חדשה בפורום

טוי טוי

New member
חדשה בפורום

שלום לכולן,

יש לי שלושה ילדים. את הגדולים לא הנקתי בכלל אבל את הקטנה, בת כמעט 3 חודשים - כן. בינתיים הולך בסדר גמור.
הבעיה העיקרית היא שמסרבת לבקבוק. ההורים שלי או בעלי מנסים לתת לה כשאני בסידורים מחוץ לבית והיא לא מוכנה. קראתי את המאמר בפורום ואנסה ליישם. יש עוד רעיונות חוץ ממה שכתוב שם?
אחזור לעבודה כשתהיה בת 6 חודשים וחצי. אני מקווה לרדת לחצי משרה. האם בגיל הזה תינוק יכול להחזיק 6 שעות בלי חלב?
ושאלה אחרונה -עדיין לא קיבלתי מחזור. יכול להיות שזה קשור להנקה?ואם כן, האם זה אומר שאני מוגנת מפני כניסה להריון?
תןדה!

הי, מזל טוב :)

בגיל הזה התינוק בד"כ פחות מתנגד לבקבוק, וגם אם כן אפשר לנסות להתעקש איתו.
הבת שלי לא הסכימה בקבוק עד גיל 4 חודשים, ויום יום המטפלת ניסתה לתת לה, היא היתה נותת לה במזרק / מטפטפת לה לפה, ואחרי שבועיים (!) היא הסכימה פתאום. היום היא בת חצי שנה ואוכלת בקבוק כמו תינוק שמוכן מימים ימימה... מחזקת אותך לא להתייאש!!!!
&nbsp
זה שעדיין לא קיבלת מחזור זה נורמלי ביותר, יש כאלו שלוקח להם גם שנה - ואפילו נדיר, אבל יש שלוקח להם גם שנתיים לקבל מחזור
&nbsp
אבל זה לא אומר שאת מוגנת מפני כניסה להריון, כי הביוץ יכול להתרחש פתאום בלי הודעה (מכירה חברה שנכנסה להריון בלי מחזור בכלל)
&nbsp
בהצלחה!!

michal@gal

Active member
מנהל
ברוכה הבאה

טוב שמנסים לתת בקבוק רק כשאת לא בסביבה.
אל תלחצו מחוסר ההצלחה בינתיים.
גם אם לא יצליחו להרגיל אותה לבקבוק עד שתכנס למסגרת, אפשר יהיה למצוא דרכים להאכיל אותה.
בגיל חצי שנה מתחילים מוצקים ויש בהחלט סיכוי שניתן יהיה להסתדר ללא חלב במשך 6 שעות.
&nbsp
כמו שכתבו לך, סביר שעדיין לא קיבלת מחזור עקב ההנקה, אבל היות והביוץ מגיע לפני המחזור לא הייתי מסתמכת על ההנקה כהגנה בלעדית בפני הריון.

למעלה