לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2400524,005 עוקבים אודות עסקים

פורום הנקה

איך מיניקים? נדמה שזו שאלה מיותרת. זה תהליך טבעי של הגוף. כמו שהדם זורם, כמו שנושמים, כמו שאוכלים, לא? זהו תהליך טבעי של שני גופים. אבל אנחנו לא יודעות איך. אנחנו לא ראינו נשים מיניקות לאורך כל חיינו. אנחנו לא הקשבנו לדיבורים של אימהותנו על קשיי ההנקה, ועל יופיה. בגרנו, ילדנו, אך אין לנו הידע. לכן אנחנו צריכות להתאמץ למצוא נשים מיניקות וליצור קבוצות תמיכה מלאכותיות. לכן הקמנו את הפורום. ענבל ו zimes

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הנקה

איך מיניקים? נדמה שזו שאלה מיותרת. זה תהליך טבעי של הגוף. כמו שהדם זורם, כמו שנושמים, כמו שאוכלים, לא? זהו תהליך טבעי של שני גופים. אבל אנחנו לא יודעות איך. אנחנו לא ראינו נשים מיניקות לאורך כל חיינו. אנחנו לא הקשבנו לדיבורים של אימהותנו על קשיי ההנקה, ועל יופיה. בגרנו, ילדנו, אך אין לנו הידע. לכן אנחנו צריכות להתאמץ למצוא נשים מיניקות וליצור קבוצות תמיכה מלאכותיות. לכן הקמנו את הפורום. ענבל ו zimes
x
הודעה מהנהלת הפורום

העצות בפורום זה אינן תחליף לייעוץ מקצועי ואין ליישמן ללא התייעצות עם איש מקצוע.
אין לפרסם בקשות להשתתפות במחקרים או למילוי שאלונים .
חדשה? ותיקה? את מוזמנת לסיור מודרך בפורום. כדאי גם לקרוא את  מאמר הנחיות כתיבה בפורום 
הרבה תשובות תמצאי ב  מאמרים   וב-  שאלות הנפוצות
המשך >>

לצפיה ב-'הנקה ושאיבה'
הנקה ושאיבה
<< ההודעה הנוכחית
28/09/2017 | 19:30
1
82
היי,
אני אמא לתינוקת מתוקה בת שבועיים שמסרבת לינוק מהרגע שנולדה, בתחושה שלי היא חסרת סבלנות ורוצה את האוכל שלה כאן ועכשיו, בכל פעם שאני מנסה להניק אותה אני מרגישה שאני מנהלת מלחמה עם הילדה שלי. נעזרתי ביועצות הנקה בבי"ח ובאופן פרטי ולאף אחת לא היה פתרון בשבילי. מהרגע הראשון היו לי כאבים נוראיים בפטמות, ניסיתי פטמות סיליקון, משחת לנסינו, קומפרסים קרים וחמים, תנוחות הנקה שונות ושום דבר לא עזר אז עברתי לשאיבות ולבקבוק (אני משתמשת בבקבוק של חברת מדלה שמותאם לחלב שאוב, האמת שעם בקבוק רגיל היא פשוט הייתה אוכלת מהר מדי ואז סובלת מגזים).
מהלידה ועד היום היה לי המון חלב ובכל שאיבה היה לי 100 מ"ל מכל צד, היום שמתי לב שהכמות ירדה ואני מנסה להבין למה, אני שואבת כל 3-4 שעות 20 דקות לכל צד. 
בנוסף, ביומיים האחרונים התחלתי לקבל אנטיביוטיקה, זה משפיע על כמות החלב? מה אני יכולה לעשות כדי להגביר את כמות החלב? 
ועוד דבר, כמה היא אמורה לאכול בבקבוק? היום למשל היא לא הייתה רגועה ודרשה לאכול כל שעה וחצי פחות או יותר.
הנקה >>
לצפיה ב-'לא קל להניק בשאיבה'
לא קל להניק בשאיבה
02/10/2017 | 16:41
35
בהרבה מקרים הכמויות יורדות עם הזמן.
האנטיביוטיקה מחלישה אותך ובגלל זה הכמויות יורדות. כשתסיימי את הטיפול התרופתי ותחלימי, הכמויות יעלו שוב.
כדי להעלות את כמויות החלב חשוב להמשיך לשאוב באופן מסודר, וגם לשאוב עוד 2-3 דקות "על ריק" בסיום כל שאיבה, כדי להגביר את הדרישה.
אפשר גם לקחת כדורי חילבה שעוזרים להגביר כמויות חלב.

ימים שבהם היונקת מבקשת לאכול יותר צפוף מכרגיל הם ימים של קפיצות גדילה. בדרך כלל מדובר ב 2-3 ימים שבהם היא תבקש לאכול יותר, ואחר כך תחזור למרווחים הקודמים.

הכמות שהיא מקבלת בבקבוק תלויה במשקל שלה וניתנת לחישוב מקורב ע"י הכפלת המשקל שלה בק"ג ב-150 מ"ל לכל ק"ג וחלוקה במספר הארוחות ביום.
הכמות עולה עד שמגיעים לכמות של 120-150 מ"ל למנה ומעבר לזה לא מגדילים יותר את הכמות, גם כשמשקל היונקת ממשיך לעלות.

אם יוצא לך, תמשיכי לנסות להניק ישירות פעם ביום-יומים בתקווה שהיונקת תפתיע אותך ותוכלי להניק ישירות ללא שאיבות ובקבוקים וללא כאבים.
הנקה >>

הודעות אחרונות

07:17 | 24.10.17 מאמאמיה22
18:49 | 17.10.17 kuka24
07:40 | 13.10.17 טליהטליה2
01:34 | 08.10.17 רתם11
06:55 | 03.10.17 טליהטליה2
19:30 | 28.09.17 mikmik291
16:02 | 28.09.17 michal@gal
19:08 | 24.09.17 אמא מתחילה2
07:28 | 20.09.17 עוגיה 123
12:46 | 19.09.17 pregPetel

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ