לזמן מה וכך בתי ינקה ללא הפטמה.
לגבי הלוגיסטיקה- לי היו שתי פטמות סיליקון (ליד המיטה ובסלון.איפה שהנקתי) והנחתי אותן על צלוחית כך שתמיד היו לי בהשג יד ונגישות.
אחרי כשלושה חודשים הצלחתי להפסיק לגמרי את ההנקה עם פטמת הסיליקון.
וכמו שאיילה אמרה, כדי להתייעץ עם יועצת הנקה. והכי חשוב, אל תחמירי עם עצמך.
בהצלחה רבה.

למעלה