שאיבה במקום הנקה

שאיבה במקום הנקה

שלום, לאחר ייעוצי הנקה ועוד, בגיל שלושה וחצי חודשים, עד עתה שואבת בלבד ומביאה חלב שאוב.
שאלותי וחששותי:
א. האם במידה ואני מתמידה שבע שאיבות ביום, כפי שאני עושה ומגיעה ב"ה לכמויות טובות, הכמויות יכולות להשמר כך תאורטית גם עד גיל שנתיים? שזה גיל גמילה אצלנו בבית...
שמעתי ששאיבה אינה בסיס טוב לטווח הרחוק, והחלב לא מחזיק כך מעמד? מדוע, הרי בעצם אקט הדרישה פועל היטב?
ב. האם גם בשאיבות, החלב הופך עם הזמו להיות שומני ומשביע יותר כמו בהנקות?
ג. מה לגבי הנוגדנים שאמורים להיות בחלב, ומותאמים לתינוק עפי בלוטות הרוק שלו? אולי כדאי לתת לו למצוץ אותי סתם במהלך היום לצורך זה? (הוא לא מצליח להוציא חלב רק למצוץ שטחי..)
ד. האם יש איזו הנחיה או פעולה מסוימת שעלי לעשות כדי שהעסק ימשיך? כיוםאני מקפידה על שבע שאיבות, אך בלילה יש רצף של עד שבע שעות שהוא ישן וגם המשאבה... כפי שצינתי , כיום הכמויות מעולות, אך אני מלאת חששות.

תודה גדולה על המענה!

michal@gal

Active member
מנהל
מוסיפה

אפשר לשמר כמויות בשאיבה. לא כל אחת יעילה בשאיבות, אבל אם את הצלחת לשמור על כמויות עד עכשיו, יש סיכוי טוב שתצליחי גם בהמשך.
ברגע שתתחילי להוסיף מוצקים תצטרכי פחות חלב שאוב. את לא צריכה לשמור על אותן כמויות עד גיל שנתיים.
&nbsp
בהנקה בשאיבה, כמו בהנקה ישירה, החלב משתנה ונעשה שומני ככל שמניקים יותר.
&nbsp
המגע והקירבה אל התינוק יעזרו לגוף לייצר נוגדנים עבורו. התהליך קצת יותר איטי מאשר בהנקה ישירה, אבל מתרחש.
&nbsp
נראה שאת עושה כל מה שאפשר כדי להצליח. תמשיכי ככה.
&nbsp
&nbsp

תודה רבה רבה

על התשובה, ועוד יותר על הסיפור שצרפת.
מעודד מאד, ומיטיב לקרוא על תחושות דומות

למעלה