פצעים בפטמה בפעם ה 100 משתגעת

mcFLAME

New member
פצעים בפטמה בפעם ה 100 משתגעת

זה ילד שלישי שלי עם לשון קשורה.
בכל פעם הרופאים מתווכחים איתי ועד שחותכים את הלשון, אני סובלת מפצעים שלא נירפאים.
כרגע בן 5 חודשים- שוב סובלת מחתך נוראייי בפטמה, כאבי תופת, גם שינוי תנוחה לא ממש עוזר.
יועצת הנקה המליצה לי בעבר למרוח בקטרובן. לא הבנתי אם צריך לשטוף את הפטמה לפני הנקה או לא? מצאתי פה תגובה מהעבר שבו דר מירה ליבוביץ טוענת שלא צריך לשטוף, האומנם?
חוץ מזה יש הצעות לגבי הסיפור עם הלשון הקשורה? אני רוצה עוד ילדים, אבל מתחרטת בכל פעם שחושבת על הסיוט שמעבירים אותי בבית החולים:הרופאים לא רוצים לחתוך ואני בנתיים עם פצעים קשים מאוד
[URL]http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/317/97344023/%D7%9E%D7%A9%D7%A4%D7%97%D7%94/%D7%94%D7%A0%D7%A7%D7%94[/URL]

michal@gal

Active member
מנהל
דר ליבוביץ' היא מומחית בענייני הנקה

אם היא אומרת שלא צריך לשטוף, אני הולכת לפי ההנחיות שלה.
&nbsp
לגבי הלשון הקשורה, את כבר מכירה את הבעיה אז בילד הבא תדלגי על השלב של ויכוחים עקרים עם הרופאים בבית החולים ותפני ישר למומחה ללשון קשורה.
&nbsp
לפעמים בלשון קשורה צריך לחתוך כמה פעמים עד שהבעייה נפתרת. יתכן שזה המצב עם היונק הנוכחי? כדאי לפנות שוב למומחה ללשון קשורה.
אם את באיזור המרכז, אולי כדאי לפנות ליעוץ אצל דר ליבוביץ.

mcFLAME

New member
כמה הבהרות

ראשית תודה על המענה
הבעיה עם הלשון הקשורה היא שאני נפצעת ממש מיד ויש לי 3 ימים עד שאני משתחררת מבית החולים ויכולה לגשת לכירורג ילדים, בזמן הזה אני סובלת מאווד, לא יודעת לשאוב קולוסטרום אז אני מניקה.
לא חשבתי על זה שאולי צריך לחתוך שוב, אבדוק א זה..
בכל מקרה, נראה לי שזה לא מהלשון, כי הוא יונק ונושך מעט בגלל השיניים, או שרואה משהו מעניין ומפנה את המבט להסתכל כשהפטמה בפה.
הפטמות שלי כלכך רגישות, שגם כשאני מנתקת מיד, אפילו המשיכה הקטנה הזאת פוצעת

michal@gal

Active member
מנהל
צריך לעבוד על אחיזה נכונה

כדי לוודא שלא יפצעו אותך.
תקפידי שיפתח פה גדול. אם הוא נושך, לנתק אותו להגיד לו לא לנשוך. אם נושך שוב, להפסיק את ההנקה.
אם תתמידי, הוא ילמד לא לנשוך.
&nbsp
תחזיקי אותו יותר קרוב אל השד, כמו ההחזקה של תינוק שרק נולד. זה עוזר למנוע את ההסתובבות שלו עם הפיטמה בתוך הפה וגם משפר את פתיחת הפה.
&nbsp
קולוסטרום שואבים בסחיטה ידנית לתוך כפיתֹ אבל גם לשאוב במשאבה כדי לייצר את הגירוי לשד יעזור.
ניסית להניק בהתחלה עם פטמת סיליקון? יש סיכוי שזה יעזור למנוע או להקטין את הפציעה בהתחלה.
&nbsp
&nbsp

למעלה