איך אני לא לומדת???

איך אני לא לומדת???

היוש,
המתוקונת שלי בת כמעט 5 חודשים, ילדה שלישית, אחרי ששתי אחיותיה לא לקחו בקבוק מעולם וינקו עד גיל שנה וחצי).
לא הרגלתי לבקבוק כי הייתי בטוחה שאשאר איתה בבית עד ספטמבר הבא, אבל בסוף בחודש הבא אני חוזרת למשרה חלקית. הגברת כמובן שלא לוקחת בקבוק. קראתי את המאמרים על סרבני בקבוקים וכו'...
אבל צריכה את החיזוק מכן. מאחר ואמא שלי שומרת עליה ודי חוששת מכל הסיפור הזה שהיא לא לוקחת בקבוק. אני צריכה טיפים יעזרו לנו לעבור את השלב הזה..
וגם אני בקושי מצליחה לשאוב משהו, התייאשתי מהחשמלית ואני סוחטת ידנית בערך 20 סיסי לבקבוק. הכול גם ככה נזרק, אז אני לא נלחמת לשאוב יותר.
טיפים לשאיבה אפקטיבית יותר יתקבלו בברכה

michal@gal

Active member
מנהל
את בסדר גמור

לא חייבים להרגיל לבקבוק מההתחלה אלא רק לפי צורך. גם אם מרגילים לבקבוק מההתחלה זה לא מבטיח שברגע האמת היונקת לא תסרב לבקבוק.
אם הקטנה לא רוצה בקבוק אפשר לתת את החלב בכפית. אם מסמיכים את החלב בקצת דייסת קורנפלור זה נעשה ממש פשוט.
תיכף אפשר כבר להתחיל לתת מוצקים, מה שמרחיב את אפשרויות ההאכלה.
&nbsp
באיזו חשמלית את משתמשת? אולי חשמלית אחרת תהיה עדיפה? אולי כדאי לנסות משאבה ידנית? הרבה שואבות מרוצות מהידנית של אוונט.
&nbsp
שיהיה בהצלחה לשלושתכן, ליונקת, לאמא ולסבתא.
&nbsp

השתמשתי בסווינג של מדלה

בבית יש לי אוונט ידנית מהבנות הקודמות (שגם כמעט ולא השתמשתי בה) אבל זרקתי שם איזשהו חלק, נראה לי את השסתום. אפשר להשיג אותו?
המשאבה שלי מאוד ישנה( בערך בת 9)
דייסה בכפית, זה מה שעשינו בילדה האמצעית שלי.. וזה בהתחלה גם היה לא פשוט כי לא ידעה מה לעשות עם הכפית, לקח זמן עד שלמדה...
עכשיו היא כן מוכנה לשחק קצת עם הבקבוק אבל לא יונקת ממנו, את חושבת שעם נמשיך כל יום לתת לה בקבוק, בסוף היא כן תסכים? גם את הברזל שאני נותנת לה עם כפית, היא די מוציאה...
בואי נגיד שאני לא ממש בונה על הטעימות איתה

michal@gal

Active member
מנהל
יש סיכוי טוב

שאם תמשיכו להציע בקבוק כל יום, בסוף היא תסכים לקחת.
תמשיכו להציע גם אוכל בכפית. זו מיומנות שהיא צריכה ללמוד בכל מקרה והיא תעזור גם עם הברזל וגם עם הדייסה.
&nbsp
אם הסוינג היא בת 9 שנים, אז יכול להיות שזו הסיבה שהכמויות בשאיבה מאד נמוכות. כדאי לחפש משאבה חדשה יותר.
&nbsp
אפשר להשיג את השסתום החסר. בזמנו אפשר היה לקנות אותו בשילב. אני לא יודעת אם האפשרות עדיין קיימת.
&nbsp

למעלה