לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2552825,528 עוקבים אודות עסקים

פורום הנקה

איך מיניקים? נדמה שזו שאלה מיותרת. זה תהליך טבעי של הגוף. כמו שהדם זורם, כמו שנושמים, כמו שאוכלים, לא? זהו תהליך טבעי של שני גופים. אבל אנחנו לא יודעות איך. אנחנו לא ראינו נשים מיניקות לאורך כל חיינו. אנחנו לא הקשבנו לדיבורים של אימהותנו על קשיי ההנקה, ועל יופיה. בגרנו, ילדנו, אך אין לנו הידע. לכן אנחנו צריכות להתאמץ למצוא נשים מיניקות וליצור קבוצות תמיכה מלאכותיות. לכן הקמנו את הפורום. ענבל ו zimes

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הנקה

איך מיניקים? נדמה שזו שאלה מיותרת. זה תהליך טבעי של הגוף. כמו שהדם זורם, כמו שנושמים, כמו שאוכלים, לא? זהו תהליך טבעי של שני גופים. אבל אנחנו לא יודעות איך. אנחנו לא ראינו נשים מיניקות לאורך כל חיינו. אנחנו לא הקשבנו לדיבורים של אימהותנו על קשיי ההנקה, ועל יופיה. בגרנו, ילדנו, אך אין לנו הידע. לכן אנחנו צריכות להתאמץ למצוא נשים מיניקות וליצור קבוצות תמיכה מלאכותיות. לכן הקמנו את הפורום. ענבל ו zimes
x
הודעה מהנהלת הפורום

העצות בפורום זה אינן תחליף לייעוץ מקצועי ואין ליישמן ללא התייעצות עם איש מקצוע.
אין לפרסם בקשות להשתתפות במחקרים או למילוי שאלונים .
חדשה? ותיקה? את מוזמנת לסיור מודרך בפורום. כדאי גם לקרוא את  מאמר הנחיות כתיבה בפורום 
הרבה תשובות תמצאי ב  מאמרים   וב-  שאלות הנפוצות
המשך >>

לצפיה ב-'ירידה בכמות בשאיבה '
ירידה בכמות בשאיבה
<< ההודעה הנוכחית
02/04/2019 | 10:17
3
42
היי התינוק שלי בן 4.5 חודשים. משלבים תמ"ל וחלב אם מהיום הראשון בגלל שנולד פג והיה לו הרבה משקל להעלות. 

לפני חודשיים וחצי בערך עברנו ל5 6 הנקות ביום ביחד עם בקבוקים של תמל כשעה אחרי בערך.  בהתחלה עם 3 שאיבות ביום ו1 בלילה . 

בערך כחודש כבר שנשארנו רק עם הנקות ותמ"ל וקמה כל לילה לשאוב לו בין 3 ל5 במקום הנקת לילה.  יש לי את המדלה פריסטייל אבל שואבת חד צדדי כי יותר נוח לי.
לוקחת בנוסף כבר כמה חודשים מוריגנה , עכשיו מחברה אחרת אבל עדין מוריגנה 2 בבוקר 2 בערב. 

הכמות בלילה גם ככה לא גדולה היתה - 60 משני הצדדים . בימים האחרונים ירד בחצי. =/ .... השעות עדין בין 3 ל5 כבר הרבה זמן זה לא השתנה.
האם זה אומר שהחלב גם בהנקות מתמעט ?  (אין לי דרך לדעת כי הוא מקבל גם בקבוקי תמ"ל). 
מה יכולה להיות הסיבה ? האם זה אולי בעיה במשאבה ?  אני מרתיחה  עדין כל יום את החלקים שלה אז לא יודעת איך לשפר אם זה אצלה. 

תודה מראש 

הנקה >>
לצפיה ב-'הכמות בשאיבה היא לא אינדיקציה לכמות בהנקה ישירה'
הכמות בשאיבה היא לא אינדיקציה לכמות בהנקה ישירה
02/04/2019 | 14:14
2
35
בטח כשמדובר בהנקת לילה.
אם התינוק לא מתחיל לבקש כמויות גדולות יותר בבקבוקי התמ"ל, זו האינדיקציה שלך שבהנקה ישירה לא היה שינוי בכמויות.

אם ירדת לכמות של 30 מ"ל סה"כ בשאיבה, הייתי מוותרת על שאיבת הלילה לטובת שינה טובה יותר או לטובת הנקת לילה.
הנקה >>
לצפיה ב-'תודה '
תודה
02/04/2019 | 23:34
1
19
ובכל זאת , אשמח לדעת , אם ידוע לך מה יכולות להיות הסיבות ואם אפשר לשפר איכשהו ? 

הנקה >>
לצפיה ב-'אני מצרפת לך קישור למאמר'
אני מצרפת לך קישור למאמר
03/04/2019 | 10:00
26
עם טיפים לשיפור כמויות בשאיבה.

אני מקווה שאחת ההמלצות כאן תעזור.

בדרך כלל אין סיבות מיוחדות לירידת הכמויות בשאיבה. הגוף שלנו "מתוכנת" להנקה ישירה, וקשה לשמר כמויות בשאיבה לאורך זמן. הגוף לא מייצר פרולקטין באותה רמה כששואבים.
הנקה >>

הודעות אחרונות

17:50 | 21.10.19 דיברגנט
21:37 | 15.10.19 נוסעת27
22:48 | 11.10.19 שובידובית87
12:13 | 06.10.19 michal@gal
20:53 | 31.08.19 בובה זהבה2
11:47 | 01.08.19 גראן מרנייה
12:16 | 29.07.19 michal@gal
09:30 | 16.04.19 דניאלה בן מלך
10:51 | 09.04.19 דניאלה בן מלך
10:17 | 02.04.19 talush2005
11:16 | 10.03.19 בובה זהבה2
17:43 | 24.02.19 Nessa12
12:10 | 17.02.19 דניאלה בן מלך

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ