משאבות חלב

WeinR

New member
משאבות חלב

שלום לכולן,
אני מעוניינת לקנות משאבת חלב (יד שניה )
אני מכירה את הדגם של מדלה Pump in style וגם את ה Free style שהן מעולות וממש טובות אבל קצת יקרות.
ואני רואה שיש הרבה היצע של מדלה דגם swing maxi (אני מחפשת דו צדדית דוקא), ושהיא קצת יותר זולה.
אבל לא מכירה אותה ומחפשת מידע אם היא טובה או לא
אולי יש מישהי שיודעת ותוכל להבדיל בינה לבין ה Pump in style וה freeStyle
תודה ממש...

michal@gal

Active member
מנהל
בחירת המשאבה תלויה בצרכים שלך

אם את מתכוונת לשאוב יום יום, למשל אחרי החזרה לעבודה, כדאי להשקיע את ההפרש הקטן ולקנות את היקרה יותר שהיא גם טובה ויעילה יותר.
&nbsp
בכל מקרה, כשאת קונה משאבה משומשת, מומלץ לשלוח אותה למעבדות היבואן, חברת bepex, לצורך ניקוי של המנוע משאריות חלב אם.

WeinR

New member
תודה לך..

כן אני רוצה לשאוב על בסיס יומי אפילו פעמיים ביום.
הבעיה שאת הטובות יותר אני כמעט לא מוצאת יד שניה
את ה Swing אני רואה הרבה יותר - לכן רציתי לשאול עליה

Ladysmile

New member
לנסינו

הי.. לי ולחברותי יש ניסיון עם מדלה ועם החדשה של לנסינו, שהיא דו צדדית דרך אגב, והיא בהרבה יותר טובה מכל משאבה של מדלה שניסינו. ממש מרוצות. המחיר שלה לא גבוה בכלל באזור ה 700 שח למשאבה חדשה. ממליצה בחום!

WeinR

New member
לא שמעתי אפפעם..

את השם .
אבל אני אנסה לברר עליה
במה היא יותר טובה מהמדלות ?
המלדה למיטב ידיעתי היא חזקה מבחינת השקעה לטווח ארוך, ומחינת השאיבה של החלב - יש להם מקסימום של שאיבה של החלב, הן מוציאות טוב את הכל

מנסיון..

אני שואבת מסיבית.
ההבדל היחידי בין הפרי סטיל לסוינג מקסי- זה שהפרי סטיל נייד.
המנוע אותו דבר.
הפמפ אין סטיל- הכי חזקה ומהירה, אך כבר לא למכירה, וגם לא נתמכת מבחינת תיקונים וחלקי חילוף.

חלבM

New member
מסתבר

שהסמפוני יותר חזקה מ- Pump in stile
גם בכמות שיוצאת וגם בתחושת הוואקום, הסימפוני חזקה יותר.

michal@gal

Active member
מנהל
הסימפוני הוא משאבה ברמה של בית חולים

היא הרבה יותר חזקה אבל גם הרבה יותר יקרה, ברמה שלא קונים אותה אלא לוקחים בהשאלה.

giraffelle

New member
עד כמה שאני יודעת, הסווינג מקסי היא כמו שתי משאבות סווינג

ראיתי לא מעט המלצות בפורומים על המשאבה הזו.
היא לא חזקה כמו הPIS או הפריסטייל, אבל רוב הנשים לא זקוקות דווקא למשאבות האלו לצורך שאיבה בעבודה ויכולות להסתדר גם עם משהו קצת פחות חזק.
מה שכן, מכיוון שזה דגם חדש יחסית, אני לא יודעת אם הוא נחשב עמיד או לא. ה-PIS והפריסטייל יכולות לעשות קילומטראז' מכובד מאד בלי לאבד מהיעילות, אז אין בעיה לקנות יד שניה. אני לא יודעת אם זה נכון גם לגבי הסווינג מקסי.

בדקת מה את יכולה לקנות בקופת חולים? חלק מקופות החולים מציעות אמדה דו"צ, בערך ב-600 ש"ח. זה אולי אפילו יותר זול ממדלה יד שניה, וזו משאבה שגם עליה יש המון המלצות. טובה לפחות כמו הסווינג מקסי, לפי מה שנראה מההמלצות בפורומים.

WeinR

New member
תודה לכולכן...

על תהגובות והמידע
כרגע אני בחודש רביעי אז יש לי עוד זמן לחפש את ה free style במחיר שאולי יהיה טוב..
כי אני כן מחפשת משאבה עם דגש לשרידות של כמה שנים...

שבוע מקסים !

למעלה