באיזה בקבוק תומך הנקה אתן משתמשות? אני ממש בבעיה

באיזה בקבוק תומך הנקה אתן משתמשות? אני ממש בבעיה

הי בנות!כיף להיות כאן שוב אחרי כמה שנים... הנקתי את הבן הבכור שלי כמעט שנה ואני לפני לידה שנייה.

בבן הבכור ניסיתי כמה בקבוקים תומכי הנקה (כששאבתי ויצאתי מהבית ואח"כ שימשו אותו בגן וכשסירב להמשיך לינוק סביב גיל שנה) והתקבעתי בסוף על "נוק" שהרגשתי שהיה מצויין, קניתי את הפטמות הקטנות (S מידה 0 או משהו כזה).
הפעם אני (שוב) רוצה להיות מוכנה ולהביא איתי בקבוק מחוטא ללידה כדי שיהיה לי בקבוק מתאים עם פטמה הכי קטנה אם אצטרך לתת מעט תמ"ל או שאוב, אבל אין להשיג את הבקבוקים של נוק! כששאלתי את הרוקח בסופרפארם הוא אמר שיש בעיה עם ההסכם ייבוא או משהו כזה והוא אמור להתחדש בקרוב אבל שאין מידע מתי... מוצצים של נוק יש בשפע בכל הרשתות וברשת אני רואה שבחו"ל מוכרים גם בקבוקים כרגיל (ברוב האתרים).

אז אם לא נוק, איזה בקבוק אהבתן?
אני ממש ממש לא אוהבת את "מאם" שתמיד ממליצים עליו, הרגיש לי שהפטמה הכי קטנה מוציאה מלא חלב גם בלי שהתינוק שואב וגם שנאתי את כל החלקים המתפרקים האלו.

michal@gal

Active member
מנהל
אני אוהבת את מאם

היה לי יותר נוח לנקות עם החלקים המתפרקים. זה אחרי שלמדתי איך לסגור את הבקבוק בלי שיטפטף מלמטה

&nbsp
השתמשתי גם בבקבוקים של אוונט.
המומלצים לשילוב עם הנקה הם אוונט קלאסיק ולא אוונט נטורל.
גם אותם צריך ללמוד לסגור בלי שיטפטפו
, אבל לפחות הם לא מטפטפים גם מלמטה.

תודה! אין סיכוי שאחזור למאמ...

הם ממש מטפטפים לפה של התינוק.
&nbsp
מה ההבדל באמת בין האוונט נטורל לאוונט הרגיל? ומה לגבי טומי טיפי?

michal@gal

Active member
מנהל
פטמות בקבוק מומלצות

צורת הפטמה של הנטורל והקלאסיק היא שונה.
כדי שפטמה תהייה מתאימה לשילוב עם הנקה היא צריכה לעודד את היונק לפתוח פה גדול, כך שמה שמחפשים הוא פטמה קשיחה שמתרחבת בהדרגה.
הצורה של הקלאסי מתאימה להגדרה הזו.
הפטמה של הנטורל לא מתרחבת בהדרגה ולכן התינוק יתפוס רק את הקצה הבולט של הפטמה. אחיזה כזו בהנקה גורמת לפציעה.
&nbsp
הטומי טיפי בעייתים בשני הקריטריונים. הפיטמה לא מתרחבת בהדרגה וגם הפיטמה לא מספיק קשיחה וקורסת בפה של היונק.
אם משתמשים בפיטמה של טומי טיפי צריך להקפיד שהיונק פותח פה גדול, כך שהשפתיים שלו כמעט נוגעות בטבעת הפטמה.
&nbsp
אפשר לנסות לשלב פטמה של מאמ עם בקבוק של אוונט. זה פותר את בעיית החלקים של הבקבוק.
&nbsp
כדי שהחלב לא יזרום מהר מדי לפה של היונק, צריך להקפיד לתת נכון את הבקבוק.
הבקבוק צריך להיות כמעט אופקי, כשרק קצה הפיטמה מלא בחלב.

תודה על ההסבר המפורט!

נשמע שבאמת האוונט הרגיל הכי מתאים לסיטואציה.
ננסה אותו בתור התחלה, תודה רבה!

giraffelle

New member
קלמה

הם יקרים מדי בשביל גיבוי בלבד, אבל אם את בכל מקרה מתכוונת לשאוב ולתת בקבוקים כשתחזרי לעבודה, אפשר להשקיע באחד כזה כבר עכשיו.

תודה! יש לי פקק אחד כזה מהמשאבה...

הבן שלי לא הצליח לינוק ממנו בכלל.. נראה איך הבייבית תגיב

הייבי

New member
לי יש טומי טיפי פטמה גיל 0

משלבת הנקה ותמ"ל בגלל מיעוט חלב. הגדול שלי אכל ככה 7 חודשים (עד שלי נמאס) והקטן כבר 4 חודשים והיד עוד נטויה.

למעלה