התלבטות יום ארוך בעבודה

giraffelle

New member
התלבטות יום ארוך בעבודה

הסמסטר מתחיל ואיתו הימים הארוכים מחוץ לבית.
מדובר ביומיים רצופים שבהם איעדר פעם אחת עד שעות הערב המוקדמות ופעם אחת עד שעות הערב המאוחרות.

היונק בן 11 חודשים ואני לא שואבת לו בכלל מאז ספטמבר. במעון הוא אוכל מוצקים, ובבית יונק ומשתתף בארוחת הערב המשפחתית (לפעמים אוכל כמות משמעותית ולפעמים בקושי). יונק גם בלילה.

מבחינת התזונה שלו בזמן שאני לא נמצאת, אני לא חושבת שהוא צריך חלב. הוא גם ככה סרבן בקבוקים לא קטן, אז הוא יאכל מוצקים (וישלים שעות-אמא בלילה
)

השאלה היא רק מבחינת שמירה על ייצור החלב.
מה אתן אומרות - לנסות בלי לשאוב, או שזה סיכון?

אחרי גיל שנה הגוף מתגמש מאוד

וייצור החלב מבוסס מאוד.
&nbsp
אני בכלל לא הייתי דואגת לייצור החלב אם את לא שואבת, וכן הייתי שואפת להסתדר בטווח הארוך בלי שאיבות, כי זה גם מעיק וגם מיותר.
אבל אם יש הבדל משמעותי בין שעות ההיעדרות האלה למה שהיה קודם (כשהוא במעון? באיזה שעה בדרך כלל את באה לקחת אותו?) אז בשבועיים-שלושה הראשונים כן הייתי נערכת לאופציה לשאוב, פשוט כדי להימנע מגודש.
&nbsp
כשהשד מלא ולא נוח, או אם את מרגישה עצבנית ואומללה ומתגעגעת (אני תמיד הרגשתי כך כשהגיעה השעה לשאוב), תסחטי כמה שבא לך עד להקלה, לכיור או לכלי או לחיתול בד, לא משנה, ותמשיכי הלאה.

giraffelle

New member
תודה

מגודש אני לא חוששת - אם יהיה, אגיב בהתאם. התלבטתי רק אם לשאוב מראש בגלל ייצור חלב, אני מבינה ממך שזה לא סיכון בגיל הזה.

למעלה