הריון בהנקה

בננית8

New member
הריון או הנקה?

בת כמעט 36, ילדה ראשונה בת שנה. ארצה עוד שניים.
עדיין מניקה, בעיקר בלילה ולפני השנה. לא רוצה להעביר אותה לתמ"ל, או בכלל לבקבוק בגיל זה.
עוד לא חזר לי המחזור. צריך להתחיל לעבוד על האח/ות בקרוב......
מה הייתן עושות? גומלות? מחכות עוד כמה חודשים?

michal@gal

Active member
מנהל
הייתי מחכה עוד כמה חודשים

בינתיים הייתי מתחילה לעבוד על הרדמה ללא הנקה במטרה להתקדם משם לגמילת לילה של היונקת.
ברוב המקרים, גמילת לילה כבר תתניע את המערכת ההורמונלית והמחזור יגיע.
&nbsp
חשוב לזכור שבכל מקרה, גם גמילה מלאה וגם גמילת לילה, לוקח חודשיים-שלושה עד שהמחזור מגיע.

בננית8

New member
תודה ועוד שאלות

תודה. מה הכוונה הרדמה ללא הנקה? היא לא נרדמת בהנקה. מקלחת- הנקה- סיפור, שיר ושינה. להוריד את ההנקה של לפני השינה? חשבתי קודם להוריד את ההנקות של הלילה, בהנחה שהיא לא אמורה להיות רעבה בלילה בגיל כזה. עוד בעיה, שהיא בד"כ כמעט ולא אוכלת בארוחת ערב (בניגוד לארוחות אחרות במהלך היום, בהן היא אוכלת מצוין).

michal@gal

Active member
מנהל
אז משנה את התשובה שלי

כבר עכשיו היא נרדמת ללא הנקה, אז אפשר כבר להתחיל לעבוד על הלילות.
תצאי מנקודת הנחה שהיא לא רעבה בלילה וההתעוררויות הן בגלל הרגל.
&nbsp
היא נרדמת במיטה? את איתה בחדר או שיוצאת ממנו?
כמה פעמים היא מתעוררת בלילה?
מה קורה כשהיא מתעוררת?

בננית8

New member
עונה

היא נרדמת במיטה. אני או בעלי (אחד מאיתנו, תלוי ביום) מקריאים סיפור, שרים לה והיא נרגעת ונרדמת. בדרך כלל כששוכבת רגועה אנחנו יוצאים והיא נרדמת. היא מתעוררת בין פעם לשלוש פעמים בלילה, בדרך כלל נוטה יותר לשלוש. בתוך משך שינה של כ-12 שעות. חשוב לציין שהיא איתנו בחדר (אין חדר נוסף שאפשר להעביר אותה אליו). כשהיא מתעוררת היא נעמדת, בוכה. אם לא מוצאים אותה מהמיטה, בוכה בהיסטריה. ניסינו שבעלי ייקח אותה ויהיה איתה. במרבית המקרים היה בכי היסטרי, היא ממש ניסתה להגיע אלי ונרגעה רק כשלקחתי אותה והנקתי אותה (גם לא נרגעה אצלי בלי הנקה). היו פעם או פעמיים שבעלי לקח אותה לסלון והיא נרגעה בלי אוכל.

michal@gal

Active member
מנהל
בעיה

התיאור של בכי היסטרי בהתעוררות נשמע כמו סיוטי לילה ולזה אין פתרון פרט למה שאתם עושים.
לקחת לחדר אחר, מואר יותר, הוא בדרך כלל הפתרון להתעוררויות כאילו ואם היא באמת נרגעת כך, ללא הנקה, יתכן שזה הפתרון.
&nbsp
&nbsp

למעלה